Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

jigsaw


415 ul

Lizing,i onda ce opet 315 setre vozit Split i Sibenik

Majstor

Navodno i ona prva 5 Flix oblijepljena odlazi dalje
Samo mi sudite pošteno !

415 ul


Dreamwalker

A koja je to obljepljena u Flix? U zadnjim slikama su sve tri u standardnoj Samoborčekovoj shemi.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

415 ul

516 je bila u flix shemi,i ne vjerujem da ce petice oni prodavat

Majstor

Bila u Flix obljepljena DA bila !
Koja je opet kombinacija Neznam al sam čuo da odlazi
Samo mi sudite pošteno !

sniff

ZG-2423-FV, pred godinu dana su joj maknuli Flix naljepnice. Baš i ne bi imalo smisla mijenjati bus star 2 godine za onoga od 4, al sve je moguće...

415 ul

Prije bi se koje serije 4 rjesili,no vidjet cemo,dali ima prica o jos kakvim prinovama

Majstor

Pitanje čija su to vozila i kakva je shema otplate tako da ništa nije neobično
Jedna 415 HD lezi u radioni već 10 mjeseci jer je umro mjenjac - novi je kupljen prije 15 Tak dana ali u međuvremenu poskidano čudo dijelova za druge / nema novih dijelova /
Samo mi sudite pošteno !

MAN464

Jeli to tu 516 oduzimaju ili prodaju?
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

415 ul

Samo prica,nit se prodaje nit oduzima

sofer29

#927
Mozda ju prodaje da nadmiri dio placa i dugove koje ima...to vise nitko ne zna tko pije a tko placa..bilo je price da bi Arriva preuzela dio firme(linije za Si,St,Du)..a on zadrzal gradski il sve burazu prepustil..jer na peronima po zg-u pise samo Autoturist..nigdje se ne spominje Samoborcek...zivi bili pa vidjeli 🖐🖐🖐

415 ul

Cuo od vozaca takvu pricu,ali da bi Arriva kompletnu firmu preuzela,eh sad,kaze da njima u firmi o tome nitko nista nije rekao

jigsaw

Gospon sofer29, nemre on prodat autobus koji nije njegov, jedino mu ga banka tj lizing kuca moze uzet ko i 20 puta do sada. Bitno da si ti na vreme otiso od tamo dok nije prekasno... pivkan