Slavijatrans - Slike

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 00:26:25

EuroTrakker

Malo vijesti iz Slavijatransa. Čini se da je sniženje karata imalo pozitivan efekt


Citat:Kad je riječ o međugradskom prometu bilježe enormni porast broja putnika. Sada su primorani da u jutarnjim polascima iz Petrinje prema Zagrebu šalju i po dva autobusa. Ista je stvar i sa povratkom iz Zagreba u popodnevnim terminima. Rukovoditelj putničkog prometa Stjepan Kožuh je rekao kako na tim, ali i linijama prema Sisku, sa dvadeset osam vozila u parku, ostvaruju veći prihod nego s prijašnjim cijenama. Tako su se nove cijene na međugradskim relacijama pokazale kao pravi pogodak.

Cijeli tekst koji je posvećen nabavi 2 nova Iveco Stralisa:
http://www.petrinjskiradio.com/content/view/4517/1/
Pozdrav iz 53nje

mansg313


Stralis

Evo da vas pozdravim, vidim da ima podosta ljudi kojima je Slavijatrans draga firma, pa sam se odlučio pridružiti.




septicka

danas sam na AKZ vidio mercedes tourismo slavijatransa. jel zna netko kada su to oni kupili i od koga???

Stralis

Pa to je onaj stari iz 2003., samo je dobio natpis prije nekoliko mjeseci.

EuroTrakker

Slavijatrans je kupio 7 novih poluprikolica za šlepere te je tom prigodom direktor najavio novosti u autobusnom voznom parku:

Citat:Vlasnik tvrtke Miljenko Stuhne je rekao kako je jedino moguće poslovati s novim vozilima jer će to smanjiti troškove održavanja te povećati efikasnost i fleksibilnost. Najavio je i kako su ugovorena dva nova gradska autobusa za liniju Sisak-Petrinja koji će doći početkom ožujka iduće godine.

Cijeli tekst na:
http://www.petrinjskiradio.com/content/view/4617/1/
Pozdrav iz 53nje

Stralis


mansg313

Evo za Eurotrakkera lions regio iznutra



mansg313


EuroTrakker

Pozdrav iz 53nje

busfan

Citat: EuroTrakker  u Studeni 03, 2008, 21:29:40
Citat: mansg313  u Studeni 02, 2008, 18:39:13
http://i395.photobucket.com/albums/pp31/mile123456789/DSC01354.jpg

Meni osobno je ovo po izgledu naj-naj bus Slavijatransa. Čast svaka Regiu i Trendlineru

I po kvalitetu vjerovatno, jer one 315HD i nisu nesto ocuvane :-\ 

EuroTrakker

Citat: busfan  u Studeni 04, 2008, 07:22:22
I po kvalitetu vjerovatno, jer one 315HD i nisu nesto ocuvane :-\ 

Samo da ih je prešpricati i one bi izgledale fantastično
Pozdrav iz 53nje

Tomek

Ovo što ja vidim u Zgu je da i 315hd,a bogme i ova S315gthd su jako zapuštene barem izvana.. Da ne govorim o tome da dime da je to strašno.. Ova 315gthd je dugo bila crna od iza zbog dima.

EuroTrakker

Citat: Tomek  u Studeni 04, 2008, 20:12:28
Ovo što ja vidim u Zgu je da i 315hd,a bogme i ova S315gthd su jako zapuštene barem izvana.. Da ne govorim o tome da dime da je to strašno.. Ova 315gthd je dugo bila crna od iza zbog dima.

Rekao sam izgledom. Nisam spominjao motore  ;D ;D ;D
Pozdrav iz 53nje

Stralis

Izgleda da Setra koja već dugo stoji sprema se opet u promet (302 BO), navodno je prebačen motor iz one razbijene (303 BO).

Samo koliko sam primjetio, podosta je već očerupana bila, fale retrovizori i zadnji branik, to je ono kaj je vidljivo izvana.