Kantić – razno

Autor lav, Lipanj 20, 2008, 23:50:59

np

znaci da mora imat dosta putnika ako svaki dan voze

busfan

Citat: np  u Svibanj 06, 2009, 02:03:16
znaci da mora imat dosta putnika ako svaki dan voze

Nisam ih vidjao skoro na toj liniji, ali vozili su 4 puta sedmicno pa sad svaki dan. Mora biti putnika

erobuss

#32
Neke Katnićeve Setre S416 i S417 HDH imaju otvor rezervoara i na lijevoj strani autobusa, dok kod drugih prijevoznika ili bar 95% njih to nije slučaj. Pretpostavljam da se radi o doplati  :)

nerkob

#33
Dali je neko bio u servisu kantić touristik tešanj i vidio sta rade njegovi vozaci kada imaju slobodan dan za odmor? Dali se je neko od vozaca kantica rekao da ima kasne plate? Kazu da im plate kasne do sest mjeseci sto znaci da je firma u kreditima do grla. A vozaci za vreme redovnog odmora su u radnim odijelu i popravljaju buseve skupa sa mehanicarom. Samo oni busevi koji su jos pod lizingom idu na ovlasteni servis.Jer licno sam bio i uvjerio se u to.

elvis

Sasvim je normalno da vozac bude uz autobus za vrijeme servisa,jer mehanicar ne moze sam znati sta nije u redu,a mislim da se barem kod Kantica ne pate mnogo sa servisiranjem,jer smo se svi uvjerili u stanje buseva,a za plate ne znam pa necu komentarisati

busfan

Citat: nerkob  u Kolovoz 06, 2009, 17:51:22
Dali je neko bio u servisu kantić touristik tešanj i vidio sta rade njegovi vozaci kada imaju slobodan dan za odmor? Dali se je neko od vozaca kantica rekao da ima kasne plate? Kazu da im plate kasne do sest mjeseci sto znaci da je firma u kreditima do grla. A vozaci za vreme redovnog odmora su u radnim odijelu i popravljaju buseve skupa sa mehanicarom. Samo oni busevi koji su jos pod lizingom idu na servis.Jer licno sam bio i uvjerio se u to.

Vozaci su bas prijatni, svi dosad koje sam upoznao i bas se trude da ugode putniku. Da plate kasne i sl. sumnjam da bi bili takvi

mate

Citat: busfan  u Kolovoz 06, 2009, 18:34:43
Citat: nerkob  u Kolovoz 06, 2009, 17:51:22
Dali je neko bio u servisu kantić touristik tešanj i vidio sta rade njegovi vozaci kada imaju slobodan dan za odmor? Dali se je neko od vozaca kantica rekao da ima kasne plate? Kazu da im plate kasne do sest mjeseci sto znaci da je firma u kreditima do grla. A vozaci za vreme redovnog odmora su u radnim odijelu i popravljaju buseve skupa sa mehanicarom. Samo oni busevi koji su jos pod lizingom idu na servis.Jer licno sam bio i uvjerio se u to.

Vozaci su bas prijatni, svi dosad koje sam upoznao i bas se trude da ugode putniku. Da plate kasne i sl. sumnjam da bi bili takvi

Busfan slazem se s tobom, inace posto cesto vidam Kanticeve vozace u Brodu, a uvijek su dobro raspolozeni i putnicima su maksimalno na raspolaganju, cak i kad imaju neke probleme s busevima su dobre volje, tako da ne vjerujem bas da u firmi ima takvih problema

trucker

što se mene tiče neka oni i metu krug ako hoće...tko im  je kriv,možda malo gazdi i vrt pokose i uskopaju ;D

@elvis
Citat:Sasvim je normalno da vozac bude uz autobus za vrijeme servisa,jer mehanicar ne moze sam znati sta nije u redu,a mislim da se barem kod Kantica ne pate mnogo sa servisiranjem,jer smo se svi uvjerili u stanje buseva,a za plate ne znam pa necu komentarisati

Za mene to nije nimalo normalno da su šoferi u radnim odijelima i da rade s mehaničarima.Vozačevo je da napiše u čemu je problem a njihovo je da otklone taj problem.A ukoliko se radi o redovnom servisu,onda im pogotovo ne trebaju.Znači po tebi,vozač bi trebao raditi s mehaničarem pa kad završe posao,presvući se i na put...lijepo bogami.A što se tiče plaćanja to je manje-više učestala pojava

CroHerc

Ja mislim da je normalno da vozač sudjeluje ili bar bude prisutan pri popravci autobusa , to je normalno pogotovo kod manjih prijevoznika  koji i nemaju  mehaničare ili imaju nedovoljan broj mehaničara .

A za plaće nevjerujem da kasne 7 mjeseci  ??? :P

Majstor

Kolege vozač je vozač a majstor majstor
Kod ozbiljnih prevoznika se ta dva pojma ne brkaju
u servisima postoji obrazac "Prijava kvara " koju ispuni vozač i " Primopredajni zapisnik o prijemu vozila " ispunjava majstor
Po ispunjavanju nastoji se saznati pojedinosti o kvaru a nerijetko se izvrši i probna vožnja sa vozačem
To nama majstorima uvelike pomaže u otklanjanju nedostataka na vozilu a vozaču ne oduzima vrijeme / bilo njegovog odmora bilo nastavka rada s drugim vozilom /
Danas je vozač ogledalo tvrtke i ne očekuje se od njega kombinezon nego košulja i zadovoljni izraz lica jer zadovoljan i sretan vozač je u pravilu i zadovoljan putnik
Samo mi sudite pošteno !

nerkob

#40
Kantic ostao u kvaru 15.08.2009 kod ulma putnici cekali sest sati dolazak drugog autobusa.

Tlimfocit

#41
nisi morao za to otvarati novu temu....mogao si to napisati u RASPRAVA i NOVOSTI......al ok događa se i boljima pa može i Kantiću....znaš možda koji autobus se pokvaria?

busfan

Od koga si dobio tu info???  Meni je to sumnjivo jer Kantic ima firmu registrovanu u Münchenu, i sigurno bi do Ulma stigao drugi autobus ili bi iznajmili bar to u Ulmu nije problem

aaaaa

buraz ti u najmanju ruku kao da muštuluk tražiš za sve eventualne loše stvari kod Kantića. Nemoj me pogrešno shvatiti da se ja stavljam u poziciju Kanticevog advokata ali evo ljudi su ti rekli da nema potrebe da otvaraš novu temu.Kvarovi su sasvim normalna stvar. Malo bezze da udarna vijest bude kvar autobusa. Slažeš se?

Tlimfocit

posebno bi tia pohvalit jako lijepu web sranicu Kantića http://www.kantic-touristik.com/
informativna, grafički korektna i ugodna...i naravno odlična muzika....Žera rulz