Clissa - razno

Autor markost, Prosinac 12, 2007, 18:19:25

markost

MB Travego prinova u Clissi.

miky

Clissa je kupio Travega od Generalturista.

maky

Citat: miky  u Siječanj 09, 2008, 20:45:03
Clissa je kupio Travega od Generalturista.
I  ja kažem  ;)
Uopće ne liči na onaj Jager sa slike. Shema bojanja je drugačija

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

#3
Zanimljivo je da je Travego duuugo, dugo vremena stajao na jednom mjestu gdje inače parkiraju autobuse, tek sam nekidan vidio da se pomaknuo i počeo vozit. Tko zna šta mu je bilo...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Po tablicama izgleda da imaju 2 takva Lion`s Stara:
ST - 2006 - KL
ST - 2007 - KL

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

erobuss

#5
Nešto mi nije jasno sa Travegom. Imaju li možda dva takva? Prije nije imao logo od Generalturista, sad ima.  :-\

Tomek

Ili imaju dva, ili je ovaj kasnije iznajmljen Generalturistu koji sad najmi autobuse pa je zato dobio opet logo..

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tovar

Maky u pravu, imaju jednog Travega. A travego vozi ture za Generalturist, zbof toga i naljepnice.

manoplan

Citat: zlikowszky  u Svibanj 30, 2008, 22:28:03
I s ORIGINALNIM TAM ratkapama. Oduševljen sam...
Dok sam bio klinjo, ovakav bus s ratkapama bio mi je zakon...Nebrojeno puta sam ga nacrtao starome, a da bar sad imam koji taj crtež....

Meni se isto sviđa.Clissa ide Bišćanovim stopama što se tiče prijevoza djece. :D

markost

Pa nisam ni skužija da je Tamić od Clisse iako je tu svaki dan,inače to je isprid moje zgrade.  ;)

maky

Citat: markost  u Lipanj 02, 2008, 23:03:30
Pa nisam ni skužija da je Tamić od Clisse iako je tu svaki dan,inače to je isprid moje zgrade.  ;)
Znam znam, svaki puta gledam da ne naletim na tebe  ;D

Inače što se njihovih autobusa tiče. Ovi školski su uglavnom stari TAM-ovi i slično. Nekidan sam jednog vidio parkiranog ispod solinskog mosta, ali sam bio u busu pri punih 75 km/h pa slika nije ispala kako bi trebala.  Za poslikat ostatak njihovih školskih buseva, treba se uputit starom cestom prema Klisu. Nešto prije tunela je naparkirano mnogo autobusa i to su sve od Clisse, pa ako netko ima vremena i volje, zna gdje ih tražiti...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

miky

Imaju dvije Specialke, klasičnu sa WC-om i 49+2+1 sjedište, te jednu koja je koliko ja znam jedina u HR sa vratima otraga i 57+2+1 mjesto, naravno bez WC-a.

busfan

Citat: miky  u Rujan 27, 2008, 18:22:52
Imaju dvije Specialke, klasičnu sa WC-om i 49+2+1 sjedište, te jednu koja je koliko ja znam jedina u HR sa vratima otraga i 57+2+1 mjesto, naravno bez WC-a.
I Autotrans Brac ima jednu sa vratima nazad

busi

Citat: miky  u Rujan 27, 2008, 18:22:52
Imaju dvije Specialke, klasičnu sa WC-om i 49+2+1 sjedište, te jednu koja je koliko ja znam jedina u HR sa vratima otraga i 57+2+1 mjesto, naravno bez WC-a.

57+2+1 - kolko je dugacak taj bus?