Globtour - slike

Autor erobuss, Studeni 22, 2007, 01:31:13

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

mate

Sideral 661-T-412 jucer na liniji Mostar - Wien



inace da se ne cudite sto je radio na brodskom kolodvoru, razlog je to sto je stao samo istovariti jednog vozaca Globtoura, koji je isao za Osijek ;)

The_Dubster


Tlimfocit


kilometar

Tlimfocit da li si vidio na kojoj je liniji iz Mostara ???

Tlimfocit

ovaj se vraća iz Beča u Split ujutro u subotu i onda povede liniju Split-Mostar pa onda u garažu.....ista stvar samo u suprotnom smjeru se odvija nediljom

MILCHO

Danas u Sarajevu, kod RTV doma

arsenal

Danas u Boki na putu Kotor-Perast, volvo 9700 na liniji Ulcinj-Varazdin.




tomo

#338
A on je sinoć(ZG-5405-DV), tj. točnije u nedjelju krenuo iz Vinkovaca za Neum pa preko Dubrovnika za Ulcinj, dakle vraća se ali u sjevernu Hrvatsku(ali ne i nužno), znači da bi mogao Sideral(najvjerojatnije ZG-8497-BD) zaprašiti za Slavoniju osim ako nije već ZG-6117-EB

Tlimfocit

zar na tabli piše Ulcinj-Varaždin?

tomo

Citat: Tlimfocit  u Ožujak 16, 2010, 07:39:38
zar na tabli piše Ulcinj-Varaždin?
Tako kolega navodi... ja ne uspijevam ovako iščitati, po meni može biti i Varaždin i Dubrovnik....

steyr1985

Citat: Tlimfocit  u Ožujak 16, 2010, 07:39:38
zar na tabli piše Ulcinj-Varaždin?
Ulcinj  -  Dubrovnik

ist

Novi renault ima registraciju 734-T-693 i parkiran je u Livnu... U Livnu je i sideral ZG-3501-EC, zna li netko koju je registraciju imao ranije

tomo

Zar imaju dozvolu kupiti putnike ( da ne kažem krasti jer bi to bilo ružno kad već imaju i koncesiju u RH za Wien)  u SB za Beč na liniji Mostar - Wien? Smatram da je to "krađa putnika" pogotovo ako idu na AK Zagreb... Zašto onda Panorama bus iliti Globtour nema koncesiju kupiti putnike i na liniji Osijek- Slavonski Brod (na liniji Vinkovci-Neum)? Ako su registrirani na oba mjesta i oni koji su RH tablica imaju što raditi i tražiti u RH , a oni bosanskih kao što je ovaj među novom linijom Mostar - Wien treba definitivno isključiti....  ovo je moje mišljenje i ne zanimaju me tuđa mišljenja da se razumijemo, samo ČINJENICE tko može nešto potvrditi, da ne radimo niti Vi niti ja OT....

mate

Citat: tomo  u Ožujak 19, 2010, 00:19:48
Zar imaju dozvolu kupiti putnike ( da ne kažem krasti jer bi to bilo ružno kad već imaju i koncesiju u RH za Wien)  u SB za Beč na liniji Mostar - Wien? Smatram da je to "krađa putnika" pogotovo ako idu na AK Zagreb... Zašto onda Panorama bus iliti Globtour nema koncesiju kupiti putnike i na liniji Osijek- Slavonski Brod (na liniji Vinkovci-Neum)? Ako su registrirani na oba mjesta i oni koji su RH tablica imaju što raditi i tražiti u RH , a oni bosanskih kao što je ovaj među novom linijom Mostar - Wien treba definitivno isključiti....  ovo je moje mišljenje i ne zanimaju me tuđa mišljenja da se razumijemo, samo ČINJENICE tko može nešto potvrditi, da ne radimo niti Vi niti ja OT....

Tomo ovo vjerojatno se odnosi na moju sliku, ne brini se nije bilo nikakvih putnika, vec je u pitanju bio vozac Globtoura, kojeg su kolege istovarile na brodskom kolodvoru, jer je covjek morao ic za Osijek, mislim da sam to tamo i napisao ;)