Autotrans – novosti

Autor autobusi.org, Studeni 24, 2007, 10:53:27

NP-549

#1458 ima još uvijek ZG, a  #1213 i #1501 su kratko imali

lussin

A i 1271, 1445 i 1454. 1439 je imao KA

Frik85

Najvjerovatneje so registrirani na supilovo tak so i panturistove katne setre

podgora

Konačno malo kvalitete u garaži,kao da je neko vidija iz Arrive moj post kako nema Manova ili Setri prinova.
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

sniff

Baš i nije neki korak unaprijed, Bove i Manovi stari cca 5-6 god. za turizam i međugradske linije, zajedno sa 10tak god starim gradsko/prigradskima busevima...

Dreamwalker

Citat: podgora  u Ožujak 22, 2019, 23:28:43
Konačno malo kvalitete u garaži,kao da je neko vidija iz Arrive moj post kako nema Manova ili Setri prinova.

Kao vozač nemam iskustva, ali kao putnik, vozio sam se u svemu i svačemu i imam dosta iskustva. Moje iskustvo kaže da MAN u turističkom segmentu (Lion's Coach) nije pojam za kvalitetu, a o neudobnosti da ne pričam. VDL Futura (ova novija a la 891-895-LZ) je vrlo udoban autobus. Za Bovu ne znam jer se nisam vozio, ali volio bi ju isprobati. Kad bi za istu relaciju imao pravo izbora između potpuno novog MAN Lion's Coacha i 6 godina stare VDL Future, uopće se ne bi dvoumio i izabrao bi VDL.
Što se tiče Setre, Setra je daleko bolja od MAN-a i VDL-a. Ona ima konkurenciju jedino u Van Hoolu kojeg bi svi ovdje popljuvali kad bi ga netko kupio, a zapravo je dosta bolji od Setre.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

STIB

Ja sam se danas vozio u Bovi 1585 i bilo mi je sasvim udobno, čak i dosta mjesta za moje duge noge.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

shef

Zlatna Bova 7379-F je gbr 1601
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

trolej_trola

Dali netko ima informacije kakvi su to novi VDL autobusi(prigradski) došli u Rijeku danas sam jednog vidio kako ide u garažu na Škurinjama(nisam uspio slikat  ;D)

Ovako nekako je izgledao

Matej

Prelistaj par stranica na ovoj temi i sve ti piše

gorgoroth

Još ambasadora


RI 9525-E





RI 9550-E






RI 9549-E



gorgoroth

Svi noviteti uz jedan uljez





Koliko je ovih ambasadora došlo u ATR

lussin

Po rupi u garažnima je 10, ali to je samo odokativna procjena

gorgoroth

Nikako ih s brojevima pohvatati.
Je li to sve s novostima za ovu sezonu, ili dolazi još štogod

Frik85

Još dolaze ambassadori i nice možda još koji isuzo ili sideral