Čazmatrans - slike ( 2 )

Autor Shole, Svibanj 21, 2012, 21:48:55

sniff

870, 895, 445, dok je 676 dobila novu shemu, 316 nove ratkape, al samo sa jedne strane, 446, 993 s novim regama (baš me ne ide s novim Tourlinerima sprijeda), 983

mate

307 na Zagreb - Osijek


mate

983 veceras na Osijek - Zagreb


sniff

Par s mobitela:
nedjelja- 875, 868, 307 parkirani na Akz-u,
jučer- Transliner iz Čzm Vu, s bicikla nisam vidio registraciju i liniju, al pretpostavljam da nije onaj s Banije, nego iz Zeline i sl.
Inače, sigurno rade razmake između garažnih, nije baš uvjerljivo da nam fali preko 100 buseva na listi. Uostalom, vidi se da se krpaju sa garažnima, npr. 703.

tramvajac 92

Jedan transliner je u Zelini.  ;)
Imam negdje zapisane tablice

tramvajac 92

769 kod Doma sportova. Traje nekakav turnir u judu, sportaše dovezli još TDI sa 2 busa i FB Tours sa Bovom Magiq. Bio je i jedan Crossway, taj mi je utekao.

mate

984 i 541 danas na Sl.Brod - Zagreb


mate

873 na posebnoj voznji


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

975


982


985


991


i Magelys bez broja
KREPAT MA NE MOLAT !

MAN truck bus

Danas na Sveticama.
Setre i neki Slovenac.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

#1332
Jedna sa kata Skylinera. PJ Zelina.

peron24

Čazmatrans ljetos na sezonskim linijama u Šibeniku. Dok su busevi ČZT Vukovar bili parkirani na kolodvoru ovi ostali bi prenoćili na Šubićevcu u blizini stadiona. Meni je drago vidjeti autobuse parkirane u blizini moje zgrade ali prijateljski bi savjetovao vozačima da nije pametno preko noći ostavljati autobuse u sumnjivom kvartu kao što je Šubićevac. Nitko neće ukrasti bus, ali tamo ima jako puno zlobnih i ljubomornih ljudi koji su spremni napraviti kakvu štetu na vozilu jer im "ko fol" zauzima parkirni prostor kojeg tamo ima sasvim dovoljno.

mate

695 i 969 na AKZ, 316 na AK Kutina