Globtour - slike

Autor erobuss, Studeni 22, 2007, 01:31:13

tomo

Večeras u 19:30h leti za Neum


elvis

U petak su 3 Siderala i Isuzu bili na vanrednoj voznji,vidjeni su pored jednog restorana u Jablanici,a na samom ulazu u grad Jablanica sam uslikao jednog od njih




tomo

Ovaj mi je tu u susjedstvu samo što sam ja rijetko doma, a kad jesam onda njega nema... večeras uspješno ulovljen...

tomo


Semir


Tomek

Danas u Zagrebu
Mali

Malo veći

Najveći (linija naprijed piše Varaždin-Međugorje)





miky

ZG 8494-BD prodan u Dubrovnik. Koja je godina? Izgleda kao novi...

erobuss

Citat: miky  u Kolovoz 12, 2010, 09:57:27
ZG 8494-BD prodan u Dubrovnik. Koja je godina? Izgleda kao novi...

2005. Nek je sa srećom novom gazdi   8)

ist

Može li netko pobrojati nove buseve? I koliko ih je registrirano u Hrvatskoj, a koliko u BiH

elvis

2 Barbi Maestro-jedan sa 2 a drugi sa 3 osovine na HR tablicama

2 Irmaos Mota-slike u postu iznad na BH tablicama

Tlimfocit

Možda li se provjeriti jeli 3. osovina fiksna ili je pokretna?

Shole

Zari itko uopće pravi buseve sa trećom fiksnom osim kvazi proizvođača NIBUS ?

Tlimfocit

Citat: Shole  u Kolovoz 12, 2010, 17:40:16
Zari itko uopće pravi buseve sa trećom fiksnom osim kvazi proizvođača NIBUS ?

Pitanje bi bilo "Zar itko još pravi buseve sa tećom fiksnom?"
Recimo Martinlićev Van Hool zlatni ima fiksnu, a čujem da je i nove Mote imaju što mi je jako tetško za povjerovati tim više što je na novim katnicama ona pokretna. Ako nije problem zamolia bi da netko to provjeri.

Shole

Sam si još davno napisao da zlatni od Martinčića ima fiksnu i da mu je to mana, a sad bi trebalo znat kakav je drugi njegov (žuti).  Po mom mišljenju, ti busevi imaju originalno prateću osovinu, a zašto to ne radi stvarno mi nije jasno.  Možda je problem u hidraulici na karelu ili u nečem drugom što je preskupo.  Samo ovako mora jako gume derat.  Da je originalno fiksna, onda mogu komotno i duple kotače stavit, al ne, uvijek je jedan

Tlimfocit

Mislim da su dupli kotači zbog pogona. Inače ovo nije provjerena informacija, nego sam čuo pa bih eto volio da netko provjeri. (I po mogućnosti kaže da nije fiksna)