Vincek - razno

Autor Kočijaš, Travanj 04, 2009, 10:53:35

tomekk

Stigla su i 2 BMC Probusa ex Samoborček.Jedan 2008., drugi 2009. god. s 230 000, odnosno 210 000 km.euro 4 motori  :)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

telige

Vincek traži 5 vozača, oglas je na stranici HZZ
Nema me.

zagorec

Ako može informacija gdje je prodan travego a kod koga će otić travego/3 i megy?

peron24

#48
Volvo B12 VŽ 743 JV imao je 5.5 prometnu u Šibeniku na raskrižju Vukovarske i Radićeve na Biocima.Na velikom i iznimno prometnom raskrižju tog subotnjeg prijepodneva NISU RADILI SEMAFORI buljimir!!! Sudario se sa Opel Astrom i nažalost vozačica je ozlijeđena.

Autor: Duško Jaramaz  Izvor: 24sata 6.svibnja 2012
Što je zanimljivo autobus sam  već u ponedjeljak popodne snimio kada se vraćao iz Tribunja.Novinari nebi bili novinari kada bi napisali točnu informaciju.Napisali su da je bus od ATP-a Šibenik,a ustvari on vozi samo ATP-ove linije.
Nadam se da se vozačica iz Astre dosad oporavila,ali nažalost sam siguran da nitko neće odgovarati za isključenje semafora na iznimno prometnom raskrižju.
Ovako je izgledao dva dana nakon nesreće:
http://i993.photobucket.com/albums/af60/peron25/Picture-1.jpg

Winamp

Dvoosovinski Travego prodan Škrebu.

bre

pa kolko ima Vincek tih eurolinera (4 ??? good_boy)

tomekk

Da, 4 su: ZG 1273-ES, ZG 1274-ES, ZG 1275-ES i ZG 1276-ES.U istoj boji je i Neoplan Transliner
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

marac404

E a zasto su na ovim neoplanima eurolinerima ZG registracije

315 hdh

Zato sto je ponestalo vž tablicaa  :D :D

ROAD

Stvarno je ova firma za svaku pohvalu, brinu se za vozila, non-stop nešto kupuju ... Svaka čast !
NEOPLAN VIP CLASS

4kotaca

Jedna prinova Neoplan N316U 3 osovine, 2002 god. 57+2+1 mjesta... Uskoro slike...

bre

a kaj je i šofer iz Autoturista prešel za poslom u Vincek?

peron24

Nakon 29. kolovoza Vincekovi autobusi više ne prometuju na lokalnim i međugradskim linijama ATP-Šibenika. Dva prigradska MANa su ostala na šibenskom području,ali sada u vlasništvu privatnika Stari Velim. Očito je da Vinceku nisu potebni autobusi takvog tipa. Sa plavog MANa SU 263 skinuta je reklama za Croatia osiguranje,još se iz blizine vide obrisi.
Nove tablice su im: plavi ZD 170 HC (ex. VŽ 264 KM)
                               bijeli ZD 171 HC (ex. VŽ 312 KN)

315 hdh

Naranđa danas u varaždinskim toplicama u dafovom servisu nisam stigao slikati bio sam u ž
urbi bus123

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga