HNK Radnički Borovo

Autor netko, Svibanj 20, 2010, 13:26:50

netko

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Tomek

Ex Presečki Krapina gbr10-133 ;)

mihaelm

Uhvatio ga ja danas , i veliki pozdrav vozaču i što mi je dopustio da slikam autobus.




Samo mi nije jasno da  bus ima Osijek table a piše da je iz Vukovara što ova slika potvrđuje




Neoplan u srcu

Shole

Smanji malo brate mili, slika bezbroj koda je u najmanju ruku prezentacija Setre 515 HD  ;D ;D ;D

mihaelm

Citat: Shole  u Travanj 16, 2011, 18:24:08
Smanji malo brate mili, slika bezbroj koda je u najmanju ruku prezentacija Setre 515 HD  ;D ;D ;D

Heheheh , imam ja toga još al reko da vas ne gnjavim.. Ja općenito volim slikavati.. Slikajem objekte , automobile , kamione , autobuse itd.
Neoplan u srcu

Shole

Slike su OK, vidi se da voliš slikat.  Pretpostavljam da onda voliš i pokazat drugima i čut reakcije na svoj rad.  Tu ti se onda javlja problem količine.  Kad nečeg napraviš previše onda ljude nemožeš zainteresirat.  Svi mi slikamo i imamo tisuće u svom kompu, ali izabremo za na forum samo ono šta mislimo da je OK i da će ljude zainteresirat.  Jer, moraš priznat da nema nekog smisla samo trpat i trpat slike, a nema nikakvih reakcija od ostalih članova.

mihaelm

Citat: Shole  u Travanj 16, 2011, 18:54:04
Slike su OK, vidi se da voliš slikat.  Pretpostavljam da onda voliš i pokazat drugima i čut reakcije na svoj rad.  Tu ti se onda javlja problem količine.  Kad nečeg napraviš previše onda ljude nemožeš zainteresirat.  Svi mi slikamo i imamo tisuće u svom kompu, ali izabremo za na forum samo ono šta mislimo da je OK i da će ljude zainteresirat.  Jer, moraš priznat da nema nekog smisla samo trpat i trpat slike, a nema nikakvih reakcija od ostalih članova.

Znam , ali ovoliko slika sam stavio zbog toga što sam prvi put sjeo u Tirkiza i slikao ga , ubuduće ću stavljati po 2-3 slike.. Da , da , volim čuti reakcije svih..
Neoplan u srcu

mate


Tomek


frukec


Tomek


Tomek

Od zadnji put, a to je bilo prije 4 godine, ovaj Isuzu je dobio nove naljepnice

Doki21

Isuzu na svom standardnom mjestu ;D

mate

Jučer se pomaknuo sa svog standardnog mjesta do Starog Slatnika ;D

mate