Globtour - slike

Autor erobuss, Studeni 22, 2007, 01:31:13

mate

Citat: St!pe  u Kolovoz 01, 2009, 01:35:14
Joe Walsh Sideral na liniji Split - Beč.Na peronu je stajao pola sata .... ???

Stipe cini se da je to u Globtouru normalna stvar, jer u Brodu bus na liniji Vinkovci - Bec dode izmedu 12.20 i 12.30, a polazak mu je tek u 13 sati, ljudi ocito vole praviti veeeelike pauze ;D

doBUS


Tlimfocit


mansg313

Ovo mi sve više liči na Salineu... :(

Tlimfocit

***najprije da se osvrnem na mansg13....malo promisli prije nego jako dobar i lijep bus star 2 godine s dosta luksuznom opremom (kojeme je silom prilike osta bez poklopca kotača) uspoređuješ sa Salineinin kantama....

a sad moja priča:
danas sam zbog posla imao priliku cijeli dan provesti na aerodromu...
jutros kad sam tek dolazio 2 SIDERALA ZG 8498 BD i 874 K 975 su stajali 200injak metara ispod aerodroma parkirani i kao i svake subote čekali transfer za agenciju JOE WALSH....




kada sam opet tu prošao nakon 2-3 sata dva vozaća Globtoura i jedan iz jedne firme iz Međugorja (zaboravih koje) su mijenjali unutrašnju gumu na stražnjoj osovini i to na busu BiH tabli...vozaći su bili jako pristojni pa smo takoa malo i popričali...


i konačno predvečer oko 5ipo su stigli na aerodrom i pokupili grupu...

CroHerc

Nvidim razloga zašto napadaš čovjeka kad je rekao da ono sve više sliči na SALINEU .  Neki dan sam na ovoj katnici vidio da fali jedan dio sprijeda valjda kao neka lajsna .  Ali ovaj se negasi pa je razumno da koji put i nešto izgubi usput .  ;)

A ovo je dugina setra gore na slici .  ;)

Tlimfocit

Citat: CroHerc  u Kolovoz 15, 2009, 20:42:29
Nvidim razloga zašto napadaš čovjeka kad je rekao da ono sve više sliči na SALINEU .  Neki dan sam na ovoj katnici vidio da fali jedan dio sprijeda valjda kao neka lajsna .  Ali ovaj se negasi pa je razumno da koji put i nešto izgubi usput .  ;)

A ovo je dugina setra gore na slici .  ;)

htjedoh reć da se dogodi i boljima pa može i Globtouru....ho hard feelingsda da Duga je u pitanju....sva tri vozaća kraljine....pravi Hercegovci nema ih svit

CroHerc

Ma tako ti je sve unas . Jel duga vozio za globtour ili se sličajno dole našao .

Tlimfocit

Citat: CroHerc  u Kolovoz 15, 2009, 20:49:56
Ma tako ti je sve unas . Jel duga vozio za globtour ili se sličajno dole našao .

mislin slučajno

mansg313

Citat: Tlimfocit  u Kolovoz 15, 2009, 20:18:19
***najprije da se osvrnem na mansg13....malo promisli prije nego jako dobar i lijep bus star 2 godine s dosta luksuznom opremom (kojeme je silom prilike osta bez poklopca kotača) uspoređuješ sa Salineinin kantama....

Ma samo sam ih uporedio pošto su sve te "kante" od Salinee prije vozile u Globtouru...NHF :)

CroHerc


Tlimfocit

članak iz Volvovog časopisa TRUCK NEWS vezan uz nabavu novih buseva...

mate

Sideral ZG-1305-AL danas na liniji Vinkovci - Bec


CroHerc


tomo

#239
661-T-411

ZG-8499-BD


btw. u utorak katnica na liniji Vinkovci-Neum i iinformacija za Tlimfocita : na liniji Vinkovci - Subotica je Globtourov Renault Traffic ZG-8928-DO, vozi ju lokalni čovik... slika stiže uskoro