Tko će prvi kupiti Setru serije 500 u Hrvatskoj, a tko u regiji

Autor Tomek, Srpanj 20, 2012, 19:48:51

Tomek

Eto ga, Setra S515HD je predstavljena, a uopće ne sumnjam da ih neće biti i kod nas. Pa da vidimo vaše prognoze tko su prva tri kupca Setre serije 500(u bilo kojoj verziji) u Hrvatskoj?  :) bus123

1. Isporučena -- slika je sa cartour.ch

lukas auto

1. Brioni
2. Autotrans
3. Fils
A i Čazma bi možda mogla....

Paško

#2
I ja imam slično mišljenje. Brioni jer uvijek imaju puno novih autobusa i stalno obnavljaju vozni park, Autotrans grupa možda, ne izgleda mi baš da oni kupuju najnovije autobuse. Možda bi Molnar mogao, Darojković?

Čazma? Kad su oni zadnji put kupili bus iz tvornice?

Kladim se da će je u "zemljama regiona" ipak prvi kupit Kantić
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Shole

Da, ne uklapa se u pitanje, al i ja bi reko da će prvi bit Kantić, a kod nas vjerovatno neki privatnik.  Autotrans nema nijednu 415HD, pa će vjerovatno pričekat i 515GT-HD, a i nemaju baš običaj kupovat ih čim izađu.  Definitivno neki manji provatnik

Tomek

Pitanje je dal će postojati GT-HD jer se špekulira da će ova nasljediti obje. Pogotovo zato jer se više 515HD ne zove Top Class nego Comfort Class. No nikad se ne zna.
Moji favoriti su:

Lavanda
Črnja tours
Fils
I naravno ATR grupa, i to prije APP

Tomek

E da, zaboravio sam spomenuti, Plamen iz Slovenije koji puno vozi tu po Hrvatskoj je navodno naručio jednu troosovinku, i ta će među prvih 20 novih Setri biti isporučena.

COVIK

Prinovu u HR prvi će kupit Promet Split i to više komada ;D ;D ;D
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Bosnaexpres Doboj

Kantić je definitivno naručio minimalno jedan komad....velike su šanse da to bude prva na ex YU teritoriji.

Winamp

Hrvatska:
1. Brioni
2. Mandi tours
3. Fils
4. Samoborček

Zemlje ex YU:
1. Kantić
2. Centotrans

Samke

#9
Ništa od tvog spiska neće biti tako. Totalni promašaj tvoj spisak.

hochdecker

Pa podjeli ti s nama svoja razmišljanja (dojave) :D

Samke

Pa u RH će to biti Autotrans ili APP, u BiH 99 % Kantić Touristik


tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

busfan

Citat: Winamp  u Kolovoz 11, 2012, 18:47:32
Hrvatska:
1. Brioni
2. Mandi tours
3. Fils
4. Samoborček

Zemlje ex YU:
1. Kantić
2. Centotrans


Centrotrans nece, jer je vlasnik Sejari. Sto se BiH tice mislim da niko osim Kantica i nema neke sanse da uzme novu Setru.
U HR ja bi se kladio na APP  ;)
U Kantica su sve dosad Top Class mislim iz zbog vecih prtljaznika, tako da je moguce da ce sacekati HDH