Fotografije iz ZET-ove prošlosti

Autor Portos, Prosinac 02, 2007, 08:48:07

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

ipiljek

Nemrem vjerovat da ste to vi! :o
Ja sam imal pitanje za vas! ;D
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

Varaždinac

#182
Citat: Traxdata  u Svibanj 08, 2009, 20:51:27
:) Pozdrav svima!!! :)
Malo kasnim :D al" nema veze. ::|
Tko me želi nešto pitati?! ???
Natasha
Čujem da ludo vozite/ste vozili po Zagrebu!  ;)

Sonja

#183
Citat: Traxdata  u Svibanj 08, 2009, 20:51:27
:) Pozdrav svima!!! :)
Malo kasnim :D al" nema veze. ::|
Tko me želi nešto pitati?! ???
Natasha

Bit ce sigurno zanimljiva tema  ;)

Traxdata

Pozdrav ipiljek!
;) Pitaj kaj te zanima! ;D

Citat: ipiljek  u Svibanj 08, 2009, 22:09:47
Nemrem vjerovat da ste to vi! :o
Ja sam imal pitanje za vas! ;D

ipiljek

#185
Prvo kaj me jako zanima je, kad je slikana ona slika s vama na Bizeku u Ikarusu, od kad do kad ste radili u ZET-u, da nam malo ukratko opišete svoj rad u ZET-u i dal imate možda kakvih dobrih starih fotki autobusa iz svoga vremena? Valjda nije puno pitanja? ;D

I da....ispričavam se ako sam nešto krivo napisao o vama....uz poštovanje! :)
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

421

Kad  se vraćaš u ZET?
Kove nema- došel je Žac,Štefa je betežna,Dubrava ima kolegicu !
Nek vas je što više za volanom , kao i vani.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

conecto

Citat: 421  u Svibanj 11, 2009, 21:40:45
Kad  se vraćaš u ZET?
Kove nema- došel je Žac,Štefa je betežna,Dubrava ima kolegicu !
Nek vas je što više za volanom , kao i vani.

Ti očito nisi u toku, Natasha je u mirovini!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Traxdata

 ;D Pokušat ću odgovoriti na sva pitanja koja vas zanimaju. ???
U ZET sam došla 1991 g  negdje u veljači a otišla tri godine kasnije.
Ona slikica u ikarusu slikana je na okretištu linije 131 Bizek. Tada to okretište nije bilo uređeno kao danas. Snimljena je u proljeće, možda početak ljeta 1991 god.
Prvih par mjeseci vozila sam sve linije pomalo i nakon toga se "usidrila " na Bizeku.
Radnim danom vozila sam Bizek, a nedjeljom liniju Gornja bistra(kraljev vrh).
Subote su mi trebale slobodne jer sam honorarno radila kao instruktor vožnje u jednoj autoškoli.
Vidim da svi spominjete ikaruse, no međutim, konstantne dvije godine na liniji Bizek bio je MAN-ov bus garažnog broja 110! :D
Kako smo Joža  8) i ja  8) bili stalni vozači na liniji i imali uvijek isti bus, vrlo lako je za zaključiti  ::| da smo vodili brigu o svakoj sitnici na tom vozilu pa je tako i glasio za jedan od najispravnijih u garaži.
Fotkica je bilo, kada i ako ih pronađem-objavit ću ih!


Citat: ipiljek  u Svibanj 11, 2009, 21:30:45
Prvo kaj me jako zanima je, kad je slikana ona slika s vama na Bizeku u Ikarusu, od kad do kad ste radili u ZET-u, da nam malo ukratko opišete svoj rad u ZET-u i dal imate možda kakvih dobrih starih fotki autobusa iz svoga vremena? Valjda nije puno pitanja? ;D

I da....ispričavam se ako sam nešto krivo napisao o vama....uz poštovanje! :)

Traxdata

Iako sam u mirovini, ;D  s obzirom da sam otišla u istu po članku 6a imam mogućnost zapošljavanja ali samo u privatnim firmama. Na državne jasle više ne mogu! >:(
Kako se spominju neke promjene u ZET-u,  :-\ izgleda da će se otvoriti ta mogućnost. Dakle, kada za to dođe vrijeme, vidjet ću! ;)
Drago mi je da imam sve više kolegica, no međutim, očekivala sam da će ih u ovo vrijeme biti puno više... :'(

Citat: 421  u Svibanj 11, 2009, 21:40:45
Kad  se vraćaš u ZET?
Kove nema- došel je Žac,Štefa je betežna,Dubrava ima kolegicu !
Nek vas je što više za volanom , kao i vani.

421

Čuo za Te jesam, sliku vidio jesam, al TEBE osobno vidio nisam.
Stoga oprosti neinformiranom to jest meni.
Mislim da bi , bez obzira kaj si u mirovini, a  i kao instruktorica , se moglo i trebalo naći posla za Tebe u ZET u.

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

ipiljek

#191


Slika je skenirana iz ZET-ove monografije 1991. godine. :)
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

ipiljek

Ovo su za sad zadnje slike, no nadam se da će ih biti još u skoroj budućnosti! :)
Slike su također skenirane iz ZET-ove monografije 1991. godine.







18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

Daniel

Već sam odavno zaboravio kako je terminal Dubrava nekoć izgledao i uhvatila me nostalgija. Nekoć prije tramvaja do Dubca išao sam na 214 doma ili 212 do Čulinećke i pješice. Tada je sve bilo jednostavnije , osnovna škola , a i nekako su bila bolja vremena , nakon rata naravno. Nije bilo pljačkanja , puno ubojstva , ljudi su bili prijateljski raspoloženi.... Malo ošo u OT

zgb

Nedavno sam otkrio ovu stranicu i sjetio se necega iz mladosti,

Ovako tamo negdje pocetkom devedesetih , osnovnoskolac sam bio  i privlacili su me autobusi.
U moru krntija kojima sam isao u skolu pojavili su se dva nova (bijela ) MAN-a. GB 444 i 445.
445 je najcesce tada vozio liniju 203, dok 444 je vozio s Petrove gore na Jordanovac/Srebrnjak (neznam tocno tu liniju).
Uzivao sam voziti se u tim novim busevima, jos se sjecam imali su crvane digmice za otvaranje vrata...

Danas, mnogo godina poslje, zivim i radim u NJemackoj (nema veze sa busevima ima sa prometom (germanwings) i bas bih volio znati kako su zavrsili GB 444 i 445.
Pa eto ako netko zna bio bi jako zahvalan
(u biti zbog toga sam se i registrirao)