Autobusi koji više nisu aktivni - slike

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:54:00

kico101

Definitivno prva fotka ( ne racunam one grupne sa 100 autobusa u kadru gdje je mozda tamo negdje ).
Svaka cast. I to iz pravog kuta.
Doduse, ne sjecam se ovog znaka mecke naprijed, ali to samo znaci da se pomalo druzim s demencijom.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

leonardo123

Izvrsna slika, slikana na terminalu Svetice u Zagrebu.

lussin

Razmišljao sam hoću li ovo staviti pod Pulapromet ili ovdje, no evo ipak ovdje. Snimke starih Pulapromet autobusa sa ovog kanala smo imali, ali ovu vjerujem nismo

Ako smo imali, isprike

Korisnik linije 34

Par fotki iz prosinca 2016. godine, zadnji dani 567-ice...

Shole

Šteta šta je ovako završio, al još mi je više žao 412 koji je bio desetak godina stariji i isto u dobrom stanju.  Nadam se da će barem Libertas Dubrovnik bit mudriji od nas pa sačuvat jednog

Paško

#875
Oliver Johe, 1981.


Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Ovom O317 g.b. se baš i ne vidi:



#338:



Galerija Sanosa:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549


NP-549

#880
Pokojni  Baćo, treći u gornjem redu sa domaćinima,   St. Valentin - Austrija 1987.


kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

#882
OM Orione #81 početkom 60-ih.

Vozač je Jože Čičkin z Studene

kico101

Uvijek je lijepo vidjeti ovakve dobro kadrirane stare fotografije, jer tada nije bilo ovog današnjeg nasilja sa fotomaterijalom.
Usput, moram priznati da nemam podataka o gbr. 75-100. To mi fali u Tablici, jer su bile neke prenumeracije. Jesu li to sve bili Orioni ili je bilo još čega?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Od 75 do 100 ima još neka Alfa 910AU,  poneki OM Orione, i dosta FAP-ova.  Točnu oznaku neznam, probat ću se raspitat pa javim dal su to oni GV5 sa Ikarus nadogradnjom ili neki stariji