GPP – fotografije, 2007. – 2022.

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:25:20

Palačinka

#225
Prvo slike Conecta(iz garaže) Oprostite na kvaliteti slika,mobiteluše su i bilo je hladno taj dan.

Stari i novi.(gbr 62 i 64)



Njegov vlasnik(iznajmljivač):


Gbr. 68 u društvu SL-a




elez

Jel moguć otkup vozila nakon isteka posudbe?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Majstor

Vjerojatno je tako dogovoreno ?
Samo mi sudite pošteno !

Paško

Kako to da se GPP uopće odlučio za ponovno uvođenje zglobnih autobusa (s O405 G iz ZET-a) nakon što su 2009. potpuno povučeni?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Urede NISKOPODNE O405GN, onda ih rashoduju i sad iznajme 2 SREDNJEPODNA busa. Apsurd
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

#230
Pa i nije baš. Bojanje ne znači i uređivanje. Općenito su autobusi kojih se ZET rješava na posljednjim atomima snage. Kao što si pročitao, jednostavno su bili prezahrđali da se u njih ulažu novci. Također, ZET ih je donirao, GPP ih nije kupio. Conecti G su od tih kockica mlađi 11 godina (1995. - 2006. godište) i sigurno su prešli puno manje kilometara, a u Sisku nisu imali puno posla ni kad su radili. Conecti su i zahvalniji za održavanje.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Ja smatram da je sve to prilivanje iz šupljeg u prazno  :-\
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

lussin

Kako? Pa lijepo je napisao amfan, potrošene kockice su zamijenili novijim Conectima koji su jako malo voženi za svojih 11-12 godina

Palačinka

Još 2-3 zglobna bi dobro došlo. Često su gužve na linijama 1,3,4 i busevi nekad znaju biti prenatrpani.  >hammer<

tramvajac 92

Conecto G
2006. godište, E4, ispod 430 000 tkm.
O405GN2
1995. godište, E1?, oko 1 000 000 km, ako ne i više.

Mislim da je to sasvim dovoljno za usporediti. Ako uzmemo da autobus vozi 20 godina, onda su ovi tek na pola roka trajanja.

ManNLNG

Jel ovi imaju 3 ili 4 vrata?
EUROBUS AV120

elez

Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

MAN truck bus

Kockica ti ima Euro 0.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Mark926

Ekipa ja mislim da je ovo privremeno dok se ne kupe novi autobusi koji su planirani kroz EU fondove, koliko znam ugovori su potpisani sada se čeka odabir proizvođača/ponuđača i onda kupovina EURO 6 buseva, koja svrha kupovati ove autobuse, pogotovo VDL Ambassadora(gbr.69) od Presečkog koji je EURO 3?

tramvajac 92

Koliko znam, autobusi su u najmu od pravih vlasnika, pa dok ne stignu novi, ovi mogu voziti. S obzirom da novi busevi neće doći prije ljeta (sigurno), ne škodi imati koji bus u najmu (ni za GPP ni za AP Sisak/Presečkog).