Fotografije iz ZET-ove prošlosti

Autor Portos, Prosinac 02, 2007, 08:48:07

Tomek

Iz Nikoline arhive!
O ovoj nesreći smo nedavno govorili. Članci su iz Vjesnika i Večernjaka

smogovci.bbb2

Izvor: fb grupa Zagreb-Kakav je bio nekada
Savski most-okretište 60-ih godina
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

Izvor: fb grupa Zakaj volim Zagreb
Kondukterke (ili kondukterice) snimljene na Kvatriću (godina nepoznata)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Paško

HRT je za ovaj prilog iskoristio dosta slika baš s ovog foruma, između ostalog jednu iz Splita koju sam ja skenirao i nema nikakve veze s temom. :-X
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Zar su mogli izdurati Citelisi jednu službu na 268 ???
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Ako izdrže 109, 172 i 176 zašto ne bi mogli i 268? Naravno ako su bili napunjeni na maksimalan pritisak od 220 bara.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Portos

Citat: MAN truck bus  u Kolovoz 20, 2019, 23:23:47
Ako izdrže 109, 172 i 176 zašto ne bi mogli i 268? Naravno ako su bili napunjeni na maksimalan pritisak od 220 bara.
Mislim da na 172 i 176 niti jedan ne vozi cjelodnevne smjene nego su svi na dvokratnim i polukasnim voznim redovima.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

STIB

Slika je stara - dok su plinaši još bili.u Dubravi.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

marin

Citat: MAN truck bus  u Kolovoz 20, 2019, 23:23:47
Ako izdrže 109, 172 i 176 zašto ne bi mogli i 268? Naravno ako su bili napunjeni na maksimalan pritisak od 220 bara.
176 nema niti jedna cjelodnevna, voze nekad Gajnice, pa stoje dosta na Črn i ostalo su dvokratni. Ako sam se zezno za jedan vr onda taj ima pauze da više stoji nego vozi.
172 ne može izdržat nikako cijeli dan, jedva na 136 izdrži, 146 je već upitan, mora se mijenjat.
109 najmanje kilometara i krugova tokom dana, 21km cijeli krug i otprilike 12-13 krugova cijeli dan. (172 34 km krug i ima ih 15).
Tako da 268 samo dvokratni.

Ivan

Kad su bili u APD mogli su sa slabom punionicom na Radničkoj jedva izdržati dvije smjene na 221, tako da sam prilično siguran da nisu vozili 3 smjene na 268. :P

A na 172 se i dizelaši nekad mijenjaju za treću smjenu (po potrebi oko 22 h završe i solo s nekih linija) tako da nije ništa čudno ako plinski ne izgura tri smjene. Na 176 je situacija kao i na recimo 161, vozni red se ni ne planira tako da jedan bus u komadu izgura tri smjene nego se kombiniraju dvokratna-kasna ili dvije ranije ili nešto s drugim linijama (zato su skoro sve table u dobra stara vremena bile s jedne strane 176 s druge 120 ili 175) .

Tomek

Iz Nikoline arhive!
MAN SL 200 gbr 71, jedan od tri (71-73) iz Braunschweiga koji su završili u Podsusedu, ostalih 12 u Dubravi.. U Podsusedu su se od ostalih SL 200 razlikovali jer nisu imali auspuh na krovu (tzv dimnjačić), a još su posebni bili ovaj 71 i 72 koji nisu kao ostali autobusi imali plavo dole krem gore, nego plavo dole i bijelo gore ofarbano!

smogovci.bbb2

Izvor: www.zet.hr
Citaro dok je još bio nov, prekrasan i sa ratkapama. Sada samo nostalgija :'(

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Zanimljivo je kako su Citara radi fotkanja vukli na drugi kraj grada - na cestu uz okretište tramvaja u Prečkom, i to u pravcu kojim valjda nikad više nije prošao bus..