Mandi tours - razno

Autor Tomek, Svibanj 24, 2008, 00:20:09

Tomek

Imao sam priliku bolje upoznati ovog Travega prve generacije i to tako što sam sa još četvoricom ga u srijedu navečer gurao po parkingu ex Medvedgrada(ugao Savske i Vukovarske) jer nije htio upaliti. Prvo u rikverc, pa naprijed, na kraju je konačno upalio. Ostali guratelji su bili konobari iz pivnice i usputni prolaznici koje je vozač molio za pomoć.


manoplan

Citat: Tomek  u Svibanj 24, 2008, 00:20:09
Imao sam priliku bolje upoznati ovog Travega prve generacije i to tako što sam sa još četvoricom ga u srijedu navečer gurao po parkingu ex Medvedgrada(ugao Savske i Vukovarske) jer nije htio upaliti. Prvo u rikverc, pa naprijed, na kraju je konačno upalio. Ostali guratelji su bili konobari iz pivnice i usputni prolaznici koje je vozač molio za pomoć.

http://i205.photobucket.com/albums/bb124/zgheart/210520081816.jpg

Ovaj Travego mi 'nabija komplekse' jer ga stalno viđam po Zagrebu,a nikako da ga uhvatim.I danas mi je promaknuo na Aveniji Večeslava Holjevca.
Jako lijepo dizajniran bus,ali čudno da pali na guranje  :( i to ispred pivnice  ;D

stipe15

Njihov O404 viđen na šibenskom mostu kod hotela Panorama.

neoplan fahrer

Tourismo ide prema Sesvetama, cini mi se da je vozio neko vjencanje ali nazalost nisam ga uspio slikati s prijeda.. uglavnom, imao je balone privezane na brisačima..
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

shef

Danas u Rijeci viđen potpuno bijeli Travego registarskih oznaka KR-0101-IB bez ikakvih natpisa, osim onog www.mandi-tours.hr na zadnjim bočnim staklima
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


Tomek

Mandi tours nabavio 3 Mercedes Travega iz Slovenije od Relaxa :D

miky

Prešli milijune kilometara...

Tomek


elvis

Ako su prvi koji su dosli u Relax,onda sigurno imaju dosta pod tockovima,ja sam ih jos 2001./2002.god. vidjao u Neumu

Tomek

Mi ne znamo jesu li to prvi ili neki kasnije ;) pa me zato zanima kako miky zna koliko imaju km?
Inače budući da Mandi prodaje O404SHD ti će biti kao zamjene..
Mandiju svaka čast na takvom voznom parku, u Hr. su definitivno među najboljima!!

Tlimfocit

pridružujem se pohvalama firmi Mandi.....nisam se vozia s boljima dosad....
pohvale gazdi ne dolaze samo s moje strane i od strane putnika, već i od vozaća koji rade kod njega a to nie baš mala stvar.....
naravno, bilo bi lipše kad bi kupili potpuno nove buseve ali ako je gazda procijenia da su mu i polovni dobri onda triba virovat....

miky

Ti Relax-ovci su 2001.g. i prelaza godišnje cca 120 000 km, pa skontajte koliko je to kilometara za 9 godina...Ja sam se vozio sa jednim 2006.g iz Orebića do Stona i imao je 900 000 km, što znaći da je prelazio i više km godišnje...

doBUS

Primjetio sam da su u vecini autobusa kozna sjedista  ;)

Tlimfocit

ja san se vozia u Ateni O404 i samo pohvale...od vozaća do održavanj busa....i da sicevi su kožni....
a Setra 415 GTHD (mislim da je GTHD a ne HD kako si Tomek napisa) svaki dan vozi radnike i inženjere iz RH u NE Krško na posal....pod ugovorom je....