Rasprave

Autor prote, Travanj 24, 2010, 08:09:37

Shole

HR tablice po narudži.  Mislim da par dođe oko 10 000 kuna, dok one koje imaju redovni raspored brojki i slova ali počinju s nulom koštaju oko 400 kn

conecto

NE, NE, NE!

To su neke tablice koje razni zastupnici i trgovci autima mogu koristiti na raznim vozilima za vlastite potrebe na cesti (mislim da je to nešto novo). Plaća se neko posebno osiguranje, ali ne treba se začuditi ako iste tablice drugi put budu viđene na nekom Passatu, Octaviji, Audiju ili nekom drugom vozilu VW-grupe
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Shole

My mistake.  Nisam znao za te nove.  Da nije to onda neka zamjena "probi"

conecto

Citat: Shole  u Svibanj 01, 2010, 22:18:03
My mistake.  Nisam znao za te nove.  Da nije to onda neka zamjena "probi"

Pa ne baš zamjena "probi", ali kod tih raznih zastupnika cirkulira mnogo vozila pa im je valjda ovako jednostavnije, plate osiguranje i sva ostala davanja (navodno dosta skuplje) a tablice su prenosive (kao što je već netko malo prije ovdje rekao).
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Shole

baš me zanima kako to ustvari funkcionira.  Platio si osiguranje i davanja na tu pločicu, al kako se vodi na kojem je ona vozilu ustvari ?  I "prenosiva"-što to ustvari znači?  Pa i obične su prenosive, al moraš na MUP-u obavit prijenos, a šta ove samo možeš prešarafit na drugi auto

conecto

Oprosti, ali ne znam baš toliko u detalje, otprilike je tako kako sam napisao.
Nego, jel ovo topic o regama ili Crobusu? Ja sam se ovim slikama koliko-toliko pokušao iskupiti za one prve koje su bile (još) lošije, ali brijem da se na ovim bolje vidi Crobus kad je na prirodnom dnevnom svjetlu ???
Meni ne izgleda uopće loše, kako vama?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Metalik-boja diže svaki bus, auto... Meni je zanimljiv ovaj lom svjetla na stražnjim ćoškovima, jel kod Citylinera bolje?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

zlikowszky

Malo ću se vratiti na visinu vrata.
Onako kad sam prvi put gledao, uistinu mi se učinilo da je bus prenizak i da su zato vrata urezana u liniju prozora, ali sad kad vidim ljude pored njega, zbilja bi i niža vrata bez problema prošla. S druge strane, potpuno se slažem s pitanjem funkcionalnosti. Ja nisam pretjerano visok (183) ali na SVAKOM busu sam pri izlasku na stražnja vrata prvo morao sagnuti i gurnuti glavu kroz vrata a onda ostatak tijela.
Možda jedino da nema tih dihtung-guma koje toliko izražajno ocrtavaju cjelokupni okvir vrata....malo samo da su ta vrata decentnije izvedena, ali to je prototip pa se i nadam da ljudi iz Crobusa čitaju forum, ima tu zgodnih prijedloga, a ne koštaju puno....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

conecto

Citat: zlikowszky  u Svibanj 03, 2010, 19:10:59
Malo ću se vratiti na visinu vrata.
Onako kad sam prvi put gledao, uistinu mi se učinilo da je bus prenizak i da su zato vrata urezana u liniju prozora, ali sad kad vidim ljude pored njega, zbilja bi i niža vrata bez problema prošla. S druge strane, potpuno se slažem s pitanjem funkcionalnosti. Ja nisam pretjerano visok (183) ali na SVAKOM busu sam pri izlasku na stražnja vrata prvo morao sagnuti i gurnuti glavu kroz vrata a onda ostatak tijela.
Možda jedino da nema tih dihtung-guma koje toliko izražajno ocrtavaju cjelokupni okvir vrata....malo samo da su ta vrata decentnije izvedena, ali to je prototip pa se i nadam da ljudi iz Crobusa čitaju forum, ima tu zgodnih prijedloga, a ne koštaju puno....

U svakom slučaju zanimljiv i (što je najvažnije) dobronamjeran stav :)
Dobra osnova za raspravu...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

maky

Inače, nisam pretjerano dosada komentirao ovaj uradak, ali eto, kad smo krenuli s vratima, onda bi se i mogao malo osvrnuti...

Ovako, danas je  na tržištu autobusa situacija jako zanimljiva. Isto, kao i u bilo kojem poslu, najteže je započeti. Kad se to sve zakotrlja i daj Bože krene, onda sve ide lakše. Da bi te ljudi primjetili, moraš biti inovativan. Donijeti nešto novo, neko osvježenje, nešto revolucionarno, pa čak i kontroverzno. Bitno je da se pročuje, da se ljudi počmu zanimati...

Neću vam lagati. Ne mislim da ovaj autobus uopće izgleda loše. Dapače, a ponajviše mi je lijep otraga. Baš je pogođen. Ali ruku na srce, mislim da ćemo se svi složiti da je 1992. kad je skinuta plahta s Eurobusa daleko više ljudi zanijemilo i ostalo bez daha (a vjerujem da ima i onih koji su ispustili iz ruke ono što su u tom trenutku držali). Odmah je bilo bitno da iskoči iz prosjeka i to je upravo i postignuto. Autobus se nije utopio u moru sličnih i pomalo dosadnih proizvoda. Donio je osvježenje i ljudi su sa zanimanjem pratili što se događa i proučavali ga.
Dizajn ovdje nije toliko revolucionaran i ne izaziva šokove prvi puta kad ga ugledaš (bar ne ovako na fotkama), ali upravo su ti detalji  poput vrata koji bi ga trebali izdvojiti iz prosjeka. Ako svi rade vrata na kojima se treba sagnuti, zašto ne napraviti napokon neka gdje ne moraš paziti na glavu?! Ljudi će to polako primjetiti, pa nadam se i cijeniti.  Nadam se da ima još specifičnih detalja i rješenja, jer ljudima je najdraže misliti kako su oni koji su ga radili mislili upravo na sve. I kako sve ima svoje kako i zašto, te da je sve napravljeno kako bi upravo putniku bilo što ugodnije i ljepše iskustvo putovanja (a ne kako bi se negdje ostvarila ušteda, ubrzala proizvodnja, itd).
Kad se ti utopiš u prosjeku, onda je svima jasno da je zapravo jedino na što ciljaš brza zarada. A prosječnih je puno, puno, te su male šanse da netko upravo izabere baš tvoj proizvod...  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

conecto

Navodno oni već spremaju i hoch-decker, možda on bude nešto tako, iako ja mislim da nije potrebna žurba da se odmah pokolju s Neoplanom i Setrom, a ni vremena baš nisu neka za skupe buseve.
Ustvari, možda bismo njihovu filozofiju mogli izreći ovako - bolji od Kineza, jeftiniji od zapadnjaka. I to bi onda moglo imati nekog smisla.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Shole

Pa tu smo oduvijek i spadali sa Dubravama, TAM-ovima i Sanosima . Kad bi samo za sebe radili bilo bi dovoljno al je problem što su naši prijevoznici i putnici sami sebi letvicu postavili dosta visoko pa sad ni nova Setra nije dobra ako su vrata skroz do krova nego mora bit ona visoka iako uopće nije potreban prtljažni prostor

Tomek

Danas viđen zlatni Crobus ispred hotela Westin.

conecto

Dok su u prototipnoj fazi još uvijek se može mnogo toga promijeniti ili poboljšati. Očito se tako i radi, tek sam kasnije skužio da i među ova prva dva postoje razlike u prednjim farovima - nije samo stvar u onom srebrnom kućištu oko farova nego i samom rasporedu farova tako da plavi ima maglenke dolje nisko na dnu branika. Samo ne znam koji je od njih broj 1, a koji broj 2 odnosno onaj "bliži" serijskoj varijanti.
Nešto se priča da je napravljeno već 5-6 prototipova, gdje su uopće ti busevi, da li su i oni drugačiji u odnosu na prva dva  ??? ??? ???
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tomo

Čudno izgleda ovaj bus, trebalo bi poraditi na tim stražnjim vratima da nisu tako visoka, nego da više izgledaju kao visokoturistički u tom smislu... mislio sam da on nije baš nešto, nešto previše lijep (ne stigne se sve ni pročitati što se piše na forumu niti imam volje uvijek baš sve čitati) ali kada sam vidio prvi put u životu i fotkao neki dan solaris vacanzu, ja mislim da crobus izgleda spektakularno naspram ovog čudovišta i kineskih shitova(ovisno o modelu jer su to danas uglavnom kopije kopija) kao i autosana... nikad neće zasigurno izgledati kao "kraljevska flota" popularnih "kajzerica" , ali ima nešto i europskog... uz malo dorade evo gotovo identičnog eurolinera...