Displeji na autobusima

Autor tomobrad, Prosinac 02, 2007, 20:38:00

tomobrad

Na g.b.-u 79 je displej bio u kvaru, pa su stavili ovu staru ploču:

payo_punk

primjetio sam da su i na dosta Citara displayi užasni,izgleda da su svi došli s nekom greškom  ???

konkordsky

Sve češće viđam table umjesto pokvarenih displeja!
Zna li netko zašto je to tako? ::)
NEMA PROBLEMA,POSTOJE SAMO RJEŠENJA!

manoplan

Jutros je gbr 162 imao displej u kvaru


manoplan

Neznam šta se događa sa busevima u Španskom,ali upravo sam vidio i gbr 166 sa displejom u kvaru.Očito neka epidemija.

tomobrad

Citat: manoplan  u Prosinac 22, 2007, 16:21:29
Neznam šta se događa sa busevima u Španskom,ali upravo sam vidio i gbr 166 sa displejom u kvaru.Očito neka epidemija.

Nije samo u Španskom, većina MB 0 405 N koje sam vidio danas u Dupcu su imali ploče, a displeji nisu radili...

STIB

Citat: tomobrad  u Prosinac 22, 2007, 22:31:21
Citat: manoplan  u Prosinac 22, 2007, 16:21:29
Neznam šta se događa sa busevima u Španskom,ali upravo sam vidio i gbr 166 sa displejom u kvaru.Očito neka epidemija.

Nije samo u Španskom, većina MB 0 405 N koje sam vidio danas u Dupcu su imali ploče, a displeji nisu radili...
A i na Citarima (običnim, ne zglobnim) je to sve češći slučaj. Jutros sam zato skoro propustio bus 202 na Labudovcu jer je dolazio bez displaya (a takav obično stavljaju na 228) pa me i vozač jedva vidio (bio sam jedini putnik na stanici  ;) )
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

gaspa

I zglobni citaro se pridružio mračnjacima - gbr. 530 na lin. 231 - i onda umjesto displeja stave najmanju ploču što su mogli naći

Ivan

Citat: gaspa  u Prosinac 29, 2007, 11:05:02
I zglobni citaro se pridružio mračnjacima - gbr. 530 na lin. 231 - i onda umjesto displeja stave najmanju ploču što su mogli naći
;D lol, možda misle da ionako nije bitno da se linija vidi kada je na toj trasi jedina, jedino što 269 stoji kod Mlinara...

manoplan

Danas 162 opet bez ijednog displeja  ???


narcis

Ma divota je za vidjeti, novi bus, displej u banani, stara tabla za liniju :-\
"AUTOTRANS" Brzo - Udobno - Sigurno

tamlover

Evo i gbr 34 skužio je da je IN vozit bez displaya. Hm, samo što na ovim novim busevima table nisu tako uočljive i zapravo nekad su bile ko modni dodatak busu.
Linija je 118
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

manoplan

Još jedan danas vozio bez displeja


tamlover

I gbr 112 vozio danas s pokvarenim displayem :-\
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

STIB

I display na 670 (desno, "GARAŽA") je zapravo pokvaren i samo zbunjuje putnike.
Pogotovo, jer je tabla dolje jedva vidljiva zbog prvomajske naljepnice  ::|


Pozdrav iz Zagreba
ZDRU