Filmovi sa linija

Autor thomcro, Veljača 05, 2009, 16:38:55

kico101

Šteta što više nema večernjeg polaska Ri ( 18,40 )-Kraljevica ( 19,20 )-Križišće( 19,35 )-Hreljin ( 19,45 ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Bio je i dnevni   Rijeka (14:35) -  Kraljevica (15:15) - Križišće (15.25) - Hreljin (15:30) - Krasica (15:40).

Škver valjda jako dobro stoji pa svi imaju aute i love za benzin pa nema potrebe za busom.  Nekako mi sumnjivo da je jednoj firmi isplativije plaćat masi ljudi troškve prijevoza umjesto da ugovore bus.


Shole

Naročito zato što to sasvim OK funkcionira sa Autotransom i prijevozom za Crikvenicu.  Ko zna, možda je i u škveru neko ko u Mošćeničkoj Dragi na ratnoj nozi sa Trolejom pa je zato tome tako. 

NP-549

Night ride by four sixty eight


ikar

Mora da su ljudi bili presretni kad su vidjeli da će se vozit 35km sa drvenjakom :D

NP-549

Ni bilo nikoga do Križišta, a oni se voze 30. To je već OK

Ruske

ma ja bi se vozio i 350, samo da su SU220tke malo cesce na 7A :-[

412

Slažem se Ruske, samo nismo mi te sreće  ;)! Svaki dan osluškujem s prozora ne bih li čuo poznati zvuk, ali ništa...eventualno je koji na 25/26-ici
412

NP-549

Moderatori nemaju pravo pogađati lokaciju !!!


zvone16

je to mozda tamo kada se ide sa podole na cavle
ZvoneXp

ikar

Citat: zvone16  u Prosinac 07, 2010, 15:55:45
je to mozda tamo kada se ide sa podole na cavle

Tamo sve vrvi od uzbrdica i serpentina.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

little-perfect-fairy

I ja isto mislim da je to linija 29 koja krece u 7.20 sa Delte za Ostro.. Ali nisam sigurna... ;)

5AR

Ja mislim da se pogađa lokacija a ne linija.  ???

little-perfect-fairy

Ako je to linija 29 (sto nisam sigurna) onda bi to trebalo bit negdje na putu za Oštro ali poslije Kraljevice...Nema bas puno indikacija na cesti da skuzim gdje tocno..A i nije mi bas poznat onaj dio grada..