Globtour - rasprava i novosti (2)

Autor Tlimfocit, Ožujak 07, 2009, 18:44:06

Tlimfocit

Grupa iz Hercegovine. Ovog puta nema prekrsaja: pisu se tri putne knjige u busevima na Hr tablama. Jedna je Hercegovina-Split, druga Split-Rim-Split, a treca Split-Hercegovina. Tu je sve kompletno cisto jer busevi idu preko Rh. Da je grupa iz Hr i busevi na BiH tablama onda bi bilo malo teze jer bi ti busevi morali proci preko teritorija BiH. Za buseve na BiH tablama pise se jedna putna knjiga. Trust me: ovo je moje podrucje.  ;D

ist

Mene živo zanima šta će ovaj tjedan voziti za Njemačku (iz Hercegovine, Olova i Bihaća), te za Austriju iz Hercegovine

ist

Mislim da nisu krcali putnike u Splitu, nego u Mostaru. U Splitu su se ukrcali u trajekt

talavizija

#888
ma zašto mi skidaš postove ma šta sam napisa kakav globtur takva država šta smo mi poštena država kao finci šveđani šta tu jedina firma koja radi pošteno koja ima fiskalizaciju nije dužna državi ne muti s ničim nije dobila CBa to je AUTOTRANS a možda i bolje ovo će i pokopati globtur i nemoj me više skidat by the way prije bih dao semberiji iz bjeline CB nego globturu

tomekk

Ima jedna izreka.Kaže:"Svaki cigan svoga konja hvali".Mislim da je to pametnom dosta, a to što je Globtour možda malo na lošijem glasu ne znači da je Autotrans firma u kojoj sve štima, no za neke je Radošević očito svetac...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

MAN 422

Citat: talavizija  u Listopad 12, 2013, 19:38:04
ma zašto mi skidaš postove ma šta sam napisa kakav globtur takva država šta smo mi poštena država kao finci šveđani šta tu jedina firma koja radi pošteno koja ima fiskalizaciju nije dužna državi ne muti s ničim nije dobila CBa to je AUTOTRANS a možda i bolje ovo će i pokopati globtur i nemoj me više skidat by the way prije bih dao semberiji iz bjeline CB nego globturu


Kako ne i gazda od AUTOTRANSA je dobar ne smije u Hr posteni tajkun pobego od pravosudja hahaha

mate

Iskreno nemam protiv nikoga nista, svako ima svoje pozitivne i negativne strane, od toga ne moze nitko pobjeci, a ovo je jedna od negativnosti ATR grupe:

http://mup.hr/2192/3.aspx

valjda ce EUN odraditi svoje, a Globtouru/Panoramabusu zelim puno srece s CBom, i da ih uspiju sto prije vratit na stare staze slave (samo neka se ne dira prepoznatljiva shema CBa na busevima)

talavizija

davno,davno,davno prije radoševića autotrans je bio ponos i dika prevoza u hrvatskoj uvijek čisti busevi točni uredne posade i najbolji busevi

Tlimfocit

Stigla još dva polovna Volva iz Švedske. Trebali bi biti u Zagrebu sada pa ako ih ko može slikati....

altenator

Svi su oni isti samo im je različit broj tel i oib .Vozač je svagdje sluga pokorni thumbs

nnevenkoo

globtur..panorama-bus KUPILI U DUBROVNIKU VOLVA ZA 10000 E I VOZITI ĆE DICU, MA ZAMISLITE KOJI JE TO BUS SIGURAN ZA VOZIT DICU ! 10000 E BAŠ PRAVI BUS

Crohunter

#896
Citat: nnevenkoo  u Listopad 30, 2013, 09:08:12
globtur..panorama-bus KUPILI U DUBROVNIKU VOLVA ZA 10000 E I VOZITI ĆE DICU, MA ZAMISLITE KOJI JE TO BUS SIGURAN ZA VOZIT DICU ! 10000 E BAŠ PRAVI BUS

Očigledno je nnevenkoo naš naj veći fan.....samo daj nnevenkoo  8-8
izgleda da nikako nemože preboliti da je uhvaćen u radnjama protiv firme i proglašen lopovom


GLOBTOUR, Međugorje
    14 postova od članovih 22 postova (63.64%)
    14
Prijevoznici L - R
    3 postova od članovih 22 postova (13.64%)
    3
Split
    2 postova od članovih 22 postova (9.09%)
    2
Brioni Pula
    1 postova od članovih 22 postova (4.55%)
    1
Kutak za vozače
    1 postova od članovih 22 postova (4.55%)
    1
Prijevoznici E - K
    1 postova od članovih 22 postova (4.55%)
    1


Tlimfocit

Zanima me jesu li u vodstvu firme svjesni u kakvim su uvjetima smješteni vozaći u Splitu?  >rigoleto<

ist


nnevenkoo

izgleda da su se neki stvarno namećili i pjucaju po meni, al neka im, jer to može znaćiti samo jedno da istina ne paše nekima, a zna se kome! meni nemogu ama baš ništa..uživam u mirovini nakon 46 god rada i cca 5-6 miliona km,a radi kad me volj i di me volja, a isto tako i pišem i odgovaram na lopovske uvrede koje dolaze iz kancelarija onih koji su baš zaslužni za visoki nivo kvalitete i naroćito ćistoće autobusa..onih od 10000 e svi oni kojima ovo nije pravo nek se potpišu kad nešto i nekog vrjeđaju,a mene jesu, i zato pišem sve i samo istinu, a ako neko želi raspraviti ili razgovarati evo mu moj br 095 91 22 009 pozdrav svim vozaćima!!!!!!?????