Globtour - slike

Autor erobuss, Studeni 22, 2007, 01:31:13

tomo

198-E-197 Mostar- Split, ovaj bili je stigao iz Beča, a ovaj MB ima naljepnicu na prozoru kod prednjih vrata Bogdan d.o.o.

Tlimfocit

opa gospodin tomo je u Splitu....:D
taj SAGMEISTER ti je (tj triba bi bit) od AQUARELLE PILGRIMAGE koji je kooperant na liniji za Mostar

CroHerc

#197
Ovo je Bogdanov 0 404 . Uskočio je vjerovatno umjesto globtoura . Nikad ovu tablu sa natpisom globtour nisam vidio na autobusu AQUARELLE PILGRIMAGE .

Tlimfocit

Citat: CroHerc  u Srpanj 15, 2009, 00:06:37
Ovo je Bogdanov 0 404 . Uskočio je vjerovatno umjesto globtoura . Nikad ovu tablu sa natpisom globtour nisam vidio na autobusu AQUARELLE PILGRIMAGE .
u pravu si AQUARELLE ima drugog mercedesa koji uopće ne liči na ovoga....:D
ali AQUARELLE vozi liniju za globtour na relaciji Split-Mostar....najćešće sa onin čudon od kineza

CroHerc

Od Mercedesa imaju samo sprintere i onog plavog Auvertera starog .
Mozda si zamjenuo sa Setrom 315 hd ako ju  nisu prodali .
Imaju Cobru  bjelu (koja rokće ko traktor) i mislim da je turska a ne kinez .
;)

elvis

Ja pak mislim da oni imaju Turčina,a ne kineza,imaju MB.ove ali minibuse,ti si nesto pomjesao ;)

Tlimfocit

Citat: CroHerc  u Srpanj 15, 2009, 01:02:57
Od Mercedesa imaju samo sprintere i onog plavog Auvertera starog .
Mozda si zamjenuo sa Setrom 315 hd ako ju  nisu prodali .
Imaju Cobru  bjelu (koja rokće ko traktor) i mislim da je turska a ne kinez .
;)

ma jedan mercedes koji ima natpis WIESMAN i bijele je boje...da da na tu kobretinu san mislija (ispričavam se mislia san da je CObra kineska)....katastrofa....

CroHerc

#202


Citat: Tlimfocit  u Srpanj 15, 2009, 01:05:42
Citat: CroHerc  u Srpanj 15, 2009, 01:02:57
Od Mercedesa imaju samo sprintere i onog plavog Auvertera starog .
Mozda si zamjenuo sa Setrom 315 hd ako ju  nisu prodali .
Imaju Cobru  bjelu (koja rokće ko traktor) i mislim da je turska a ne kinez .
;)

ma jedan mercedes koji ima natpis WIESMAN i bijele je boje...da da na tu kobretinu san mislija (ispričavam se mislia san da je CObra kineska)....katastrofa....

Ta mi je mečka odnekud poznata ali mislim da nije njihova jedino ako su nešto nanovo kupovali . :D

elvis

Citat: CroHerc  u Srpanj 15, 2009, 01:10:40
Citat: elvis  u Srpanj 15, 2009, 01:04:42
Ja pak mislim da oni imaju Turčina,a ne kineza,imaju MB.ove ali minibuse,ti si nesto pomjesao ;)
Netrebaš ponavljati moje riječi razumjeli su ljudi  ;D ;)

Citat: Tlimfocit  u Srpanj 15, 2009, 01:05:42
Citat: CroHerc  u Srpanj 15, 2009, 01:02:57
Od Mercedesa imaju samo sprintere i onog plavog Auvertera starog .
Mozda si zamjenuo sa Setrom 315 hd ako ju  nisu prodali .
Imaju Cobru  bjelu (koja rokće ko traktor) i mislim da je turska a ne kinez .
;)

ma jedan mercedes koji ima natpis WIESMAN i bijele je boje...da da na tu kobretinu san mislija (ispričavam se mislia san da je CObra kineska)....katastrofa....

Ta mi je mečka odnekud poznata ali mislim da nije njihova jedino ako su nešto nanovo kupovali . :D

Ta je mečka zapravo S315 HD

CroHerc

Viđao sam i jednu mečku sa  istim natpisom  ali nema one šare ko setra . uglavnom ako si i nju negdje vidio nije njihova .

tomo

#205
Ovaj 0404 je konstantan svakodnevno na istoimenoj relaciji.... jedva je vidljiva naljepnica koja je već podosta izlizana sa natpisom Bogdan d.o.o.  na prvom lijevom prozoru od prednjih vrata.... u Splitu je u ranijim jutarnjim satima, a odlazi tek kasnije popodne .... vozače sam zatekao prilikom dolaska sa Bačvica (njihovog dolaska sa kupanja)....

Tlimfocit

da da onda je (opet) moja greška....mislia san na setricu....ispričavam se :D

CroHerc

#207
Danas na polasku iz MO za split Cobra sa bjelom tablom na kojoj piše AQUARELLE PILGRIMAGE   -  PANORAMA BUS

A Setra parkirana u Čitluku .

Bogdan ima liniju za split iz MO  pa vijerovatno i oni  koperiraju sa globtourom odnosno panoramom .

CroHerc

Danas u Mostaru parkiran  uz cestu sa tablom posebna vožnja. 


TOMAZY

ovo je Volvo Sideral 661-T-412,vozio je igrače Slovana koji su danas igrali sa Zrinjskim ;)