Globtour - slike

Autor erobuss, Studeni 22, 2007, 01:31:13

mate


mate

Veceras na Vinkovci-Neum



iz Broda je otisao pun do zadnjeg mjesta

mate

Vukovar-Salzburg



Vinkovci-Wien


Tlimfocit


mate

Veceras u SB, pretpostavljam da je ostao u kvaru, posto je sivi 9700/3 otisao za Konjic


klimama


Nakon što provedeš 7 sati u kombiju u kojem se nalazi 18 ljudi, uhvati te neka nostalgija za Higerima.


Ozdravi što prije ;D

mate

#1056
Jutros oko 5 prvo viđen u SB na liniji Neum-Vinkovci, da bi u 9.30 bio slikan u Osijeku na liniji Vukovar-Salzburg



Inace, ako se ja ne varam, bus s BiH tablicama ne moze voziti liniju iz HR za Austriju, ali eto to se dns desilo..

el nino

#1057
Citat: mate  u Rujan 05, 2013, 22:23:57
Jutros oko 5 prvo viđen u SB na liniji Neum-Vinkovci, da bi u 9.30 bio viden u Osijeku na liniji Vukovar-Salzburg

http://i1012.photobucket.com/albums/af243/mateslike/Volvoe15j853gtour_zps6b21b5e5.jp

Inace, ako se ja ne varam, bus s BiH tablicama ne moze voziti liniju iz HR za Austriju, ali eto to se dns desilo..
I evo ga na liniji Vinkovci - Neum sto znaci da nije na liniji za Austriju thumbs

ist

Pa otkud mu ova tabla s linijom za Salzburg?

mate

Upravo tako ja sam ga slikao na AK Osijek s tablom Vukovar-Salzburg, a ne Vinkovci-Neum

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

mate

Barbika u novom ruhu, veceras na ZG-Konjic


Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mate

Veceras zanimljivost na liniji Zagreb-Konjic


Tlimfocit

#1064
Ma ja bih sam sebi dao plesku kako su loše slike. Al je autobus vrh iako su sjedala u njemu po meni lošija od sjedala u starijim Sideralima. I pravo je čudo da ga je njegov pilot Dario dovea do Splita pošto je stalno u Njemačkoj s njim pun puncat. Kao uostalom i svi novi busevi na BiH tablama. Sada malo s osnovcima iz Hercegovine po Dalmaciji.