Prekvalifikacija,ima li posla za vozače?

Autor D4d, Svibanj 28, 2015, 10:11:16

ttoommaa

kod95  dobivaju "besplatno" oni koji su radili prekalifikaciju poslje 2009.godine, oni ranije moraju platit 1,200kn ili koliko već... Znači da sad završiš prekvalifikaciju dobit ćeš kod 95 uz to

D4d

Odlicno,kad sam sve ovo saznao zanima me jos par sitnica.

Kakav je posao vozaca opcenito? Jeste li se ikad pokajali,makar volite taj posao? Postane li zamorno nakon puno godina? Strada li kicma i slicno? Kakve su place prosjecno?  hi

s431dt

zamorno je na svakom poslu,i odvjetniku i doktoru tako i soferu... ako zelis bit vozac i zaradit, morat ces se i trudit i zivcirat, a bit ce ti i dobro i lose... pitanje je kakva si ti osoba? jel uopce te ineresira taj posao vozaca? u turizmu ces se naradit,ali i zaradit, dok u linijskom prijevozu ces mozda malo vise bit doma, ali i manje love... mada ovisi di ces radit... ima odlicnih firma, a ima i onih losijih...
ti vidim nisi jos na cisto s voznjom, jos razmisljas, a taj posao bi morao i voljet radit, bar u pocetku, ljudi koje to neinteresira, neidu za volan
istina!!!

D4d

Najvise me zanima posao vozaca,oduvijek sam to htio,ali je obrazovanje otislo u nekom sasvim drugom smjeru. Pored same voznje odlicno se razumijem u mehaniku i odrzavanje vozila.
Nisam na cisto s voznjom jedino  iz razloga jer sam trenutno na fakultetu,inace ne bi bilo ni najmanje dvojbe. Zato sam i otvorio temu,zanimaju me iskustva ljudi koji su prosli prekvalifikaciju,kao i iskustva svih vas koji radite pa znate kakva je situacija sa zaposljavanjem i stanjem na trzistu rada.

Ddriver

Ja imam prekvalifikaciju za vozaca,digitalnu karticu,a kod cu upisat u vozacku za C i D kategoriju kad polozim D jer sam prekjucere upisao u autoskolu...
Tesko je naci nesto o urednim gazdima.Bojim se da cemo na pocetku karijere morati slusati svoju intuiciju o nekom,pa bože pomozi. good_boy