Kvarovi

Autor noxis93, Listopad 18, 2008, 20:42:03

sendipula

Ima tko informaciju šta se desilo sa gbr 184 bio je u garaži kod briona neko vrijeme? Sad juri kao zmaj
Živjela 184-ka!

sendipula

jucer u centru na giardinima gbr.227 je ostao u kvaru,nije htio krenut razlog nemam pojma nisam se raspitao..haha bus123
Živjela 184-ka!

sendipula





evo i slikovni prikaz kvara display-a na autobusu Iveco Citelis Gbr.227
Živjela 184-ka!

boro

226 parkiran u garaži do 197, vjerovatno veči kvar jer nema zadnjeg branika...

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

M.A.N. boy

evo stavit cu ovo tu a koliko vidim nije nitko objavio pa ako sto ne odgovara slobodno premjestite.
jest da nije baš najnovija vijest (od 28.02.2014) ali slučajno sam naletio.  Što  je bilo s njim osim očiglednog?
http://www.24sata.hr/neobicno/gdje-li-je-nestao-vozac-je-pod-autobusom-trazio-nestali-kotac-355524

Urbanway234

Pozdrav forumašima, evo ja sam nov na forumu, ali jako dugi niz godina već pratim Pulapromet, pa sam se htio uključiti u ovaj forum.
Dakle prva slika koju imam za pokazat je Irisbus Citelis (GBR. 225), u Ponedjeljak ujutro oko 8 sati je imao manju prometnu nesreću u Zagrebačkoj ulici sa jednim autom, dakle auto ga je prednjim djelom udario između stražnjeg kotača i 3. vratiju, ali nakon toga je odmah pušten natrag na liniju. Primjetio sam da nije na novinama pisalo o ovoj nesreći pa sam zato ja htio obavijestit vas na forumu o ovome.