Piezzi Voyages, Rovinjsko Selo [PU]

Autor NP-549, Svibanj 25, 2016, 21:43:31

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Održavanje: nula. Udubljeni i izgrebeni bunkeri s desne strane, izgreben branik. Krov polijepljen nečim što izgleda kao obični selotejp.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

gigi

E moj prijatelju najlakše je pljuvati po nekome. Istina je autobus je ogreban i ulubljen sa desne strane ali već tri mjeseca ja nemogu u Rijeci naći nekoga tko bi to popravio.
Sada se nadam da sam konačno našao  nekoga da se to popravi i uskoro ćeš moći slikati uredno ofarbani bus. Ali žalosno je da kao moderator možeš pisati na javnom mjestu takve stvari i paušalno optuživati nekoga da ne održava vozilo bez da imaš informaciju zašto je to tako. Ja ti garantiram da je autobus održavan i potpuno ispravan a što se tiče estetike uskoro će biti sređeno barem se nadam ako me opet ne povuku za nos. Ujedno koristim priliku da pitam svih na forumu ako znaju nekoga u Rijeci da ima halu u koju stane autobus i da se hoće baviti ovakvim popravcima. Unaprijed zahvaljujem na informaciji. 

shef

Dakle ovako...
Naravno da nemam pravo suditi o tehničkoj ispravnosti vozila, jer da isto nije ispravno pretpostavljam da bi tablice bile skinute, a bus u nekom dvorištu ili u žici.
Da li sam napisao nešto neistinito? Da li je prednji branik izgreben do bola, bunker ispred drugih vrata udubljen i da li je na krovu vagon silikona?
Imao sam prilike vidjeti i to u Rijeci da se autobus poslije sudara popravlja u dvorištu ispred kuće (neću imenovati prijevoznika ali će se prepoznati), prema tome...
Da je kritika bila zlonamjerna slikao bih autobus iz drugog kuta, bez obzira na policiju pokraj...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

gigi

Kao što sam irekao nisi napisao ništa što nije očito ali nemožeš reći da je održavanje nula jer to ne odgovara istini. Istina je da se autobusi popravljaju u dvorištu što ćemo na kraju i mi napraviti jer kao što sam i rekao nigdje u Rijeci a što je žalosno nemožeš naći limara koji ima prostora ali i želje da se bavi ovakvim popravcima. I ja sam nakraju nakon dužeg traženja hvala bogu uspio naći čovjeka koji će mi doći na moj parking popraviti bus ali mi je trebalo dugo vremena i još ovisim o njegovoj dobroj volji i vremenu . Ja sam taj prvi kome smeta da mi je autobus u takvom stanju ali sam prisiljen takav autobus poslati na turu jer si nemogu priuštiti da mi vozilo stoji zbog toga a bog mi je svjedok da sam pokušao na sve strane u firmama koje imaju resurse tražiti ponude za popravak a nisam dobio niti jednu. Kritika koju sam ti uputio nije bila zlonamjerna samo jedna vrsta upozorenja jer nije u redu optužiti nekoga da ne održava vozilo jer ovo je javni medij i zlonamjerne sitne duše odmah koriste priliku.Oprosti ako sam te mojim komentarom uvrijedio jer mi to nije bila namjera a kao što sam i rekao nadam se da ćeš ubrzo moći slikati bus u novom ruhu.

shef

Sve u redu, nema ljutnje, vjerujem da je i vama prvom u interesu da sve bude kako bog zapovijeda... Nitko od nas ne ide s nekom zlom namjerom. Dakle, nitko nikad ne sumnja u tehničku ispravnost (mehanika, elektronika...) jer se zna tko je nadležan da to ocjenjuje. Makar prošlost uči da je u našem kraju bilo nekih koji su radili svašta i po tom pitanju. Tih srećom više nema na cestama.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

gorgoroth


gorgoroth


gorgoroth


gorgoroth


gorgoroth


gorgoroth


gorgoroth


gorgoroth

Parkiran na magistrali iznad Bakra



gorgoroth