Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

tramvajac 92

Naši su složili da ako na nekoj stanici staje makar jedan polazak neke linije, tamo stoji broj te linije. Recimo 165 Klinča Sela vozi nedjeljom kroz Blato, ali kad god da otvoriš neku stanicu tamo stoji 165. Nije najbolje moguće, al eto, radi solidno.

Zagrebačka je recimo tak "osnovna" verzija, postoje ZETove linije (ali ne postoje drugi prijevoznici u prigradskom prijevozu) s njihovim voznim redovima koji su samo teoretski. Postoji u drugim gradovima da ti kaže da vozilo na ln 1 dolazi na stanicu za 3 min.

MAN truck bus

To ima GPP Osijek. Oni imaju kada se stisne na vozilo pokaže brzinu ,  liniju , smjer , registraciju i tip vozila. Ako se Prijavi sa internom šifrom (koliko sam čuo) može se vidit službeni broj i ime vozača. byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Bocko

Neki dan se vozio u 820, nešto iznimno lupa ispod trećih kotača.
Sjedio sam na kotaču, zadnjem lijevo i na svakoj rupi se osjeti da nekakva plastika ili nešto udara. Nakon većih rupa još 2 "dum dum".

lussin

Čini mi se da se 652 vratio u grad

Shole

Nedjelja i praznici nisu mjerilo. A s obzirom na 10 novih buseva uskoro bi još koji Conecto mogao u suprotnom smjeru

lussin

Istina. Nevezano, 653 zvuči drukčije od ostalih Conecta, usudio bih se reći bolje

kico101

Da se mene pita ( na srecu ne  :)evil ), svi plinasi osim midija bi zavrsili u gradu ( uostalom tu je efekt smanjenja zagadjenja najveci ), a jos 5 Conecta solo u prigrad ( 5 bi ostalo u gradu ). Za grad jos 5 do 8 Avtomontaza i to je to.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

#727
Sad bi nam još samo trebalo 10 prigradskih,  10 minibusa (zahvaljujući usranim Kapenama),  10 zglobnih i 5 midi  i onda bi se moglo reć da je vozni park OK.  Naravno sve dizel pošto teško da će punionica moć servisirat i ovih 30.  Vjerovatno će ih desetak vozit neke smješne smjene da bi se mogli punit po danu.
Nemojmo zaboravit da Conecti imaju 12 godina, kao i prvi Classici, a svi i dalje drljaju po cijele dane bez prestanka

Osoblje

Citat: Shole  u Travanj 18, 2017, 08:56:07
Nemojmo zaboravit da Conecti imaju 12 godina, kao i prvi Classici, a svi i dalje drljaju po cijele dane bez prestanka

I to točno 12 ovih dana.

ova serija ima uvjerljivo najmanje jer su svi redom imali duže kvarove, a i u zadnje vrijeme uglavnom voze prekidne smjene.  Solaši ima puno više, a o Classicima da ne govorimo


667   691 000
668   673 600
669   700 000
670   732 000
671   770 000
672   809 000
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

LD470

686 ima 924 000, ali on je dve godine mlađi.

Sent from my X5 using Tapatalk


Bocko

#730
Ne znam gdje staviti pa ovdje;
Kada sam bio malen, uvijek sam htio mali zglobni bus-igračku.


Sada je na Abrakadabri na akciji zglobni autobus, snižen sa 150 na 84kn.
Harmonika se može savijati, vrata otvarati, te mijenjati oznaka linije, dugačak je 50cm, malo liči na Conecta (ako ignoriramo da ima 4 kotača u prikolici)
Dostava je 5kn na kiosk Tiska.
Nego zna li tko, gdje bi u Rijeci mogao napraviti naljepnice da obljepim bus bojama Autotroleja i koju točno naranačastu nijansu ima u donjem dijelu Autotrolej?

LD470

Uživo iz 817. Najavljuje stanice na displayu na 32uji.

Shole

Nedaj bože malo poslikat

LD470

Probao sam, ali se nije vidjelo na slici. Radio je samo prednji display, dok san ga ja vidio sam se već smjestio iza.

kigor

Zadnjih dana se redovito vozim u novim busevima sa wifi. Isprobao brdo aplikacija no nisam naletio na nikakvu zabranu. Brzina 2.5 download i 0.5 upload, kada sam bio sam na okretistu. Cisto oki


Sent from my iPhone using Tapatalk