Promet Makarska - razno

Autor miky, Prosinac 18, 2007, 15:31:43

podgora

Ma di bi on to proda to je njemu zlatna koka.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

podgora

Gradski Citaro trosovinac leži misecima ispri garaže,znali ko koja mu je sudbina oće ostat ode ili će u Sinj.
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Lion's Driver

opet ti sa Citarom... citaro leži...pomaka se 20 metara prema kapiji odkako je dovezen. Bude li promjena znat ce se  pivkan

Paško

A King Long bivši MA-242-BH već neko vrijeme stoji u garaži s tablicama ST-3184-J za nepoznatog kupca.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

stoji uz Citara...možda ga taj kupac nema gdje parkirat do sezone pa i ne dolazi po njega... (e jadan usrićio se  glavauzid )... ponavljam... navodno prodan u Solin ili Kaštela takvu info imam.

XDonald


podgora

Ja san mislija da će otić u Sinj a onaj koga je kupija jadna mu majka.
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

ManNLNG

EUROBUS AV120

Paško

Da se išta dogodilo, napisali bi!
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

evo ako išta znači...neslužbena informacija je da oba čekaju sezonu... King Long će bit Shutlle bus (vlasnika i dalje ne znam) a i Citaro je navodno prodan. Mada ne znam kome to treba, čak ni Promet Splitu troosovinac ne treba...ne znam...Dalmatinac, Smodlaka.... umnik2

podgora

Citat: Lion's Driver  u Veljača 20, 2018, 05:14:00
evo ako išta znači...neslužbena informacija je da oba čekaju sezonu... King Long će bit Shutlle bus (vlasnika i dalje ne znam) a i Citaro je navodno prodan. Mada ne znam kome to treba, čak ni Promet Splitu troosovinac ne treba...ne znam...Dalmatinac, Smodlaka.... umnik2
A da nije možda kinga uzea Pleso prijevoz za Resnik
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Lion's Driver

#371
e šta bi god rekao bila bi nagađanja i dezinformacije a to nam ne treba... i ovo sto sam napisao mi je rekao čovjek van uprave pivkan

Lion's Driver

MAN Lion's Coach već par dana bez tablica MA 302-BO ili nije proša tehnički ili ga čeka veliki servis... ima probleme s getribom i vratima

Lion's Driver


podgora

Citat: Lion's Driver  u Veljača 22, 2018, 15:44:00
MAN Lion's Coach već par dana bez tablica MA 302-BO ili nije proša tehnički ili ga čeka veliki servis... ima probleme s getribom i vratima
A kako ne može proć tehnički kad je Matin tehnički  :)
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.