Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

kico101

Citat: Shole  u Kolovoz 06, 2017, 08:38:44
Da sigurno, to im je obavezno jutarnje štivo
Je to dobro ili lose za nas? ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

Prošla su vremena kad se najprije to čitalo ujutro i onda pozivalo neke forumaše na informativne razgovore.  Sad je facebook preuzeo tu ulogu.

kico101

Znači, možemo se slobodno opustit i pisat ča nas je volja. ;D

Šalu na stranu, ali ovo nije baš najbolja reklama za nas ovdje. Prevedeno-ako im nismo zanimljivi, to bi moglo značiti i da se ne pišu kvalitetne informacije-znate, to su vam oni redikuli. A i istina je da je entuzijazam odavno splasnuo, jer smo shvatili da odabir vozila, linije i vozne redove kroji politika, a ne struka i da možemo mi ovdje raspravljat, davat ideje i prijedloge, ali bitnije je ča kaže neka baba da želi bus stanicu ispred svog portuna ili liniju od doma umirovljenika do bolnice i sl. nego ekonomska i tehnička logika.

Nažalost, isto tako, ako EU daje lovu, kupovat će se i ono ča ne treba ( primjerice Kapene ), a ono ča treba ( solo dieseli ) ne.

A koncesije su pak neka sasvim druga priča. Ja bin ih ukinul, pa nek svatko vozi ča će i kada će. Putnici na dobitku, a muljatori će ispast prirodnom selekcijom.  ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

kigor

Na koji nacin radi onaj display u novik busevima? Onaj o stanicama. GPS koordinata ili? Primjetio sam i da nakon nekih 100 metra od polaska pocne natpis o novoj stranici


Sent from my iPhone using Tapatalk

NP-549

Ovog se sjećaju vjerovatno samo Shef, Kico101 i Shole

kico101

 ;D ;)
Sjećam se ja i ćirilićnog natpisa.

Nevezano uz ovo, ipak mi je najjače bilo "Vrata se otvaraju automatski". Onda znaš koliko je sati. good_boy
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

TAM je svaki imao na srednjim i zadnjim vratima: 

    opasno je nasloniti
     sise na vrata

lussin

#802
Čovjek snima SL222 u vožnji s otvorenim vratima
https://www.youtube.com/watch?v=C1zzIHSoMAc#t=28.049705
Osim ovog, ima još jedan ovakav video, zatim 818 sa nacističkim simbolima unutra i 679 na Delti upaljen i otvoren bez vozača. Netko ima opak problem s Autotrolejom

EDIT: Čini se da mu osim Autotroleja ne valja ni Rijeka niti išta riječko pod upravom Obija  rofl

Shole

Kao da nama ostalima valja ovakva situacija u gradu, pa ne snimamo debilne filmove s još debilnijim komentarima.   

kico101

#804
Upravo tako. I što sada ti snimatelji očekuju. Spomenicu? Jesu li s ovime poboljšali kvalitetu života u gradu? Nisu. Žele li biti face? Žele.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

tramvajac 92

Citat: lussinpicollo  u Kolovoz 17, 2017, 18:10:19
Osim ovog, ima još jedan ovakav video, zatim 818 sa nacističkim simbolima unutra i 679 na Delti upaljen i otvoren bez vozača. Netko ima opak problem s Autotrolejom
I kaj bude bilo ako bus radi a nema vozača? Niš. Treba znati kako se pokreće bus.

Zaboravio si sivu mačku?  ;D

lussin

Naravno, uz to što smo frustrirani gradom, oduševljeni smo što je i ovog puta mačka pojela sve što joj se ponudilo ;D

Shole

Bus je mogao bit upravo upaljen da digne zrak.  Mogao je isto tako bit ostavljen da radi zbog visoke temperature motora, da se malo ohladi.  A za klimu neznamo da li radi ili ne.

tramvajac 92

Kod nas su skoro redovito upaljeni kad je pauza. Osim ako imaju neku dulju, onda ga obično dečki ugase.

Kako rade u APD se nebi štel mešat.

elez

#809
Pa sta ima veze da je upaljen u pauzi? Evo primjer u ST vecina buseva je upaljena i u leru (pogotovo Cityji) jer im tada klima bolje radi i bolje se ohladi bus. Vrata su otvorena u svim busevima radi hlađenja (oni koji nemaju klimu) osim u 3 ZET-ova MAN-a jer se njima automatski aktivira stanicna kad se otvore vrata. A šara se svugdi i u svakom busu ima neki trag vandalizma. Ne kuzim poantu ovog divnog gospodina i isticanje nekih stvari koje postoje i u drugim JGP-ovima.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...