Nabavke novih autobusa (1)

Autor Ivan, Siječanj 18, 2008, 12:53:17

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

Malo bolje slike!



MAN u ❤️
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

545

Glupo! Samo 4 sibera u cijelom autobusu. Trebalo je barem 6 na desnoj strani + 3 sa strane vrata. Jedino što mogu reći da su autobusi lijepi, ništa drugo.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


ManNLNG

Citat: 545  u Srpanj 02, 2017, 16:00:35
Glupo! Samo 4 sibera u cijelom autobusu. Trebalo je barem 6 na desnoj strani + 3 sa strane vrata. Jedino što mogu reći da su autobusi lijepi, ništa drugo.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Od svih stvari ti komentiraš sibere?!?Meni je autobus jako lijep i zanimljivo mi je da zet konačno nije uzeo fainsa te da ćemo imat ugodnije vožnje hvala Bogu.Odmah se vidi bolja kvaliteta te bolja razdradenost oblika i strukture...ODLIČAN JE!
EUROBUS AV120

MAN truck bus

Pa kad krepa klima onda ćeš prigovarat da je vruće i da su mali prozori. ::|
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

545

Citat: ManNLNG  u Srpanj 02, 2017, 16:08:27

Od svih stvari ti komentiraš sibere?!?Meni je autobus jako lijep i zanimljivo mi je da zet konačno nije uzeo fainsa te da ćemo imat ugodnije vožnje hvala Bogu.Odmah se vidi bolja kvaliteta te bolja razdradenost oblika i strukture...ODLIČAN JE!
O ukusima se ne raspravlja. Iveco (za mene) nije i nikad neće biti izbor dobar za Zagreb.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


ManNLNG

Meni ne smeta vrućina,a ovi nisu isti ko drugi nebu bilo dugo tako kritičnih problema ja se nadam. yahoo perfeto
EUROBUS AV120

545

Samo ih držite podalje od Savskog mosta i linija sa tog terminala. Savski most je "rezerviran" isključivo za MAN i MB. 😜😂

MB & MAN u ❤️

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


ManNLNG

Ne samo to nego savski most je poznat po čistim seljačinama koje šaraju unutrasnjost...Imaju li ovi kamere,moraju.
EUROBUS AV120

lussin

Urbanwayi izgledaju veoma dobro, a sa putničke strane mogu potvrditi da nisu loši. Nebo i zemlja od Citelisa, a svakako može parirati Mercedesu i MAN-u. Neka vas dugo služe hi

545

Citat: ManNLNG  u Srpanj 02, 2017, 16:20:35
Ne samo to nego savski most je poznat po čistim seljačinama koje šaraju unutrasnjost...Imaju li ovi kamere,moraju.
Prije bi to rekao za Črnomerec, tamo ima seljacina na svakoj liniji, na Savski most dolaze stariji autobusi koji su već sje*ani, polomljeni i posarani od seljacina sa terminala Črnomerec, Ljubljanice, Mazuranicev Trg..
Da ti autobusi voze od sad pa slijedećih nekoliko mjeseci ne bi bili tako devastirani

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


ManNLNG

Nemogu parirat ali su bogme blizu posve poboljšani i sofisticirani,citelisi su totalne kante...Ovi su pak ozbiljni proizvodi sa boljim promišljenim idejama.
EUROBUS AV120

Ivan

#747
Nitko ne komentira najbitniju stvar, dolaze iz Francuske. :o Očekivao sam češke... Ako se ne varam ovo je prva ZET-ova stvar iz Francuske od glavnih vozila (ne brojim servisne kombije itd.).


Možda se Iveco ovaj put trudi ne sfušat kao s raštimanim Citelisima i u definitivno najbitnijoj stvari neadekvatnim Stratosima...


A za prozore možemo okriviti samo ZET i nikog drugog, otkad nema Pevaleka ZET nabavlja zbrda-zdola i nije ni prvi ni zadnji put da ne paze na detalje. Klima će morati raditi bez isprike... Sjećam se dobro kako je kod nekih starih MAN-ova SL202 koji su imali samo dva prozora iza bilo (no naravno, nije ih tadašnji ZET takve naručio), i nije dobro definitivno.

Ne znam zašto se nekom sviđa da nisu Fainsa sjedala, trebate li se u gradskom busu voziti do Rijeke da mora biti mekan? Na kraju je ovjes uvijek daleko veća stvar za udobnost nego tanko tapecirano sjedalo kod gradskog za onoga tko nije površan.
Fainse se moglo održavati kao i drvene s malo platna, sve udobnije je podložno vandalizmu kojeg ZET neće sanirati pa može izgledati kao Promet Split. Pogotovo u seriji od samo 5 komada. Loša vijest što se mene tiče.


p.s. dajte prestanite kvocat o Citelis kanta, bili su raštimani ali sad više ni ne lupaju toliko odkad se Autobus doo doveo u red, na mojoj liniji voze 4 do 24 samo Citelisi i nisam čuo da je ikad bilo problema; i ovo nije Citelis tako da dosta.

545

Citat: lussinpicollo  u Srpanj 02, 2017, 16:21:19
Urbanwayi izgledaju veoma dobro, a sa putničke strane mogu potvrditi da nisu loši. Nebo i zemlja od Citelisa, a svakako može parirati Mercedesu i MAN-u. Neka vas dugo služe hi
Služit će kraće nego kod vas u Rijeci, jer vi bolje odrzavate autobuse nego Zagreb.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Majstor

Samo mi sudite pošteno !