Globtour - slike

Autor erobuss, Studeni 22, 2007, 01:31:13

shef

U glavnom Dnevniku HRT-a upućena je neizravna kritika novinara na činjenicu da sportaše prevoze "hercegovački" autobusi s natpisom irske putničke agencije. Hmmm, malo su zaboravili na dvije činjenice:    1. Globtour je ipak djelomično hrvatska tvrtka, a i vozila imaju reg.oznake RH.   2. Globtour nije jedini prijevoznik.
Ipak se trebalo malo više potruditi, dragi HRT-ovci.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

erobuss

Shefe nije djelomično nego u cijelosti  ;)

Izrečena je jedna velika laž da voze sve reprezentacije na prvenstvu što nije istina. Voze samo iz naše skupine.

http://www.hrt.hr/index.php?id=dnevnik

Tomek

#122
Slovake i Mađare koji su u našoj skupini vozi Čazmatrans  ;)

seso

ovaj stari uvijek vozi ovaj svivi volvo... :)

mate

seso to je tocno...taj stariji gospodin,uvijek vozi tu liniju VU-Salzburg...bilo u Barbiu ili Sideralu... ;)

CroHerc

Barbi na snijegu.. :P

Tlimfocit

baš lipo izgleda...di si ga ovo slika?

Tlimfocit

Citat: tomo  u Veljača 26, 2009, 21:34:11
Citat: Tlimfocit  u Veljača 26, 2009, 21:07:52
baš lipo izgleda...di si ga ovo slika?
:)
U Vinkovcima na parkiralištu hotela Slavonija gdje vozači inače i spavaju

aha hvala....znaš možda jel ima putnika na toj liniji?

Tlimfocit

Citat: tomo  u Veljača 26, 2009, 21:59:02
Citat: Tlimfocit  u Veljača 26, 2009, 21:38:27
Citat: tomo  u Veljača 26, 2009, 21:34:11
Citat: Tlimfocit  u Veljača 26, 2009, 21:07:52
baš lipo izgleda...di si ga ovo slika?
:)
U Vinkovcima na parkiralištu hotela Slavonija gdje vozači inače i spavaju

aha hvala....znaš možda jel ima putnika na toj liniji?

Tokom sezone je svaku večer skoro pun, to ne bih skoro nikad rekao, ali sam ga susreo na putu za Split na AK Slavonski Brod u 22h... iz Vinkovaca rijetko, ali iz Vinkovaca ide u Vukovar, pa u Osijek, iz Osijeka u Đakovo pa na Slavonski Brod pa tek onda kroz BiH... mislim da ima dobru vezu za Dubrovnik po dolasku u Neum, a i cijena karte je relativno povoljna (Vinkovci-Dubrovnik povratna 315 kn iako je to možda i tiskarska greška logičnije bi bilo 415kn)... I staje na gotovo svakom AK u BiH , tako da je vjerojatno još uvijek im isplativa ta linija jer je to svakodnevna linija (s polaskom u 19:30h)

cijena je mislim 315 kuna...dakle to okruži pola slavonije i tek onda u bih....a ček kako voze za vojvodinu? to nije isti bus ili?

Tlimfocit

Citat: tomo  u Veljača 26, 2009, 22:22:48
Citat: Tlimfocit  u Veljača 26, 2009, 22:14:34
Citat: tomo  u Veljača 26, 2009, 21:59:02
Citat: Tlimfocit  u Veljača 26, 2009, 21:38:27
Citat: tomo  u Veljača 26, 2009, 21:34:11
Citat: Tlimfocit  u Veljača 26, 2009, 21:07:52
baš lipo izgleda...di si ga ovo slika?
:)
U Vinkovcima na parkiralištu hotela Slavonija gdje vozači inače i spavaju

aha hvala....znaš možda jel ima putnika na toj liniji?

Tokom sezone je svaku večer skoro pun, to ne bih skoro nikad rekao, ali sam ga susreo na putu za Split na AK Slavonski Brod u 22h... iz Vinkovaca rijetko, ali iz Vinkovaca ide u Vukovar, pa u Osijek, iz Osijeka u Đakovo pa na Slavonski Brod pa tek onda kroz BiH... mislim da ima dobru vezu za Dubrovnik po dolasku u Neum, a i cijena karte je relativno povoljna (Vinkovci-Dubrovnik povratna 315 kn iako je to možda i tiskarska greška logičnije bi bilo 415kn)... I staje na gotovo svakom AK u BiH , tako da je vjerojatno još uvijek im isplativa ta linija jer je to svakodnevna linija (s polaskom u 19:30h)

cijena je mislim 315 kuna...dakle to okruži pola slavonije i tek onda u bih....a ček kako voze za vojvodinu? to nije isti bus ili?

drugi je bus i taj mislim da ide direkt iz BiH na granični prijelaz sa Srbijom, ali nisam siguran .... Što se njih tiče znam da još jedino voze iz Vinkovaca za Beč srijedom i nedjeljom Meridijanovu liniju

mislin da ne...jer ima linija Vinkovci-Subotica čini mi se....

Tlimfocit

Citat: tomo  u Veljača 26, 2009, 22:27:07
Citat: Tlimfocit  u Veljača 26, 2009, 22:24:43
Citat: tomo  u Veljača 26, 2009, 22:22:48
Citat: Tlimfocit  u Veljača 26, 2009, 22:14:34
Citat: tomo  u Veljača 26, 2009, 21:59:02
Citat: Tlimfocit  u Veljača 26, 2009, 21:38:27
Citat: tomo  u Veljača 26, 2009, 21:34:11
Citat: Tlimfocit  u Veljača 26, 2009, 21:07:52
baš lipo izgleda...di si ga ovo slika?
:)
U Vinkovcima na parkiralištu hotela Slavonija gdje vozači inače i spavaju

aha hvala....znaš možda jel ima putnika na toj liniji?

Tokom sezone je svaku večer skoro pun, to ne bih skoro nikad rekao, ali sam ga susreo na putu za Split na AK Slavonski Brod u 22h... iz Vinkovaca rijetko, ali iz Vinkovaca ide u Vukovar, pa u Osijek, iz Osijeka u Đakovo pa na Slavonski Brod pa tek onda kroz BiH... mislim da ima dobru vezu za Dubrovnik po dolasku u Neum, a i cijena karte je relativno povoljna (Vinkovci-Dubrovnik povratna 315 kn iako je to možda i tiskarska greška logičnije bi bilo 415kn)... I staje na gotovo svakom AK u BiH , tako da je vjerojatno još uvijek im isplativa ta linija jer je to svakodnevna linija (s polaskom u 19:30h)

cijena je mislim 315 kuna...dakle to okruži pola slavonije i tek onda u bih....a ček kako voze za vojvodinu? to nije isti bus ili?

drugi je bus i taj mislim da ide direkt iz BiH na granični prijelaz sa Srbijom, ali nisam siguran .... Što se njih tiče znam da još jedino voze iz Vinkovaca za Beč srijedom i nedjeljom Meridijanovu liniju

mislin da ne...jer ima linija Vinkovci-Subotica čini mi se....

iskreno, prvi puta čujem za tu liniju ali očito da postoji... ali vozi srijedom petkom i nedjeljom i to u 07:20h (zato meni ni nije poznato heheheh - prerano je to) ali ne vjerujem da bi to bio isti bus jer ovaj iz Neuma dolazi tek u 7:40h, a najčešće malo i kasni... a ovaj za Beč polazi u 10:30h sri/čet i ned....

ima putnika za beč?


manoplan


Tlimfocit

evo dvi iz Splita....bus koji inače vozi za Beć na odmoru na jednom od parkinga u gradu....





Tlimfocit

i naš mali Mostarac....:D