Nesreće

Autor actros1880, Prosinac 09, 2007, 18:27:56

Tomek

To je neki od NG-a 313 tj. Biodizela. Izgleda strašno, ovako je već prije dvije godine stradao gb164 isto u Španskom...


miky

Jedna manja nesreća...Čija li je ovo Setra?

Čija je?

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

tovar

Eto šta je peh. Svu lovu šta je pokupija od dice mora dati Plesu za nadoknadu štete.
Šalu na stranu, ali je ovo nezgodno. Mogla su dica stradati, pa bi bilo... Dobro je ispalo. ima kod Hercigonje šajbi na bacanje, malo gume okolo, piture i gotovo za tren.  ;D

manoplan

Sličnu nesreću imao je Darko Tours sa Neoplan Citylinerom kada je prije par godina pokušao proći ispod nadstrešnice kod zgrade poglavarstva u Zagrebu.Dogodi se...čovjek zaboravi da vozi bus  ::|


stipe15

Vozač se dobro snašao.... sreća da nema poginulih.Da je došlo do frontalke poginuo bi 100% vozač ovog golfa.

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ne sviđa mi se uopće ovdje pisati, ali dva dana za redom... :-[
Kod Doboja troje poginulih sudar našeg autobusa i bosanskog kamiona. Dvoje putnika i vozač kamiona smrtno stradali, a izgleda svi putnici na putu za Međugorje ozlijeđeni:
http://www.bljesak.info/content/view/10456/155/

EDIT: privatni prijevoznik iz Našica? Trebao bi biti Krolo-bus.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

erobuss


maky

Ajme meni, upravo gledao vijesti. Ono je katastrofa na što liči ona Krolova Setra. Jadni ljudi, jednostavno ne mogu vjerovati  :-\

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tamlover

Bosna i hodočasnici u prometu to je već više puta bila fatalna kombinacija (sjećam se nesreća kod Rame i kod Kaknja čini mi se, a bilo ih je još). Općenito mi se dio od Posavine kroz srednju Bosnu čini kao leglo cesta smrti  >:(
Iskrena sućut ako ovo slučajno pročita netko od bližnjih nastradalih.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

erobuss

Citat: tamlover  u Svibanj 24, 2008, 21:22:20
Bosna i hodočasnici u prometu to je već više puta bila fatalna kombinacija (sjećam se nesreća kod Rame i kod Kaknja čini mi se, a bilo ih je još). Općenito mi se dio od Posavine kroz srednju Bosnu čini kao leglo cesta smrti  >:(
Iskrena sućut ako ovo slučajno pročita netko od bližnjih nastradalih.

Tam znaš li ti gdje je Rama? Ni jedan put ne vodi tuda, osim koziji, da se netko ne uvrijedi

manoplan

Ispada da je vozač kamiona zaspao za volanom.

  http://www.net.hr/crnakronika/page/2008/05/24/0051006.html   

Želja za većim profitom,tjera poslodavce da ljude 'gaze do ibera'.Ovo je ozbiljan problem koji bi u bliskoj budućnosti,ako se nešto ne poduzme mogao odnijeti puno ljudskih života.