Flucher, Rogaška Slatina

Autor Bari, Srpanj 24, 2010, 01:22:19

VanhoolTX

Pohvale za sve postavljanje slike iz Rijeke danas.
Ovaj zadnji Van Hool T 917 Astronef,za sad jedan jedini na nasim prostorima opcenito vrste Astronef(imaju jos T916 i T915,razlika u duzinama),godiste moze biti od predstavljanja 2009 do kraja produkcije 2011.Jedan od najnovijih serijskih modela fabrike Van Hool koji je nasljeden i u TX seriji.Razlika je ocigledna u odnosu na ostale,popularno u EU zvane vrste ''theatro-bus''.

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

Kad je tako poseban, evo ga onda još




KREPAT MA NE MOLAT !

mate

Veceras oko 19.30 na ulasku u HR


mate

MAN danas u SB


sniff


mate


mate

U subotu u Seiersbergu

VanhoolTX

Citat: mate  u Prosinac 11, 2017, 22:07:08
Vanhool u ZG
Svaka cast na ulovu,ovo im je prinova izgleda.T917 Altano.Strasno dobra mašina s ekstra enterijerom.Ex Ernesti Bustouristik (vozio za DeinBus.de),5 zvijezda,panorama krov,bio jedan od najbolji u cijeloj ''fernbus sceni''.s obzirom na opremu,po meni je trenutno najopremljeniji u cijelo je ex-yu od novijih modela.
Slike na:
http://www.flucher.si/si/vozni-park/vanhool-altano
Gornja Astromega se prodaje na mobile.de. kao i par Tourlinera,za ocekivati jos koju prinovu.Vjerujem da bi oni u 2018-oj mogli i TX nabaviti.

sniff


VanhoolTX

Stara Astromega je prodana,siva je jos tu.Jos bi neka vozila trebala doci ove godine.Ja cu postaviti najsvezije prinove.Cestitke kompaniji i da ih dugo sluze.Fotografije od prijatelja iz te firme kojem se ovom prilikom zahvaljujem.
Prinove su: T916 Astron koji se jos sređuje.

Crni Tourliner Euro 4

Novi Tourliner


Man Lions Coach/3 Euro 6

Jos neka vozila



VanhoolTX

#41

Posebni T917 Acron




Astromega koja se prodaje,mislim da je 2008.

Tourlineri

T916 Astron

shef

Flucher standardno na visokom nivou
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate

VIPovac s 33 mjesta oko 15 h na ulasku u HR

gorgoroth

Pretpostavljam da je ovaj doveo igrače Maribora na prijateljsku utakmicu s Rijekaom