Mix comerc, Bihać

Autor lav, Veljača 02, 2008, 12:29:40

lav

Mix comerc d.o.o.
Franjevačka ulica 3, Bihać
tel.: +387 37 220-546




Izvor:home.arcor.de

erobuss

Citat: lerotai  u Veljača 01, 2008, 00:32:12
neznam dali je iko reko ali globtour je preuzeo linije mix comerca ...

mix comerc je imao linije iz bihaca za svabsku. covik je autobuse prodo (nisu bili toliko losi) i sad je kupio limuzine koje za njega voze po bosni.

mislio sam da je to to. ali jedan kolega mi je usliko globtourov autobus sa natpisom mix-comerca. ja sam mislio da mix-comerc vis nepostoji no slka kaze nesta drugo.





Tlimfocit

a šta se događa s ovom temom? nitko ništa ne piše? zar MIX-COMMERCE više ne postoji?

(*ne pišem post bzvz samo me zanima što je s njima....slobodno ga obriši admin ;) )

erobuss

Citat: Tlimfocit  u Veljača 07, 2009, 20:34:52
a šta se događa s ovom temom? nitko ništa ne piše? zar MIX-COMMERCE više ne postoji?

(*ne pišem post bzvz samo me zanima što je s njima....slobodno ga obriši admin ;) )

Šta ćeš brisat? Tvrtka posluje normalno, samo što nemamo sreće da naletimo na njihove autobuse. Imaju bijelog O404 SHD i Neoplana Translinera za koje ja znam + s vremena na vrijeme su na ispomoći  i neki Siderali  :)

Tlimfocit

koje linije oni voze? po BiH ili imaju i inozemstvo?

aaaaa

Citat: Tlimfocit  u Veljača 07, 2009, 20:55:16
koje linije oni voze? po BiH ili imaju i inozemstvo?

Voze liniju Bihac Sarajevo sa u posljednje vrijeme sa vanhoolom a ranije sa neoplanom citylinerom starije generacije..viđao sam i setru 215

CroHerc

Vidio sam prošle godine setru 315 hd bijelu od MIX-a.

A mislim i da sam je negdje na forumu vidio u pozadini nekog autobusa . ;)

erobuss

Čak mislim da je ona bijela 404-ka ex Croline, bila je tamno-siva, pa su je prefarbali. Kad nemamo nikoga iz njihove grupe na forumu da potvrdi, ne bi da će ih netko ujesti  >:(

elvis

a imaju li starlinera,cini mi se da sam negdje nasao sliku jednog njihovog?

erobuss

Citat: elvis  u Veljača 07, 2009, 22:33:04
a imaju li starlinera,cini mi se da sam negdje nasao sliku jednog njihovog?

Imali su Neoplan Cityliner N 116/3 L također sa Touringovim oznakama, za Starlinera nisam siguran...

Tlimfocit

mislija san koje linije općenito vozi MIX? I jesu li ovi njihovi busevi polovnjaci ili? I kakva je to firma sve skupa po kvaliteti?

busfan

Citat: erobuss  u Veljača 07, 2009, 22:53:37
Citat: elvis  u Veljača 07, 2009, 22:33:04
a imaju li starlinera,cini mi se da sam negdje nasao sliku jednog njihovog?

Imali su Neoplan Cityliner N 116/3 L također sa Touringovim oznakama, za Starlinera nisam siguran...

Ja bih se zakleo da je na forumu bila slika njihovog Starlinera ???

Neo

Bila je ova slika postirana od strane Lerotai na starom forumu, a ko zna sta je bilo sad sa ovim Starlinerom...



izvor www.buspilotin.de
je zakon

Tlimfocit

lijep bus....kakko to da nemaju crno-sivo-narančastu šaru ka svi iz globtour grupacije?

aaaaa

Citat: Tlimfocit  u Veljača 08, 2009, 21:47:37
lijep bus....kakko to da nemaju crno-sivo-narančastu šaru ka svi iz globtour grupacije?

Koliko sam ja shvatio ovaj bus nije više u njihovom vlasništvu a dok je bio oni nisu bili u sastavu Globtour grupacije ...