Mercedes Benz O'405 N2 i Mercedes Benz O'405 GN 2- "Kockice"

Autor MAN truck bus, Ožujak 27, 2016, 19:49:14

Dreamwalker

Znam da nije tema, ali Ivane, možeš li napisati koliko su otprilike kilometara imali O 305 G kad su došli u Zagreb?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Ivan

Ako se dobro sjećam (nemojte me hvatati za riječ) polovni su većinom dolazili s nešto više od 600.000, ali O305G iz Passaua su imali ispod 200 jer za taj grad su bili promašena investicija, dok su bili još i "nabrijaniji" s turbom dok za ostale to još 15 godina to nije bio standard.

Mislim da bi Tomek mogao znati preciznije kilometražu. :)

C2

Ono što se meni ne sviđa je to što su na 3. i 4. vratima gledajući s unutarnje strane tipkala za otvaranje vrata samo s lijeve strane, dok je s desne tipkalo STOP. To je po meni promašaj u tim davnim nabavkama, umjesto da su tipkala s obije strane vrata. Zbog toga dolazi do incidenata između vozača i putnika. Naime, često se događa da se putnik koji stoji ispred 3. ili 4. vrata se vozaču dere da otvori vrata, a pritišće tipkalo stop s desne strane. Onda vozač kaže da mora pritisnuti tipkalo jer on ne upravlja vratima. Onda putnik vikne da je pritisnuo i odustane od otvaranja vrata i istrči na 2. vrata van. Ovaj prizor sam na GN-u masu puta vidio. Velik broj putnika ne zna razliku između tipkala za otvaranje vrata i tipkala STOP.

CONECTO430

511 ima tipkala za otvaranje  3. i 4. vrata kao u citarima.
Idem samo jednu stanicu :D

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Ivan

Citat: C2  u Rujan 07, 2017, 23:40:09
Ono što se meni ne sviđa je to što su na 3. i 4. vratima gledajući s unutarnje strane tipkala za otvaranje vrata samo s lijeve strane, dok je s desne tipkalo STOP. To je po meni promašaj u tim davnim nabavkama, umjesto da su tipkala s obije strane vrata. Zbog toga dolazi do incidenata između vozača i putnika. Naime, često se događa da se putnik koji stoji ispred 3. ili 4. vrata se vozaču dere da otvori vrata, a pritišće tipkalo stop s desne strane. Onda vozač kaže da mora pritisnuti tipkalo jer on ne upravlja vratima. Onda putnik vikne da je pritisnuo i odustane od otvaranja vrata i istrči na 2. vrata van. Ovaj prizor sam na GN-u masu puta vidio. Velik broj putnika ne zna razliku između tipkala za otvaranje vrata i tipkala STOP.
Istina, neki će sad sigurno reći da su putnici glupi, ali recimo u najraširenijem i najvećem ZET-ovom vozilu s privolom, NT2200, tipka za vrata (ujedno je i jedina stop) je u biti manja od stop u autobusima. To putnike koji ne koriste redovito O405GN sigurno zbunjuje.

Isti problem su imali i NL263 '99 koji su i na desnoj strani imali bespotrebno tipke i stop i vrata a na lijevoj samo stop (sad je to sve raskopano i prebačeno vozaču ali trajalo je prvih 5+ godina i još su bili jedini s privolom na zapadu), slično je i kod Citelisa iako kod njih otpočetka vozači ne koriste prečesto privolu kao ni na MAN-ovima (pogotovo u APP).

421

Nisu glupi, samo ne znaju iščitati oznake "STOP" i ikonu vrata na tipkalu za otvaranje vrata jer su na njemačkom jeziku.
Stoga su nalijepili ove naljepnice prevedene na hrvatski jezik.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN truck bus

Na većini je ostalo samo ovo sa "STOP", ali ovo za izlazak mislim da imaju samo 2-3.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

C2

@421
Ovo s 2. slike bi trebalo poljepit po svim Citarima.

Još bi bilo bolje da su detaljnije objasnili funkcioniranje vrata kao u Berlinu, iako nije identično kao u Zagrebu, ali to je samo primjer.

421

Nije li 22 godine od dolaska prvih niskopodnih bus123 bus123 s pripadajućim sistemom otvaranja vrata, dovoljno dug period da korisnici nauče
kako se otvaraju vrata?
Kao vozač, mogu ti reći da na prste JEDNE ruke mogu izbrojati one koji su došli i priupitali ono što ne znaju od 1995 dosad.
Stoga, lijepljenje takvih naljepnica po Citarima ne dolazi u obzir.
Ali UNIFIKACIJA tipkala po tipovima vozila ( MAN, MB, IVECO ) i tramvaju NT 2200 - veliko DA!
Edukacija putnika (poput onih radionica Civitas Elan i Odraz u domovima umirovljenika)- veliko DA!
Počelo se s umirovljenicima, a trebale su biti zastupljene sve dobne skupine i kategorije korisnika usluge prijevoza.
Nažalost, nagrada dobivena baš za taj projekt, nije valorizirana i prepoznata kao put kojim treba ići, pa je zato stanje lošije od očekivanog.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

CONECTO430

Evo jučer baš na 222 g.br 512 čovijek 50- tih godina na 3. Vratima viče vrata. Vozač odgovara sami si otvorite i još 2 putnice. Ali je ipak istrčao na srednja vrata.
Idem samo jednu stanicu :D

421

Citat: CONECTO430  u Rujan 09, 2017, 10:38:59
Evo jučer baš na 222 g.br 512 čovijek 50- tih godina na 3. Vratima viče vrata.
Vozač odgovara sami si otvorite i još 2 putnice. Ali je ipak istrčao na srednja vrata.
Krivo!
Vozač odgovara sami si otvorite i još 2 putnice.
Vozač kaže: samo malo; zakoči bus,izbaci iz brzine, zatvori 1.i 2. vrata,ostavlja dozvolu uključenom, dolazi 3. ili 4. do vrata i otvara vrata pritiskom na tipkalo "VRATA" objašnjavajući usput namjenu tipkala "STOP".
Vjeruj mi da nakon ovakve prezentacije korisnik upamti, a ostali korisnici sa simpatijom poprate edukaciju vozača...
Isprobano već dvoznamenkasti broj puta!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

C2

Samo što na linijama koje operira APP nema puno autobusa sa isključivo automatskim vratima, a na ostalima koji imaju automatsko + manualno upravljanje vratima se automatski mod ne koristi (vrlo rijetko). Na dosta autobusa fali tipkala, ili su raskopana. Vrlo često nastaju incidenti između putnika i vozača kada Citaro na APP-ovim linijama dođe na liniju na kojoj nije redovit, tako da ona teza da takvi autobusi voze 20+ godina ne drži vodu jer ne voze se svi putnici u takvim autobusima, dok za APD vrijedi to.

tramvajac 92

Drži vodu na približno 1/2 gradskih linija. To kaj se u APP ne koristi (osim kad mora) je drugo.  :)

MAN truck bus

Citat: 421  u Rujan 09, 2017, 16:40:35
Krivo!
Vozač odgovara sami si otvorite i još 2 putnice.
Vozač kaže: samo malo; zakoči bus,izbaci iz brzine, zatvori 1.i 2. vrata,ostavlja dozvolu uključenom, dolazi 3. ili 4. do vrata i otvara vrata pritiskom na tipkalo "VRATA" objašnjavajući usput namjenu tipkala "STOP".
Vjeruj mi da nakon ovakve prezentacije korisnik upamti, a ostali korisnici sa simpatijom poprate edukaciju vozača...
Isprobano već dvoznamenkasti broj puta!
Eh, da su svi vozači ovakvi gdje bi ZETu bio kraj...
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"