Globtour - slike

Autor erobuss, Studeni 22, 2007, 01:31:13

tomekk

Zbog blokade volana je završio u zidu prilikom šlepanja, a ova šteta je or prije 2 dana kako kaže Tlimfocit.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

mondia

jel zna tko kako je vozac proso u ovome?

Majstor

zasto je vucen kvar ili sudar ako je ovo ostecen samo kod slepanja onda je od kartona Ayats
Samo mi sudite pošteno !

steyr1985

Ovaj bus je imao prometnu nezgodu sa većom materijalnom štetom u petak u pločama a slika  koja je na par postova iznad je na izlazu iz Čapljine u pravcu Međugorja.

bridge

Meni ništa jasno nije.
1. gdje je bus imo nesreću?
2. ako je kod ploča kako je mogao ući u B i H on je na HR tablicama?
3. koji idiot ide šlepat ili vuć razbijen bus?
Valjda za to služe labudice, Bože sačuvaj ove firme dobro ikako putnici izađu živi nakon vožnje s njima

Tlimfocit

Prvo, što se tiče tvoje zadnje rečenice. Zašto bi životi putnika bili ugroženi? Kod Ploča je prikolica kamiona naletila na autobus tako da (u ovom slučaju) ne postoji nikakva krivnja vozača ni firme. Hvala Bogu, nikome ništa nije bilo.

Autobus je imao nesreću negdje kod Ploča na liniji Dubrovnik - Zagreb. U BiH je ušao zato što je tamo garaža Globtoura u kojoj će biti sređen. Autobus je bio u voznom stanju kad su ga krenili šlepati. Problem je bio u onome tko ga je šlepao.

Na stranici s koje su preuzete ove slike također piše da je osobni automobil vukao autobus. Treba li uopće pisati da je to besmileno?

mondia

#921
Citat: Tlimfocit  u Prosinac 31, 2012, 18:03:19
Autobus je imao nesreću negdje kod Ploča na liniji Dubrovnik - Zagreb. U BiH je ušao zato što je tamo garaža Globtoura u kojoj će biti sređen. Autobus je bio u voznom stanju kad su ga krenili šlepati. Problem je bio u onome tko ga je šlepo.

...a znas i sam da legalno nije mogo uci u bih na nikoji nacin i da kad su u voznom stanju imaju problema kad prazni ulaze u   
   bih... ali dobra firma sa dobrim vodstvom sve rijesi hahahah

Tlimfocit

Citat: mondia  u Prosinac 31, 2012, 20:15:39
...a znas i sam da legalno nije mogo uci u bih na nikoji nacin i da kad su u voznom stanju imaju problema kad prazni ulaze u   
   bih...

Naravno, to se podrazumijeva.

Tlimfocit

Danas na Zenica-Dubrovnik prilično popunjen:


ist


Tlimfocit


Tomek

Na staru godinu se ovaj ljepotan pojavio u Zagrebu

elvis

Prije 5-6 dana kod mosta Begića i Begovića,blizu Jablanice Sideral u kvaru,iza parkirano vozilo servisne sluzbe,a par dana prije toga jedan je bio parkiran u Vrapčićima 2 dana zbog kvara na mjenjaču




tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

erobuss