RJ Trogir

Autor maky, Studeni 20, 2007, 23:48:18

troosovinac

jel ovo u PLANJANIMA slikano?
bela lađa

JA!!!

Novosti iz Trogira.... g.b. 166 napokon vozi, danas na liniji iz Vinišća. Vratio se i Conecto 201, a g.b. 247 ima problema sa vratima. Prednja rade povremeno dok se zadnja uopće ne mogu koristit. Kad se otvore nebi ih više ni sam Bog zatvorija. ???
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

maky



Na Neoplančeku se radio manji servis na zračnom sustavu, dok je DAF-ov motor veselo pogušio sve u okolici kolodvora...  :)
Nedostajat će mi te stvari kad ih više nebude bilo...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Paško

Jučer u Trogiru...
Neoplan N316M g.b.166- baš je dobar ovako opituran. 8) Ovaj je stvarno mora auto tu parkirat. >:( >:(

I MB Conecto H g.b.213:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Jučer g.b. 247 u Trogiru:
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

JA!!!

247 na benzinskoj u Trogiru

...a kasnije se pridružuje i Conecto:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

georgesplit

gb 235 se vratija u slatine.... evo san ga nekidan uvatia kako se malo odmara.... nazalost, slika san s mobitelon za prvu ruku dok ne oden po aparat u slucaju da mi pobigne.... naravno, uteka je u roku 5 min :(












netko

E sad.....
Prolazio sam tamo dosta puta i vidio to......,samo ako je sad autobus već na početku Slatina znači li to da su se radovi dosta pomakli jer je prije blagdana 235 stajao onde kraj nekog turitičkog ureda.Meni to izgleda malo previše(da su radovi toliko otišli naprijed),pa onda ostaje pitanje zašto je 235 parkiran na ovom mjestu,a ne na starom ili je to opet bila samo neka kraća pauza pa je otišao na staro mjesto. ;) :)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

georgesplit

bia je na pauzi... ovo je slikano jer mi se ucinilo da bi mogla bit lipa slika!

JA!!!

#324
Danas je u kvaru osta g.b. 201 na liniji 48 u 12:45. Zaustavija se na stanici kraj hotela Jadran u Segetu Donjem i kasnije je putnike pokupija g.b. 164. Inače, šofer kaže da 201 stalno ispada iz brzine i zato ne može dalje vozit, a i 164 ima dosta problema sa zrakon.

Danas su oko jedan sat kasnile i druge linije zbog sudara na glavnome križanju u Trogiru i to po pola sata. U Trogir je stiga i g.b. 103 radi ispomoći.
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

JA!!!

133 na okretištu linije 41 Trogir - Plano
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

JA!!!

Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

JA!!!

Aha, unutra znači, dobro, dobro...
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.