Slike autobusa u 2019.

Autor 545, Siječanj 01, 2019, 11:52:34

421

#255
Citat: marin  u Travanj 21, 2019, 22:37:48
Digitalni tahografi koji su stavljeni nisu original, niti su analogni prije njih bili. Nekim APP kockama, biodizelima i ovim NL-ovima su postavili kilometražu na 0 kad su ugradili nove digitalne tahografe. Ovom očito nisu, a i onaj prije njega je pokazivao bez veze nešto.
Za ovu nebulozu dajem ti MALINU!
I to zlatnu: https://www.glasistre.hr/magazin/nagrada-koju-nitko-ne-zeli-nominacije-osvojili-donald-i-melania-trump-579386
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

jakov5

0 ;D) 682 na 118 s boka

321 na 118 kao zamjena kola
1) Petračićeva
2) Trg Mažuranića. Nekako mi je žao što svaki put odsiječem rasvjetni stup, evo ga ovaj put cijelog u kadru. :)
3,4) Mažuranac također
5) Zagorska
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

jakov5

I jučer je 321 bio zamjena kola, ali na 146 :D

1) Reljkovićeva
2) Kožinčev put
3) P. bolnica Jankomir - izlazni peron
4) P. bolnica Jankomir - ulazni peron
5) Zapadni kolodvor
6) Zap. kolodvor -> Reljkovićeva

Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru


driverzg27

Citat: marin  u Travanj 22, 2019, 22:57:47
Ne znam za što točno ako možeš napisati?


za to da nisu orginalni ......procitaj kaj si napisao pa ces shvatit
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

421

Citat: tramvajac 92  u Travanj 22, 2019, 12:16:43
1,9 mil km u 15 godina je cca 350 km dnevno, dok bi sa cca 0,9 mil km radio oko 165 km na dan. Premalo za 15 godina ZETovog rada, ali 1,3 mil km već izgleda bolje, osim ako je imao dulja stajanja. Samo jedan dan da vozi Prečko je cca 260 km, a to nije neka linija da se bus namuči
Početkom veljače gbr 33 odradio je 1,35 mil km, a 31 vodi s 50tak tkm više.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

driverzg27

zbog cega je moja zadnja slika s 203 obrisana?
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

STIB

Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Shole

Slikano aparatom Digitron Buje kroz prljavo staklo !

driverzg27

Citat: STIB  u Travanj 24, 2019, 10:31:11
Jer je bila preloša.


a doradjena je al dobro....vama ocito treba odlicna kvaliteta....nabavio sam novi mob,nova kamera sve super ali posto vama trebaju vrhunski fotografi ja ne znam kaj vi smatrate....zadnji mob s kojim sam slikao je pao nazalost na asvalt i zato je i kamera dobila po piiiiiiii  ***+  i zato nejdu slike kak spada...ove slike sad kaj cu slikat - bez uvrede svima- ali samo odredjenima cu slat pa nek odluce kaj ce....ali shvatite i vi da neki ljudi rade za minimalac i iako vole ovaj forum i drago im je vidjet i novosti i sve i svasta,pa cak i mutave svadje koje se razvijaju tu ko u vrticu..... ak vi ne shvacate da su neki ljudi tu da nauce ponesto i sve,a vi im brisete fotke i svasta,pa se nadju i pogrdni komentari smatrma da ovaj forum onda nema puno svrhe....ja sam i vozac ( relativno govoreci iako sam trenutno van sluzbe zbog odredjenih stvari koje sigurno necu tu govorit) ali i putnik i smatram da nebi trebali imati tako visokre kriterije a vi kako zelite
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

Dreamwalker

Citat: driverzg27  u Travanj 24, 2019, 14:22:33

a doradjena je al dobro....vama ocito treba odlicna kvaliteta....nabavio sam novi mob,nova kamera sve super ali posto vama trebaju vrhunski fotografi ja ne znam kaj vi smatrate....zadnji mob s kojim sam slikao je pao nazalost na asvalt i zato je i kamera dobila po piiiiiiii  ***+  i zato nejdu slike kak spada...ove slike sad kaj cu slikat - bez uvrede svima- ali samo odredjenima cu slat pa nek odluce kaj ce....ali shvatite i vi da neki ljudi rade za minimalac i iako vole ovaj forum i drago im je vidjet i novosti i sve i svasta,pa cak i mutave svadje koje se razvijaju tu ko u vrticu..... ak vi ne shvacate da su neki ljudi tu da nauce ponesto i sve,a vi im brisete fotke i svasta,pa se nadju i pogrdni komentari smatrma da ovaj forum onda nema puno svrhe....ja sam i vozac ( relativno govoreci iako sam trenutno van sluzbe zbog odredjenih stvari koje sigurno necu tu govorit) ali i putnik i smatram da nebi trebali imati tako visokre kriterije a vi kako zelite

Opet ti sa svojim jadikovkama i prodikama.  ::| Ne ponašaj se kao uvrijeđena tinejđerica koju mama ne pusti u disko. Slika je bila katastrofalna i prihvati to. Dovoljno je pogledati kako ostali forumaši slikaju i koliko truda ulažu, pa usporediti s onim što si ti postavio. Nitko nikad na ovom forumu nikoga nije tražio da fotografira autobuse. To nikad nije bio uvjet za sudjelovanje. Ima jako puno forumaša koji od svoje registracije nisu niti jednu sliku napravili, a svojim znanjem itekako doprinose forumu. Nikad nisu i nikad neće zbog toga imati problema. Što se tiče ljudi koji fotografiraju, hvala Bogu, konkurencija je velika, kvaliteta je odlična i sasvim je normalno da nam je kriterij visok. No, bez obzira na to, kao moderator ti mogu reći da puno puta i moderatori neku lošiju sliku (ponekad) znaju popraviti i postaviti, bez da nam itko ikad kaže hvala. Kad je nepopravljiva kao tvoja, onda se briše, bez obzira tko je autor. Nekoliko puta smo ti pokušali na razne načine objasniti kako napraviti dobru fotografiju. Nikad nas nisi poslušao. I to je u redu, ali onda budi pošten i nemoj slikati ako ne znaš i nemoj se ljutiti i raditi scene kad ti slika bude s razlogom obrisana. Ponavljam, slikanje autobusa nije obavezno i nije uvjetno za sudjelovanje na forumu.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

driverzg27

Citat: Dreamwalker  u Travanj 24, 2019, 14:40:10
Opet ti sa svojim jadikovkama i prodikama.  ::| Ne ponašaj se kao uvrijeđena tinejđerica koju mama ne pusti u disko. Slika je bila katastrofalna i prihvati to. Dovoljno je pogledati kako ostali forumaši slikaju i koliko truda ulažu, pa usporediti s onim što si ti postavio. Nitko nikad na ovom forumu nikoga nije tražio da fotografira autobuse. To nikad nije bio uvjet za sudjelovanje. Ima jako puno forumaša koji od svoje registracije nisu niti jednu sliku napravili, a svojim znanjem itekako doprinose forumu. Nikad nisu i nikad neće zbog toga imati problema. Što se tiče ljudi koji fotografiraju, hvala Bogu, konkurencija je velika, kvaliteta je odlična i sasvim je normalno da nam je kriterij visok. No, bez obzira na to, kao moderator ti mogu reći da puno puta i moderatori neku lošiju sliku (ponekad) znaju popraviti i postaviti, bez da nam itko ikad kaže hvala. Kad je nepopravljiva kao tvoja, onda se briše, bez obzira tko je autor. Nekoliko puta smo ti pokušali na razne načine objasniti kako napraviti dobru fotografiju. Nikad nas nisi poslušao. I to je u redu, ali onda budi pošten i nemoj slikati ako ne znaš i nemoj se ljutiti i raditi scene kad ti slika bude s razlogom obrisana. Ponavljam, slikanje autobusa nije obavezno i nije uvjetno za sudjelovanje na forumu.

To kaj vi ne znate cjenit neciji trud to je vas problem a ne moj....jednostavna matematika.... ja sam se trudio,od silnih fotografija koje sam htio uslikat vecinu ste izbrisali i od pocetka od kad sam na ovom forumu.... no dobro svako ima pravo na svoje misljenje,vi ste izrazili svoje...nit necu vise nista slikat jer vidim da unatoc trudu,uredjivanju i svemu da se tek toliko docara ionako jadan javni gradski prijevoz u Zagrebu, vi ne cjenite trud i barem malo vremena sto neko odvoji za neki bus da ga ulovi barem u nekoj neuobicajenoj pozi.... sve kristalno jasno, i da poslusao sam a to kaj ti il iVI mislite da nisam poslusao opet je to vase misljenje....smatram da je bezveze se vise tu prepucavat..... ja sam se potrudio puno puta, davao sam sve od sebe da me se sustavno kritizira tipa nije dobro,bezveze i slicno...ok imate onda ostale clanove pa uzivajte.... dobio sam upozorenja radi spama koji nema veze s vezom samo zato kaj sam stavio PO VAMA losije slike... nema problema,ja se s nikim prepucavat necu a i nemam vremena....ostat cu pratit forum i to je to makar bio i baniran ostat cu pratit tematiku autobusa a vi radite kaj mislite da je najbolje sa mnom,ali nije u redu da ako se neko i trudi da se govori da nikad nije poslusano...poslusano je itekako  ali nikome od vas to ocito ne pase....pozz
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

sniff

#267
Citat: driverzg27  u Travanj 24, 2019, 15:31:41
.... dobio sam upozorenja radi spama koji nema veze s vezom samo zato kaj sam stavio PO VAMA losije slike...

Napravi galeriju na forumu zeljeznice.net, njihov je kriterij niži  :)

Susret Crosswaya u Vugrovcu








Dreamwalker

Citat: driverzg27  u Travanj 24, 2019, 15:31:41
To kaj vi ne znate cjenit neciji trud to je vas problem a ne moj....jednostavna matematika.... ja sam se trudio,od silnih fotografija koje sam htio uslikat vecinu ste izbrisali i od pocetka od kad sam na ovom forumu.... no dobro svako ima pravo na svoje misljenje,vi ste izrazili svoje...nit necu vise nista slikat jer vidim da unatoc trudu,uredjivanju i svemu da se tek toliko docara ionako jadan javni gradski prijevoz u Zagrebu, vi ne cjenite trud i barem malo vremena sto neko odvoji za neki bus da ga ulovi barem u nekoj neuobicajenoj pozi.... sve kristalno jasno, i da poslusao sam a to kaj ti il iVI mislite da nisam poslusao opet je to vase misljenje....smatram da je bezveze se vise tu prepucavat..... ja sam se potrudio puno puta, davao sam sve od sebe da me se sustavno kritizira tipa nije dobro,bezveze i slicno...ok imate onda ostale clanove pa uzivajte.... dobio sam upozorenja radi spama koji nema veze s vezom samo zato kaj sam stavio PO VAMA losije slike... nema problema,ja se s nikim prepucavat necu a i nemam vremena....ostat cu pratit forum i to je to makar bio i baniran ostat cu pratit tematiku autobusa a vi radite kaj mislite da je najbolje sa mnom,ali nije u redu da ako se neko i trudi da se govori da nikad nije poslusano...poslusano je itekako  ali nikome od vas to ocito ne pase....pozz

Kao što rekoh, ne moraš slikat. Nitko to od tebe ne traži.
Ovu sliku što sam stavio u privitak je napravio kolega podgora. Kolega podgora je vjerojatno najkritiziraniji član na forumu (s razlogom), ali za razliku od tebe se nikad nije plakao da ga netko šikanira, sabotira,.... Kad je postavio ovu sliku, u roku odmah je postavljena na forumsku Facebook stranicu, a dobio je i pohvalu i riječi podrške na pp.  Toliko o tome da se trud na ovom forumu ne cijeni.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

driverzg27

Nisam ja rekao da iko sabotira nego sam rekao da sam se trudio i unatoc svim nastojanjima da malo upotpunim galeriju vecina slika je otisla u k**** a slikane su kako treba vecinom,poneka je bila cak i losa po meni pa nisam htio savljati, ali bilo je dosta dobrih slika ali se uvijek naslo komentara tipa nije dobra,krivo si stavio fotic bla bla bla...ovu zadnju sam cak uredjivao ali eto nista vam od mene ne pase.... taj podgorac il kak se vec zove mozda cak ima i duplo vise vremena, ne znam,ali ja sam i dozivio raznorazne vulgarne ispade vozaca prilikom slikanja pa vise ni nisam siguran u to kako i gdje slikati....a broj 2 ja dobro znam koliko sam slika stavio i sve,koje su cak bile odlicne no obrisane su.... a iste te slike sam pokazivao i ljudima koji se PROFESIONALNO bave fotografiranjem,koji nisu na forumu, pa su cak i takvi ljudi potvrdili da su te slike dobre kvalitete....ali dobro svadjat se necu ne da mi se i nemam vremena...vi ( admini,moderatori kak vec ) ste tu gazde i vasa je zadnja....samo sam rekao kaj mislim i to je to...radite kako zelite, samo smatram da je bilo puno dobrih slika i argumentiranih postova ali dobro...lp  byeg byeg
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.