Pokorny Bus, Kutina [KT]

Autor nina, Studeni 29, 2008, 13:48:05

nina

Pokorny Bus vl. Milan Pokorny
Kutina, Kralja Petra Krešimira IV 6/4


Evo naših autobusa

Neoplan cityliner











TAM 190 A 109

MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI U SVOM MIKROSVIJETU

mansg313

Svaka čast Nina na slikama stvarno su odlične a reci koje je godište ovaj 190A109 ???

nina

Mislim da je *84 ali nemoj me držati za riječ jer ih ima jedno 10-tak pa ne znam točno koji je koje godište.

P.S. hvala za ovo ovo "dobre su ti slike"
MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI U SVOM MIKROSVIJETU

nina

MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI U SVOM MIKROSVIJETU

zlikowszky

Ajde slobodno još slika ovih oldtimera. Sjećanja naviru.....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

5AR

Citat: nina  u Studeni 29, 2008, 18:28:40
Mislim da je *84 ali nemoj me držati za riječ jer ih ima jedno 10-tak pa ne znam točno koji je koje godište.

P.S. hvala za ovo ovo "dobre su ti slike"
Prvi gore bi bio 1986. g. a na dolnjoj slici do Sanosa 1985.
Nego onaj prvi slijeva na dolnjoj slici dali je isto 190A109 ili je 260A120?
Čekamo slike ;D

mb0404

nina koliko imas ukupno vozila,koliko imas ovih citylinera jesu samo ova 2 ili vise.fino si uredila ovaj cityliner acd player je najbolji ;D

nina

#7
"Neretva" 1988 god.

MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI U SVOM MIKROSVIJETU

driwer1

pozdrav Nina, vidim šaren vozni park imate.... puno autobusa. A, kontam zato je i ženski dio obitelji u vozačkim vodama... puno uspjeha ti želim, pusa....
đuka....

nina

Cityliner KT757-BA
              KT121-BL
MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI U SVOM MIKROSVIJETU

TAM_fan

Ej, Nina hvala na slikama....reci mi kako ti ide vožnja TAM-a?! da li ih voziš?  to mora da je doživljaj... ::|

nina

#11
TAM 190A109 KT 500-AH preživjeo još jednu uspješnu vožnju u  Daruvarske toplice





MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI U SVOM MIKROSVIJETU

Mercedes

Vidim slauf neki zeleni, peres ti to nina... pozzz

nina

MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI U SVOM MIKROSVIJETU

mansg313

Tamić stvarno super izgleda vidi se da je ušćuvan nije trul(barem na slikama  ;D )iznutra je ok solidan za manje ture svaka čast NiNA ;D