Napadi na putnike u autobusu...

Autor navi, Ožujak 11, 2009, 18:22:40

Tomek

#30
Evo malo sa stranica Večernjaka:

- Nije riječ o navijačima PAOK-a jer, prema dogovoru naša dva kluba i Uefe, zabranjen je dolazak gostujućih navijača, pa tako ni naši nisu bili u Solunu. Napadnuti su prijatelji kluba koji su smješteni u hotelu Dubrovnik i s aerodroma su se vozili prema hotelu - rekao je Tomislav Marčinko, Dinamov šef za odnose s javnošću.

Marčinkovu izjavu potvrdila je i policija priopćenjem.

- Autobus je prevozio VIP goste gostujućega nogometnog kluba, a kako je autobus bio u pratnji policije, u trenutku napada policijski su službenici priskočili u pomoć ozlijeđenima. Nekoliko počinitelja odmah je uhićeno - potvrdila je policija. U napadu je oštećen i jedan osobni automobil koji se u tom trenutku našao u koloni vozila.


Ubuduće, moj prijedlog je da policija više ne organizira pratnje nego hitna pomoć jer očito su policajci umjesto da to sprijeće prvo malo gledali pa onda pomogli napadnutima, što bi sigurno hitna pomoć još bolje napravila.. Po meni je ovo pokušaj ubojstva, čim netko molotovljev koktel baci u autobus pun putnika i za to bi ovi huligani trebali odgovarati...

EDIT- evo iz Jutarnjeg ozlijeđena žena iz busa
http://www.jutarnji.hr/bbb-napali-vip-goste-paok-a--razbili-su-prozore-i-ubacili-baklje--jedva-smo-se-izvukli/911530/

Baš je pravi huligan, uostalom zašto ne za VIP goste poslati ovakav autobus???

neoplancityliner

Mislim da u ovoj državi nitko ne bude odgovarao za ovo, Republika Hrvatska=Teksas....  >rigoleto<

maky

Citat: Tomek  u Prosinac 14, 2010, 14:10:16
SRAM ME JE U KAKVOJ ZEMLJI I U KAKVOM GRADU ŽIVIM; STOKA!!!
Nažalost to nije samo u tvom gradu nego u svim gradovima u ovoj jadnoj našoj.

Proud to be Croat?! Mislim da definitivno ne. Vani se uredno predstavim ko Čeh i prst u uho... A u svakoj normalnoj zemlji bi se za prijevoz ovakvih gostiju poslao najbolji autobus iz flote, samo što to ovdje treba bit onaj blindirani Ikarus što je napravljen za potrebe HV-a...

I mrzim kad slušam pizdarije tipa jadni, napaćeni, osiromašeni narod, bijesan, neimaština, besposlica ovo - ono. Sve to stoji, ali nije razlog da svoje frustracije rješavamo na ovaj način. Lako je ovo napravit nekim grčkim VIP gostima koji su došli u najboljoj namjeri, a inače smo kao narod obične pi*ke jer svatko od nas radi što ga je volja, kada ga je volja i kako ga je volja. Što se nitko nije znao prije 15 godina dignut pa bacit koji molotovljev koktelčić kad je počela rasprodaja države i kad su na vidjelo počeli izlaziti ratni profiteri i novonastali "hrvatski tajkuni"?! Zato jer smo obične pi*ketine...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

neoplancityliner

uglavnom, "Hrvatine" moraju razvalit sve kaj je ljepše i bolje od njih... ne znam zakaj nisu odmah i pobili te ljude u autobusu...
nabijem ja takve....

Berlingo


Konj


mate

Nađoh na Youtubeu...jos jednom SRAMOTA >:(



mate

Bome vidim da grcki navijaci kazu da se vozac uspanicio sto ne bi bas rekao i sto nije istina, jer je svojom reakcijom spasio bus od veceg pozara, i barem umanjio stetu...

maky

Citat: Tomek  u Prosinac 14, 2010, 21:42:59
Ajme na sta lici Cityliner
http://www.index.hr/sport/clanak/video-kako-izgleda-autobus-unisten-bakljama-i-kamenjem-u-kojem-tek-srecom-nije-bilo-mrtvih/528599.aspx
Neka im je čast i slava, jednoga dana ćemo svi odgovarati za svoja djela. A sreća pa ja nisam bio za volanom jer bi nakon početnog  šoka udario po gasu pa na njih. To je situacija ili - ili. Il ćeš ti ubit mene bez ikakvog razloga, il ću ja tebe zgazit u samoobrani, pa se ti slobodno žali upravi vodovoda kad ostaneš bez ruke, noge, oka, uha i uživaj u ostatku života...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

erobuss

Citat: mate  u Prosinac 14, 2010, 20:22:14
Nađoh na Youtubeu...jos jednom SRAMOTA >:(



Pa koju pizdu materinu onaj policajac stoji ispred busa bez da reagira? Di mu je pištolj? Zašto ne puca u zrak? O jebem ti državu  >hammer<

Marek

Sad bi sve popsovao...ali necu...i jos psujem u sebi ovakvu drzavu i ovakve seljacine od navijaca i MUP koji misli da je u kinu pa da gleda sta se dogada,a ne reagira!  >rigoleto< >rigoleto< >rigoleto<

conecto

#42
Možda je Dinamo za svoje VIP-goste i prijatelje kluba trebao poslati svoj autobus. Baš me zanima da li bi huligani napali autobus s natpisom "Dinamo-Zagreb" (iako ne vjerujem da ne bi).

Što se ministra unutarnjih poslova tiče, on bi prije bio smijenjen da su policajci reagirali onako kako su zapravo trebali, a definitivno bi dio njih dobio otkaze. Novinski članci bi u tom slučaju bili potpuno drugačiji dok bi izvještavali o "brutalnoj reakciji policije", a i zakoni ove države uglavnom štite negativce svih vrsta i njihova "ljudska prava", samo nitko ne pita što je s ljudskim pravima svih ostalih koje oni ugrožavaju.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

manoplan

Mislim da bi i njega sredili.
Radi se o radikalnoj frakciji BBB-a koji prakticiraju bojkot prema Mamiću i Dinamovim utakmicama. Mislim da su spremni na sve pa čak i na to da ovakvim postupcima izbace Dinamo iz europskih natjecanja.
S druge strane isti taj Mamić svojim primitivnim postupcima i izjavama samo doljeva ulje na vatru.  buljimir

COVIK

Ma ove huligane triba zatvorit i nikad ih više pustit na bilo koju utakmicu.Nisu samo osramotili Zagreb i Dinamo nego svakog normalnog Hrvata i cilu državu.

Šta bi bilo da je netko iz busa smrtno stradao?A i naša se policija mogla malo bolje organizirat i zaštitit ljude i bus.Nisam navijač Dinama i znam da klub nema

ništa s ovim incidentom,ali bi ja automatski izbacija klub iz euro liga.pa bija to Dinamo Hajduk ili neki treći,jer ovo nije normalno u današnjem vrimenu.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...