Kantić - linije

Autor amar, Siječanj 30, 2010, 20:46:11

busfan

#120
Citat: amar  u Lipanj 06, 2010, 21:43:28
hmmm 5 ujutro ?
Da nije krenula linija Berlin-Samac, preko BL i Doboja, u to vrijeme bi otprilile i trebao dolaziti taj autobus, jer krece iz Berlina perkom u 8

amar

da, ta linija ide, ali onda nema logike da se zadrzavao da primi putnike :) mozda je nekoga cekao da nesto pokupi ...

busfan

Citat: amar  u Lipanj 06, 2010, 22:13:37
da, ta linija ide, ali onda nema logike da se zadrzavao da primi putnike :) mozda je nekoga cekao da nesto pokupi ...

Nisam bas shvatio erobussa, kaze da nije bilo putnika novih, mozda je tu zavrsio liniju ? Pitanje je da li je ko ostao u busu

amar

ja sam ga svatio kao da je tek krenuo na voznju taj bus, prema inostranstvu ...

vopi

Citat: erobuss  u Lipanj 06, 2010, 21:22:51
Subota jutro oko 5 sati, Skyliner me pretekao na cesti Doboj - Šamac, a onda je na kolodvoru u Šamcu čekao 20 minuta bez novih putnika. Ne znam o kojoj se liniji radi...

Koliko znam, dodje prazan bus u Samac te ceka bus iz Njemacke. U njega presjedaju putnici, koji putuju za Doboj, Zenicu, Sarajevu itd. da ne moraju ici okolo na Tuzlu, vec direkt idu  ;)

amar

Citat: Almir  u Lipanj 06, 2010, 21:53:19
danas njihove 4 setre oko 12 prosle..kako su me zeznuli..dva dana zaredom ih cekam oko 12 oni dolaze oko 12:30 i sad ja kontam izac oko 12:30 da ih poslikam oni dolaze u 12..cccc

brate ako si vec zainteresovan za slikanje kanticevih buseva, onda od 12 do 12:40 sebi uzmes slobodnog vremena i slikas, ko sto to ja radim, znam stojati i cekati po 40-50 minuta dok neprodju ;)

Almir

Citat: amar  u Lipanj 06, 2010, 23:21:59
Citat: Almir  u Lipanj 06, 2010, 21:53:19
danas njihove 4 setre oko 12 prosle..kako su me zeznuli..dva dana zaredom ih cekam oko 12 oni dolaze oko 12:30 i sad ja kontam izac oko 12:30 da ih poslikam oni dolaze u 12..cccc

brate ako si vec zainteresovan za slikanje kanticevih buseva, onda od 12 do 12:40 sebi uzmes slobodnog vremena i slikas, ko sto to ja radim, znam stojati i cekati po 40-50 minuta dok neprodju ;)
Hehehe Amare ja izadjem oko 11:40 i cekam ih..al et danas su me bas zeznuli..al nece sutra..sutra opet idem u lov..pa se nadam dobrim slikama :)

busfan

#127
Citat: manoplan  u Ožujak 10, 2011, 17:44:23
Da. Ista ona koju je prije c.c.a. dva tjedna vozio Kantićev Cityliner

http://i166.photobucket.com/albums/u88/manoplan/DSC_0664.jpg

Opet me zbunili sto pise Munchen-Sanski Most-Munchen, ja mislio neko drugo polazno mijesto  ;D
Pitanje sad cija je ova 416GT-HD, jer i Kantic i Optima imaju firme reg u Munchenu, a moguce i da je iznajmljena od trece firme? Ince ova linija ide iz Munchena ponedeljkom i petkom,  a iz BiH cetvrtkom i nedeljom, pa mi nekako nije logicno da Kanticev autobus sa BiH tablama stoji u Munchenu od nedelje do petka, a ovaj na Njemacke table da je na putu od ponedeljka do cetvrtka navece

Zaboravio sam napisati, nije ono slucajnost da jedan vikend vozi Kanticev 116 tu liniju, jer i prosle je godine vozio

busfan

I danas dvije 417 za Dormund, a prije nekoliko dana iz Njemacke isle tri 417

Silja TZ

Sutra idu za Dortmund najjvjerovatnije sa S431DT pa pokušat cu ih ulovit na as lukavac  :) Prošli utorak nisam imo aparat  >hammer<
Vozac buducnosti . :)

Marek

Danas jedan od N 116 bio na liniji za Zagreb.

Tlimfocit

#131
Evo piše na web stranici da se od 1.1. prestaje voziti linija za Skandinaviju. Zna li netko razlog?

ROAD

Slabo putnika, slaba zarada. Tu jedino Bundavica i Papalina dobro rade.
NEOPLAN VIP CLASS

busfan

Kantic uveo nove linije Sarajevo-Hamburg, B.Samac-Banja Luka-Minhen-Nirnberg-Berlin

igor444

Pozdrav. Može li mi netko riješiti broj mobilnog od vozača Kantić Busa, vidim da sada imaju novu rutu za Deggendorf a meni treba prijevoz paketa iz Deggendorfa za BiH. pomagajte ljudi. Ili ako imate ideju kako da saznam broj. Hvala.