Globtour - slike

Autor erobuss, Studeni 22, 2007, 01:31:13

mate

Sideral (108-T-025) na liniji Zagreb - Konjic


ist

Sideral troosovinac s Touringovim logom imao je tablu slobodna vožnja. Vidio sam ga na ulazu u Split. Joe Walsh je sinoć bio parkiran na Lovrincu

Tlimfocit

Bećar danaas u Trogiru:

tomo


Berlingo

Liniju uz sav trud nisam vidio.

Tlimfocit

U Trogiru danas na Split-Wien. Inače u autobusu je bilo već 45-50 putnika kad je došao u Trogir, a u Trogiru se još 1 ili 2 ukrcalo. Drugi autobus ili autobusi su prošli preko obilaznice i nisu ulazili u grad. Vjerojatno i u Zadru nešto čeka jer od tamo ide dosta putnika.


ist


Tlimfocit


ist

Ma onaj Globtourov s logom, mislio sam da se razumijemo  :)

Tlimfocit

Ajme čuj mene.
Mislim da su išla 3 ili 4 autobusa za Beč. U ovom 8498 BD bio je jedan od vozaća iz Blagussovog siderala, a drugi je vjerojatno ostao u tom busu. Tako da pretpostavljam da je ovaj ušao u Trogir dok je drugi (ili drugi i treći) preko obilaznice zaobišao Trogir i otišao direktno za Šibenik. Pretpostavljam i da su još 1 ili 2 busa čekala u Zadru jer iz Splita i Zadra uvijek ima najviše putnika. Sigurno su dakle 2 otišla, najvjerojatnije 3, a možda i 4.

tomo


Tlimfocit

ZG 8498 BD u Splitu. Vratio se iz Beča i sad na Split-Mostar

Tomek

#462
Pa evo konačno i noviteta, jučer navečer u Zagrebu






Moj dojam je malo lošiji nego kod katnice, ustvari ovo je katnica bez donjeg kata, što onda od nje radi ogromne limene površine budući da nema dolje prozora te tako izgleda nekako prazno. Nije mi jasno zašto je bilo potrebno da bude toliko visoka, koliko znamo Setre HDS i Spaceliner su bili normalne visine, a ovaj bus spada u njihovu kategoriju. Inače, kraj kolodvora je bio sparkiran Mitsubishi Colt i onda sam skužio da imaju skoro jednaka stražnja svjetla XD
Sve u svemu ovo ogromno čudovište je definitivno pojava za običnog putnika i želim im puno kilometara na našim cestama.

erobuss

Čudovište izgleda čudovišno  bus123

ist

Izgleda moćno. Čini mi se da je netko na forumu pisao da su neke katnice prodavane ili prodane. Je li to točno