ZET-ova Crna kronika

Autor tamlover, Prosinac 11, 2007, 23:18:15

Portos

Citat: konkordsky  u Ožujak 14, 2008, 17:04:53
Ili slučaj 672 i 689 gdje je bila mrtva trka.
onda je 689 bio u debelom k...u budući je imao 80 ks više od 672 ???

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

kriticar

#16
Citat: Portos  u Ožujak 14, 2008, 19:19:33
Citat: konkordsky  u Ožujak 14, 2008, 17:04:53
Ili slučaj 672 i 689 gdje je bila mrtva trka.
onda je 689 bio u debelom k...u budući je imao 80 ks više od 672 ???
postavlja se pitanje koji 689 je u pitanju . Prvi koji je prebačen u APP sa RABA motorom  ili drugi sa MAN motorom koji je po conecto-vim podacima došao novi u APD ,a po tvojim sjećanjima prebačen iz APP u APD
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

Portos

Citat: kriticar  u Ožujak 14, 2008, 20:54:43
postavlja se pitanje koji 689 je u pitanju . Prvi koji je prebačen u APP sa RABA motorom  ili drugi sa MAN motorom koji je po conecto-vim podacima došao novi u APD ,a po tvojim sjećanjima prebačen iz APP u APD
Vidim da pažljivo čitaš forum i moje stare postove. U pravu si, mada mislim da je vjerovatnije riječ o drugom slučaju jer su 689-692 Raba još kao vrlo novi prebačeni u APP.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

nukleusri

Ispraznio suzavac u spreju u punom autobusu ZET-a pa završio na psihijatriji

PUTNICI u autobusu ZET-a koji prometuje na relaciji Dugave - Glavni Kolodvor, bili su šokirani i nemalo preplašeni, kada je jedan od putnika, očigledno u pijanom stanju, izvadio suzavac u spreju, te ga ispraznio u autobusu punom putnika. Incident se dogodio oko 19.55 sati na području Novog Zagreba.

Na svu sreću nitko od putnika nije zatražio liječničku pomoć, a policija je brzo intervenirala te uhitila 56-godišnjeg Zagrepčanina. Policiji nije poznat motiv, no vrlo vjerojatno se radi o duševnom bolesniku. Naime, ubrzo nakon što je priveden u policijsku stanicu prevezen je u Psihijatrijsku bolnicu Vrapče. Nakon puštanja iz  bolnice, izvijestila je policija, slijedi i prekršajna prijava.
Izvor: www.index.hr
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

bull92

evo kad vec tamlover priča o brzini linija 172 176/177 evo i jedne moje zgode
negdje oko 2 iza ponoći sam se vozio s jednim poznanikom na liniji 177 (linija namijenjena za prijevoz vozača, bus je bio NL 313) i to mi je jedan od dražih događaja
čovjek je prošao kroz svako crveno, vozio je po bolonji oko 100 km/h i do okretišta stigao 20 min prije vremena
e to treba doživjeti
ili sad nedavno NL 313 do moje kuće na 177 došao za 22 min a po onom ATRONU mu treba 32 min, a čak je i bilo 15-ak ljudi u busu i sa okretišta je trebao krenuti u 23.10 i kraj moje stanice busevi obično prođu u 32.18 a ovaj je već u 5 do 11 prošao kraj moje stanice, znači krenuo je bar 15 min ranije sa okretišta
i zbog takvih događaja obožavam linije 176/177

STIB

Citat: bull92  u Ožujak 31, 2008, 23:13:08
(...) znači krenuo je bar 15 min ranije sa okretišta
i zbog takvih događaja obožavam linije 176/177
Hm,  ??? obožavaju li te linije i oni kojima onda autobus ode "pred nosom" (a slijedećeg više nema)?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

tamlover

Ja u priče o polasku 15 minuta ranije od rasporeda nažalost nemrem povjerovat kao ni u prolazak svih semafora kroz crveno.

Kaj se tiče vožnje brže od Atrona to bi stvarno mogao postat problem za vozače nakon što displayi na stajalištima prestanu biti pilot projekt (to niko ne zna kad bu) a zagriženim ljubiteljima buseva vožnja bi tada mogla biti bitno manje zanimljiva. Stati na stajalištu na kojem nema žive duše ili proći pa voziti 30km/h da se ne prestigne Atron meni bi bilo skroz dosadno al činjenica je da je na zapadu u većini slučajeva raspored Bog na SVAKOJ stanici a ne samo na početno krajnjim polazištima kao kod nas.

Inače, autobusi "bez voznog reda" prema pričama koje sam slušao nisu bili nepoznanica za ZET do '90-ih i to na perifernim linijama gdje je točnost bila upitna. Ipak apsolutni prvak u toj kategoriji bio je Zagorjetrans na kojeg u priličnom broju slučajeva uopće niste mogli računati.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

bull92

radi se o polasku u 23.10 u kojem nikad nema putnika i neki vozači krenu natrag čim dođu do okretišta, a kad vozi ovaj noćni bus onda vozači doslovno voze kako im se prohtije
i to za linije 176/177 nije uopće čudno jer su neki vozači znali proći u Gornjoj Bistri kraj škole bez da stanu na stanici, a stanica puna djece... i moguće da je to isti vozač o kojem je tamlover pričao
i da STIB malo sam se krivo izrazio mislio sam reći da mi se sviđa to što busevi brzo voze, ali ovo kretanje 20 min ranije sa okretišta je živa istina i nimalo mi se ne sviđa

i tamlover ako si mislio da je nemoguće da bus sa okretišta krene 15-20 min ranije, ako si to mislio da je nemoguće stići toliko ranije na zadnju stanicu onda si u krivu jer evo jedan primjer u subotu 177 ima polazak u 14.30, a isti taj bus iz Gornje Bistre kreće u 15.40, znači minimum pola sata na okretištu i normalno da taj vozač će na okretištu pričekati koliko treba, a recimo ovaj zadnji polazak na 177 ionako je uvijek skroz prazan i vozače nitko ne kontrolira, jedino ak je neki mlađi vozač onda on pričeka do točno 23.10, ali kad je iskusniji vozač koji često vozi tu liniju onda on krene kad mu se prohtije jer zna da neće biti ljudi

a ovo za polaske kroz crveno... pa oko 2 ujutro baš i nema auti, normalno da neće proći kroz crveno ako ima nekoliko auta na semaforu, ali kad ih nije bilo znalo se dogoditi da i prođu kroz crveno

ali u zadnje vrijeme vozači su se počeli ponašati malo manje šerifski jer su neki vozači bili i nekoliko puta prijavljeni od strane ljudi kojima nisu stali na stanici i slično

tamlover

Citat: bull92  u Travanj 01, 2008, 15:38:56
ako si to mislio da je nemoguće stići toliko ranije na zadnju stanicu onda si u krivu jer evo jedan primjer u subotu 177 ima polazak u 14.30, a isti taj bus iz Gornje Bistre kreće u 15.40, znači minimum pola sata na okretištu i normalno da taj vozač će na okretištu pričekati koliko treba, a recimo ovaj zadnji polazak na 177 ionako je uvijek skroz prazan i vozače nitko ne kontrolira, jedino ak je neki mlađi vozač onda on pričeka do točno 23.10, ali kad je iskusniji vozač koji često vozi tu liniju onda on krene kad mu se prohtije jer zna da neće biti ljudi

a ovo za polaske kroz crveno... pa oko 2 ujutro baš i nema auti, normalno da neće proći kroz crveno ako ima nekoliko auta na semaforu, ali kad ih nije bilo znalo se dogoditi da i prođu kroz crveno

Znam za kolko se može doći do Bistre a stajanje od pola sata je i predviđeno u gornjem slučaju (minimalni interval za Bistru je 40 min). Zadnji polazak ili neki drugi tako svejedno, to kaj ti pišeš se ne bi smjelo događati i ako se dogodilo jednom onda bih ti vjerovao al da je pravilo nikako (ne bih se čudio da na temelju jednog preranog polaska i jednog prolaska kroz crveno tu razvijaš priču). Iskusan vozač može poznavati svaki zavoj do Bistre ko svoj džep ali ni u kojem slučaju ne može se osloniti na iskustvo kad se radi o tome hoće li netko stajati na stanici u 11 navečer ili ne.

Inače, ima nas kaj se vozimo svake noći Ilicom i Bolognom gdje autobusi imaju i najveći dio semafora i ja osobno nikad nisam doživio da bus prođe kroz neko debelo crveno zato kaj mu se ne da stati. Drugo je kad prolaze kroz crveno jer se ne mogu sigurno zaustaviti a zaletili su se da ulove zeleno (pa to svi radimo). Nemoj pričat lovačke molim te...
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

bull92

Citat: tamlover  u Travanj 01, 2008, 15:53:50
Citat: bull92  u Travanj 01, 2008, 15:38:56
ako si to mislio da je nemoguće stići toliko ranije na zadnju stanicu onda si u krivu jer evo jedan primjer u subotu 177 ima polazak u 14.30, a isti taj bus iz Gornje Bistre kreće u 15.40, znači minimum pola sata na okretištu i normalno da taj vozač će na okretištu pričekati koliko treba, a recimo ovaj zadnji polazak na 177 ionako je uvijek skroz prazan i vozače nitko ne kontrolira, jedino ak je neki mlađi vozač onda on pričeka do točno 23.10, ali kad je iskusniji vozač koji često vozi tu liniju onda on krene kad mu se prohtije jer zna da neće biti ljudi

a ovo za polaske kroz crveno... pa oko 2 ujutro baš i nema auti, normalno da neće proći kroz crveno ako ima nekoliko auta na semaforu, ali kad ih nije bilo znalo se dogoditi da i prođu kroz crveno

Znam za kolko se može doći do Bistre a stajanje od pola sata je i predviđeno u gornjem slučaju (minimalni interval za Bistru je 40 min). Zadnji polazak ili neki drugi tako svejedno, to kaj ti pišeš se ne bi smjelo događati i ako se dogodilo jednom onda bih ti vjerovao al da je pravilo nikako (ne bih se čudio da na temelju jednog preranog polaska i jednog prolaska kroz crveno tu razvijaš priču). Iskusan vozač može poznavati svaki zavoj do Bistre ko svoj džep ali ni u kojem slučaju ne može se osloniti na iskustvo kad se radi o tome hoće li netko stajati na stanici u 11 navečer ili ne.

Inače, ima nas kaj se vozimo svake noći Ilicom i Bolognom gdje autobusi imaju i najveći dio semafora i ja osobno nikad nisam doživio da bus prođe kroz neko debelo crveno zato kaj mu se ne da stati. Drugo je kad prolaze kroz crveno jer se ne mogu sigurno zaustaviti a zaletili su se da ulove zeleno (pa to svi radimo). Nemoj pričat lovačke molim te...

ovo za zadnji polazak vrijedi za neke vozače, i kod tih vozača to nije iznimka, ali već sam rekao normalno da ovi mlađi vozači poštuju sve polaske, a ovi stariji si jako puno toga dopuštaju, a ovo za crveno mi se znalo dogodit kod jednog vozača koji je već neko vrijeme u mirovini i normalno da je to bila iznimka, ali ipak se znalo dogoditi
mislim ti meni ne trebaš ništa vjerovati, briga mene dali ti meni vjeruješ ili ne vjeruj mi bilo je i toga, a recimo za onog vozača kojeg si naveo kako je brzo vozio, pa za njega me nije čudilo ni kad je krenuo 5 min ranije, ni kad nije stao na stanici i slične stvari

master

Vozača ima svakakvih, ali moramo biti svijesni da taj posao nije nimalo lak te obnašanje njega traži dodatne napore! Razumljivo je da vozač ne stane na svaku stanicu ako na njoj nema putnika iako mu je propisano drukčije! Divlje vožnje ili ajmo točnije brze vožnje na toj relaciji nisu niš novo! Većinom su to naši domaći dečki bistrani koji voze te ture! Nema straha! Dva gemišta i svaki zavoj je njihov!
pozdrav ostavljam!


konkordsky

NEMA PROBLEMA,POSTOJE SAMO RJEŠENJA!

kriticar

Citat: konkordsky  u Svibanj 20, 2008, 11:26:19
http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/zagreb/3082900/index.do

- eto još jedne paljevine zglobni niskopodni,znade netko gbr?
ako je godina proizvodnje u članku točno navedena kandidati su u rasponu gbr.506 - 515
ekipa iz APD je na potezu.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

Tomek

Već je Touringovac prije par dana stavio to u crnu kroniku, radi se o gb510, unutrašnjost nije oštećena samo motorni dio.