Prijevoznici iz Njemačke

Autor man750, Veljača 28, 2008, 16:55:56

tomo

Nijemac u Osijeku

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate

Van Hool njemackog prijevoznika Benli Reisen, bus je dovezao sparogase iz Frankfurta u Sl.Brod...inace bus je 2000.godina i do sad je presao malo vise od 714 tisuca kilometara...zahvaljujem se i vozacima koji su stvarno bili ljubazni i dopustili mi da vidim svaki kutak busa...









tomo

#18
Lindlarel Reisedienst, Lindlar, Deutschland
upravo stoji uparkiran ovdje na parkingu kod mene GM;RK 2708, prekrasan bus





a sada mu se evo pridružio i Prager Reisen , 94078 Freyung
Prager Reisen
Steinäcker 6
D-94078 Freyung

Telefon: 0 85 51 / 91 63 03 - 0
Telefax: 0 85 51 / 91 63 03 - 3
E-Mail: info@prager-reisen.de
   
Steuernummer: 157/259/30027  
UST-Ident-Nr.: DE 131237136  
Geschäftsinhaber: Alfred Prager  
Zust. Aufsichtsbehörde: IHK
Register: Amtsgericht Passau
Registernummer: HRA 1130

Erfüllungsort und Gerichtsstand ist Freyung
Firma Alfred Prager e.K. Amtsgericht Passau HRA 1130
svojim Starlinerom FRG; AP 50





Willkommen!!!

Berlingo

Svaka ti cast Tomo.One prve dvije su ti posebne.Ne sjecam se da li sam kad to ikad vidio. Troosovinac s prikolicom.Zadivjujuce.

tomo

Citat: Berlingo  u Listopad 14, 2009, 18:49:44
Svaka ti cast Tomo.One prve dvije su ti posebne.Ne sjecam se da li sam kad to ikad vidio. Troosovinac s prikolicom.Zadivjujuce.

Vidio sam nekih katnih sa prikolicama, ali ovih "prizemnih" iskreno nisam, pogotovo ne troosovinaca... jedino što sam vidio Slovaka na AK Split sa kombijem i prikolicom... ali ovaj bus me se i iznutra dojmio... nisam htio uspostaviti kontakt zbog mog slabijeg njemačkog, ali i taj Švabo mi je djelovao nešto nabrijano.... hehhehe

mate

#21
Setra S315 HD njemackog privatnika MC Reisen, vozila Touringovu liniju Sarajevo - Dortmund




mate

MAN prijevoznika Eray Reisen, danas je vozio liniju Dortmund - Zupanja, te ce sutra bisirat u 19 h iz Zagreba






mate

Danas oko 14 h na autocesti Bregana - Bajakovo, projurio ovaj Neoplan probnih njemackih registracija prema istoku, odrediste nepoznato, kao ni buduci vlasnik, jer nista nije pisalo na busu sto bi upucivalo na vlasnika


busfan

#24
Pise da je u veoma losem stanju i da ima probleme sa mjenjacem. Ovo je valjda Neoplan Neobody

mate

#25
MAN od Čelića jucer na redovnoj liniji Zupanja - Ebingen


mate

Danas u centru Sl.Broda ovaj MB Tourismo (O403), njemackog prijevoznika Schmidbauer iz Engena




Berlingo

Dok sam u Sloveniji bas i ne slikam puno, ali stranaca ima jako puno, pogotovo ako se uzme grad Postojna.





mate

Danas na Celicevoj liniji Zupanja - Ebingen




Berlingo