IVECO Crossway LE

Autor MAN truck bus, Kolovoz 28, 2018, 16:51:00

smogovci.bbb2

#195
Znači kad Zagreb kupuje autobuse proizvođač može ugraditi što hoće pa tako i software koji nema slova č, ć, dž, đ, lj, nj, š, ž perfeto
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Volzhanin

Lj i nj nema?  rofl
Malo si se zanio, znam..ali bezveze je to da se nama trpa sve i svašta što zbog nemara ljudi koji naručuju što zbog pokvarenosti cijelog sistema pa se i ne bira previše...

smogovci.bbb2

Nisam. Vidi kad budeš u LE-u kako mu piše VOŽNJA na unutarnjem displayu
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Volzhanin

Sve znam kako piše ali lj i nj imaju...jer su to obična slova..za to kažem da si se zanio pa u žargonu i njih naveo  pivkan

smogovci.bbb2

Fotografije su sa ovog foruma. Samo za usporedbu, veličine prednjeg displaya. E stvarno je taj ZET za >hammer<
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

sniff

20cm u svaku stranu, ništa posebno, LED display se lako uoči.

smogovci.bbb2

Na većem displayu veća su slova. Valjda bi to trebala biti nit vodilja prilikom odabira veličine
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

sniff

Barem su kod Cityja G od jednog do drugog kraja  bus123  klinac

tramvajac 92

Možeš ti dobiti kakva god hoćeš slova, ko i kad tipkaš na kompu. Stvar je samo fonta i veličine...  ;D

marin

#204
Gbr. 42 na 31 tisuću km jučer, neki dan je kamera za vožnju u rikverc visila na žici i ljuljala se, a jučer sam vidio samo da žice vire na tom mjestu i kamere nema. Dosta raskliman i cuka dok se koči, retarder mu nije baš. Gbr. 50 i dalje ne viđam, a gbr. 49 je na 8 tisuća km.

MAN truck bus

I onda na drugima na kojima radi super ga vozači isključuju. glavauzid
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

marin

Nisam primjetio da ga isključuju na LE-ovima. Ne znam zašto i bi.

MAN truck bus

Ja jesam - u APDu jer im "cuka"...
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

marin

Al zbilja nije izmišljanje, ako primjeti više ljudi još pogotovo. Ljudi znaju padat po podu jer neugodno cukaju retarderi, a i kad stanična otpušta samo čuješ cipele i štikle po podu kak udaraju jer se ne drži. To je sad ona stvar kod MAN-a, kad isključiš staničnu, toga nema.

MAN truck bus

Fora je u tome što na 225 vozi ili 406 ili 407 niti jedan od njih ne cuka. Dođe neki koji isključi retarder tek toliko jer mu "cuka", a vozačima prije nije cukao i vozačima poslije ne cuka.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"