Opća diskusija

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:41:25

TAM

Sve ostalo vezano za OMSI!
Dani ponosa i slave!
    

prometnik

#1
e a jel se prica o izradi citara G2(usjmerite me ako pitan ovo u krivoj temi jer je sve novo ;) )

EDIT:Svi komentari vezani za modele, repaintove, mape itd idu u ovu temu!





kupi kartu spasi Promet

prometnik

aaa jedva cekam da izadju oni novi zglobni autobusii 8-8 8-8
kupi kartu spasi Promet

Manas

G2  ??? Mislis na C2...ako na njega mislis imas vise u temi Addoni i on ce izaci uskoro kao nastavak Addona Hamburg

lussin

Ako će mo o tome ispravan naziv bi bio Citaro CG2.
Inače,jel ikom poznato hoće li biti Mercedes O345 dostupan za OMSI 2? Pitam onako jer ću ja OMSI 2 dobit onog dana kad izađe MAN SG220 Avtomontaža ::| ;D

Teutonic

Pa di si čuja da će izač Conecto?

prometnik

#6
nije C2 Manas ima i G2 takvi su ti u prometa
kupi kartu spasi Promet

prometnik

kupi kartu spasi Promet

TAM

#8
Taj repaint za SU220 će biti napravljen kada uhvatim vremena jer sada sam trenutno zauzet.  :)
Dani ponosa i slave!
    

sibencan

Citat: lussinpicollo  u Lipanj 04, 2014, 16:28:19
Ako će mo o tome ispravan naziv bi bio Citaro CG2.
Inače,jel ikom poznato hoće li biti Mercedes O345 dostupan za OMSI 2? Pitam onako jer ću ja OMSI 2 dobit onog dana kad izađe MAN SG220 Avtomontaža ::| ;D

Ovako: Mercedes O530G C2
1997 - 2017

Manas

Citat: prometnik  u Lipanj 04, 2014, 17:36:25
nije C2 Manas ima i G2 takvi su ti u prometa

da da vidio sam poslije... to je Facelift koliko znam,ima redizajniranu prednju masku... pa pravi se dosta Citara a ima tu Facelift samo nisu neke kvalitete...

Teutonic@ Mercedes O345 ili ti ga Conecto je davno izasao za OMSI ... neznam samo dali radi na OMSI 2

sibencan@ C2 je najnoviji Citaro koji ce izaci u Hamburg Addonu ubrzo

prometnik

nije samo facelift G2 manas ima tu i dosta promjena interijera i rasporeda sjedala, citaro u omsiu je prva generacija nesto starije od 2000-e
a G2 puno noviji(neznam tocno koja godina)
kupi kartu spasi Promet

TAM

 o-0
Ovo neka konkurencija ZF i Voith ajmo neka još netko stavi Allison za profilnu.  ;D
Dani ponosa i slave!
    

Manas

prometnik@ pa ovo je Facelift il kako ti kazes G2..osnovna izmjena u odnosu na prvu generaciju je u prednjoj masci,a naravno da ima jos izmjena

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3f/Mercedes_Citaro_G_STAN.JPG

prometnik

kupi kartu spasi Promet