AUTOTRANS-vozila po garažnom broju

Autor man750, Studeni 26, 2007, 11:11:09

shef

Super hiper top ekskluziva - imam garažni broj od Scanie Irizar ATR RI-239-PA.
Više sutra!!!
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole


shef

Niti jedno, niti drugo. Jer uopće nije Autotransova...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kriticar

Citat: shef  u Srpanj 09, 2008, 06:49:19
Niti jedno, niti drugo. Jer uopće nije Autotransova...
Ajde Shef ,ne budi okrutan,držiš nas u neizvjesnosti. Ipak bi morala imati neki broj pod kojim je vođena od preuzimanja do povlačenja sa Korčule.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kriticar

#35
Citat: kriticar  u Srpanj 09, 2008, 07:59:43
Citat: shef  u Srpanj 09, 2008, 06:49:19
Niti jedno, niti drugo. Jer uopće nije Autotransova...
Ajde Shef ,ne budi okrutan,držiš nas u neizvjesnosti. Ipak bi morala imati neki broj pod kojim je vođena od preuzimanja do povlačenja sa Korčule.
Sad sam pročitao info u drugom topicu. Dobro si se našalio sa nama nestrpljivima. Znaći bila je točna info koju sam napisao prije skoro godinu dana da sve scanije ide na prodaju po završetku najma u agenciji ELITE krajem sezone 2007.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

NP-549

U Otočac je prešla pred 3 ili 4 mjeseca, prije toga je bila pod ATR-om PJ Rijeka.  Ali svejedno svaka čast Shefu.

kriticar

Gbr 1174 prebačen u PJ Istra i vozi liniju Rovinj - Dubrovnik izmjenjujući se sa 1158.
U Dubrovniku bio u utorak i četvrtak.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

Shole

Danas u Novom Listu članak o otvaranju nove linije Pula-Beograd-Kikinda na kojoj će prometovati visokoturistički autobusi.  Možda su ga zato prebacili.

kriticar

u razgovoru s nekim od forumaša spomenuli smo gbr.1290 koji je setra S315UL u PJ Korčula.
spomenuto je kako nemamo druge slike nego onu u monografiji.
malo sam se raspitao o tom busu i saznao slijedeće:
vozi samo po Korčuli jer joj je problem ukrcaj i iskrcaj sa trajekta(nema ventile za podizanje i spuštanje)
Nasloni sjedišta su fiksni(nema promjene nagiba).
Drugim riječima tipičan prigradski bus kupljen namjeski za kraće otočne linije za razliku od drugih S315UL koje su opremljene za međugradske linije (npr.1195)
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

kriticar

otkriveno "novo" osobno vozilo , Honda Civic nekad na Braču gbr.1238 sada reg. RI-913-PC
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

NP-549

608  Magirus Avtomontaža  PJ Crikvenica.  Navodno imao 330 KS iako mi to malo previše za to vrijeme.

markost


Evo ovaj vikend sam bija na Korčuli pa sam malo prikontrolira vozni park koliko sam moga. Nažalost slika nema jer nisam ponija aparat   :(
G.b 1045 vozi na liniji Vela Luka-Dubrovnik
G.b. 1095 vozi po otoku linije po potrebi
G.b. 1266 vozi na Korčula-Vela Luka
G.b. 1279 vozi Korčula-Račišće
G.b. 1290 vozi Korčula-Lumbarda
G.b. 977 je na Pelješcu

kriticar

Vrlo vjerovatno da je gbr.1316 Opel vivaro, samo još ne znamo jeli putnički ili teretni.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

kontrola

taj 1316 je putnički
i vidio sam ga neki dan u senju na stanici
najvjerojatnije je to za školsku djecu
al još provjerim
we shall never surrender