RJ Trogir

Autor maky, Studeni 20, 2007, 23:48:18

Tlimfocit

pa imat ćemo ga al će radit u otežanim uvjetima.....peroni će i dalje ostat peroni osim onoga za međugdradske i međunarodne buseve.....sve triba pritrpit za čisto more i dobru kanalizaciju....a EKO je svugdi di je doša napravia posa koji nije obavezan (recimo taj obalni zid se gradi o njihovom trošku što nije zakonska obaveza ali je svakako moralna obaveza da ostave grad boljim nego šta je bija prije nego su započeli radove, ishodili su potrebne papire za sjeverni nogostup i napravili odgovarajuće projekte a na gradu je bilo samo da plati vlasnicima pa je tu malo zapelo, uredili su prostore mjesnog odbora Žedno di su se nalazile privremene kancelarije gradilišta a sad su ti prostori u funkciji mjesnog odgora i tako dalje i tako dalje)....dobro neke stvari isto su mogli bolje (npr na cesti od Sv.Križa do Žednoga) neke šahte klapaju kad se priđe kolon priko njih....ali u globalu su puno napravili

Tlimfocit

e da maky u pravu si....EKO je o svom trošku a u dogovoru s Prometom napravia okretište 37me na Resniku di bi tribala bit zadnja stanica a do Trogira direktni....o tome se podosta pričalo na sastancima a vidit ćemo kaj bude od svega

netko

Citat: maky  u Studeni 13, 2009, 00:02:45
A kako se priča, ne treba puno da dođe do velikih promjena i da napokon novi Classici voze samo do Resnika, a do Trogira bude samo direktna linija. Sve je to još daleko, ali je mogućnost. Ovo je sad idealna prilika da se uvede...
Moguće,to smo mi iz Trogira zaslužili,ali zna se kakva je vlast bila u Trogiru.................... ;)
Mada opet dosta dobri odnosi novih gradonačelnika Trogira i Kaštela "to neće dozvoliti". ;)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Srića pa ja nisan direktor Prometa, inače bi već odavno novi Classici vozili samo do Resnika.  Žao mi je jedino ekipa na 2 trogirska reda vožnje RV1 i RV2, gdje ima dobrih ljudi i vozača. Nisu ništa ni krivi ni dužni, a moraju voziti otpade radi nečije nesposobnosti u gradskoj vlasti grada Trogira. Stvarno mi je žao, jer zbilja zaslužuju nove autobuse (ne svi, al većina). Posao im nije lak, jer tijekom dana uglavnom pokrivaju one vršne gužve u najprometnijim satima, a pogotovo ljeti kad su tu još i turisti...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

JA!!!

Samo da kažen, danas u Trogiru g.b. 251 i 252 vozili neke posebne vožnje.
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

troosovinac

Citat: JA!!!  u Studeni 13, 2009, 15:16:32
Samo da kažen, danas u Trogiru g.b. 251 i 252 vozili neke posebne vožnje.
251 i 253 goste s kruzera agencija ELITTE.
bela lađa

troosovinac

vatrogasni put od ŽEDNOG do SLATINA je bože sačuvaj nije za nanoge,a kamoli za autobuse.ja sam ovo lito kad je bia oni veliki požar prolazia sa cisternom i još me bubrizi bole.
bela lađa

maky

Neznam jel itko stavljao fotku g.b. 166 otkad je opituran...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

JA!!!

Inače, g.b. 166 već duže vrimena nije u pogonu, otkad se pokvarija u Marini nije se maka sa mista, mora bit da je nešto ozbiljnije...
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

JA!!!

Čudno, danas je u 7:30 na kolodvor u Trogiru doša g.b. 217 sa natpison na displayu 41 TROGIR - PLANO, a zapravo je tribalo pisat direktna linija Split - Trogir. Na kolodvoru je onda okrenija natpis i zaputija se direktno u Split. Moguće da je uletija umisto busa za Plano, ne znan ni sam kako....

Inače, već duže vrimena nema ni 201, a i 166 se od jucer smatra nestalim. :)
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

troosovinac

Citat: JA!!!  u Prosinac 07, 2009, 14:37:51
Čudno, danas je u 7:30 na kolodvor u Trogiru doša g.b. 217 sa natpison na displayu 41 TROGIR - PLANO, a zapravo je tribalo pisat direktna linija Split - Trogir. Na kolodvoru je onda okrenija natpis i zaputija se direktno u Split. Moguće da je uletija umisto busa za Plano, ne znan ni sam kako....

Inače, već duže vrimena nema ni 201, a i 166 se od jucer smatra nestalim. :)
dobro pratiš stanje u RJ TROGIR pogotovo za PLANO.
bela lađa

JA!!!

Citat: troosovinac  u Prosinac 07, 2009, 17:21:26
dobro pratiš stanje u RJ TROGIR pogotovo za PLANO.
Jeli to bila pohvala ili opet neka primjedba??
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

netko

#312
To isto sam ja još davno vidio. ;) :)

Samo mi nije jasno što je to. ???

Ako ovi iz Trogira imaju liniju za Plano u 7:20,čemu onda ta linija koja dođe u 7:30 iz Planog.
Da Promet obavlja posebnu školsku liniju za Plano..........mislim da su za to nikakve šanse.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

troosovinac

Citat: JA!!!  u Prosinac 07, 2009, 17:53:03
Citat: troosovinac  u Prosinac 07, 2009, 17:21:26
dobro pratiš stanje u RJ TROGIR pogotovo za PLANO.
Jeli to bila pohvala ili opet neka primjedba??
i jedno i drugo!
bela lađa

netko

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.