Globtour - slike

Autor erobuss, Studeni 22, 2007, 01:31:13

mate

Danas Sideral ZG-1305-AL na liniji za Bec imao laksi kvar, te je putnike prebacio u bus za Salzburg, ali na srecu brzo je kvar otklonjen pa je bus ubrzo prazan otisao prema Zagrebu




tomo

ZG-8928-DO vozi liniju Vinkovci- Subotica- Vinkovci.... sry na lošijoj fotki, bio je mrak... bude i bolja...

Tlimfocit


novi Volvo troosovinac u Pragu na parkingu hotela Olimpik

Tomek

U četvrtak u Frankfurtu




arsenal

Volvo 9700 ZG 5405 DV jutros u Tivtu.


ist

Je li to neka linija ili izvanredna vožnja? Inače, u zadnje vrijeme Globtour na liniji iz Mostara šalje za Split samo isuzue, čak i jučer kad je bilo više putnika

Tlimfocit

Citat: ist  u Listopad 10, 2009, 20:52:22
Je li to neka linija ili izvanredna vožnja? Inače, u zadnje vrijeme Globtour na liniji iz Mostara šalje za Split samo isuzue, čak i jučer kad je bilo više putnika

linija za Dubrovnik, nastavak preko Neuma do Vinkovaca i Subotice....
isuzui iz Splita kreću popodne u 5ipo već 100 godina....uvik su solidno popunjeni (50-70% popunjenosti) a isuzua minjaju siderali i barbi u litnjin misecima odnosno petkom i početkom praznika (kad studenti pretežito idu kućama)....

ist

Ako je linija iz Subotica do Dubrovnika šta radi u Tivtu  ???
Znam za isuzue, čudi me da su ih slali jučer (petak)

Tlimfocit

Citat: ist  u Listopad 10, 2009, 21:08:27
Ako je linija iz Subotica do Dubrovnika šta radi u Tivtu  ???
Znam za isuzue, čudi me da su ih slali jučer (petak)

pročitaš li malobolje vidit ćeš da piše da je to linija za Dubrovnik (dakle iz Crne Gore) a da dalje nastavlja druga linija koja preko Neuma ide do Vinkovaca i Subotice (kombinacija više linija)....

ist

A to su ona Globtourova čudnovata spajanja  ::|
Mislio sam da im po Crnoj Gori vozi Autoboka

arsenal

Ovaj je danas bio u Tivtu.








mate

Danas na liniji Konjic - Zagreb


Tlimfocit

ovaj Volvo je prije nekoliko dana treb potegnit liniju iz Međugorja za Beč, ali mu je otiša senzor za ulje pa je prije ngo je doša u Međugorje i ukrca putnike poslan zamjenski autobus. A jučer je bia u Volvo servisu na Klisu di su mu to sredili. Inače drži liniju za Dortmund

tomo

Danas u Vinkovcima, dakle večeras na redovnoj liniji Vinkovci - Neum ovaj macan ZG-6117-EB kojem je društvo pravila jedna istarska ljepotica...



ist

Jesu li mu ovo retrovizori dvobojni  ???