Paić Tours Dicmo, Osoje [ST]

Autor maky, Siječanj 05, 2008, 00:08:14

maky

Paić Tours Dicmo d.o.o.
Osoje, Osoje bb




Prijevoznik iz Dicma (između Dugopolja i Sinja). Znam da je imao jednog ili čak dva  legendarna MB O303, ili su to bili Sanosi, nisam siguran više... Nekidan sam uskilao ovog Coacha negdje na potezu od Šestanovca do Zagvozda:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

lionsclasic

krajem devedesetih je imo neoplan citylinera sivog , bjelog turističkog man-a sr280 i tam-a neznam model te je  držao ajmo reci shutel liniu između vojarne u sinju i dubrovnika  za ročnike u HV vozio sam se par puta u man-u i mogu reci da ga je strašno održava bio je ko nov i ako mu je činimi se bilo desetak godina.

brzi

ovog Tama se nesjećam najbolje, a ni nesjećam se kad sam ga vidio, tako da uopće neznam jel još živ...


lionsclasic

#3
brzi ti si čudo. to ti je tam o kojem sam pričo koliko je slika stara znaš li što je s man-om sr280 i neoplanom citylinerom koje je tad imo.A ovaj tam je tad išo ko blesav.

brzi

Citat: lionsclasic  u Kolovoz 11, 2008, 11:56:58
brzi ti si čudo. to ti je tam o kojem sam pričo koliko je slika stara znaš li što je s man-om sr280 i neoplanom citylinerom koje je tad imo.A ovaj tam je tad išo ko blesav.

a znači to je taj Tam, dobro da si spomenuo, nisam ni išao za tim  :) Slika je možda cca 3-4 godine stara. Za Citylinera neznam gdje je, Man SR 280 je prodan i ovo bi trebao biti on sada: http://autobusi.org/index.php?option=com_smf&Itemid=26&topic=383.90

lionsclasic

stvarno svaka čast genialcu tko je uspio ovo napraviti od ovoga Man sr280 to je meni bio krajem devedesetih jedan od ljepših autobusa koji su se mogli vidit na putu.kompletan bjeli sa niklovanim rotkapama autobus bio ljep očuvan i udoban da je to bilo čudo.i još moram saznat šta je s citylinerom,kojeg nakon sinja nisam više nikad vidio.vozio sam se u sva tri i uvjerljivo najbolji mi je bio  Man sr280 a gledaj ga sad strašno

maky

Coach odmara u Mostaru:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tomo

ST-580-PT  - zadnja vrata iza druge osovine

setra215

#8
neoplan je od mm iz splita.prinova je jos master srebreni!!!

Tomek

Evo malo Paićevih autobusa
Neoplan Cityliner N116 s 2. vratima iza 2. osovine


Graf i Stift ex Samoborček - Autoturist


Dva TAM-a koji su odvozili svoje


MAN Lion's Coach u Šibeniku doveo ljude na kruzer



tomo


mate


mate


mate

Transliner u odlasku s parkinga kod Velesajma


5AR

#14

Ex Spudić